Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

QUOTE(lijo @ 2006 09 17, 10:05)
schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif
kas muziką užsako, tas už ją ir moka  smile.gif nori, kad visos vienodom suknėm būtų - mokėk, nori, kad puokštės vienodos būtų - irgi, kodėl šitą naštą bandoma užkraut pabroliams??? jie ką - skoloj jauniesiems? pamergės, manau, mielu noru eitų į vestuves su tokiomis suknelėmis, kokiomis jos nori, bet...



Visiškai sutinku.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 09 17, 14:04)
Visiškai sutinku..  drinks_cheers.gif


mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 09 17, 11:05)
schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif
kas muziką užsako, tas už ją ir moka  smile.gif nori, kad visos vienodom suknėm būtų - mokėk, nori, kad puokštės vienodos būtų - irgi, kodėl šitą naštą bandoma užkraut pabroliams??? jie ką - skoloj jauniesiems? pamergės, manau, mielu noru eitų į vestuves su tokiomis suknelėmis, kokiomis jos nori, bet...



pritariu drinks_cheers.gif

kadangi pas mane bus tik 4 pameergytes, tai joms as pati padarysiu puoksteles, ir nemanau kad cia jau gausis kosmine kaina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2006 09 17, 19:08)
pritariu  drinks_cheers.gif

kadangi pas mane bus tik 4 pameergytes, tai joms as pati padarysiu puoksteles, ir nemanau kad cia jau gausis kosmine kaina bigsmile.gif


Na aš pati nedariau.. tik užsakiau.. tai kainavo po 15 lt.. tai nepasirodė ypatingai brangiai.. g.gif O juolabiau, kad buvo viskas priderinta prie bendro "vaizdzialio".. smile.gif Ir TUO LABIAU.. juk tai tokia diena.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 09 17, 11:05)
schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif
kas muziką užsako, tas už ją ir moka  smile.gif nori, kad visos vienodom suknėm būtų - mokėk, nori, kad puokštės vienodos būtų - irgi, kodėl šitą naštą bandoma užkraut pabroliams??? jie ką - skoloj jauniesiems? pamergės, manau, mielu noru eitų į vestuves su tokiomis suknelėmis, kokiomis jos nori, bet...



mes del sukneliu susitarem, ta prasme tik del spalvu, o uz geles aisku kad mokejom patys, nebuvo net minties prasyti pamergiu ar pabroliu uz jas moketi doh.gif

musu pamergytes ir puokstytes, jei matysis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bufeto vedėja: 19 rugsėjo 2006 - 11:59
Mes ir neprasem,kad jie moketu,jie patys taip nusprende,kad mes puokstes uzsakom o jie nuvaziuoja jas paimti ir sumoka pnigelius unsure.gif
O tai kaip jus puokstes padavet pamaregem,patys? g.gif Juk pagal viska pabroliai su jaunikiu ir puokstem atvaziuoja pas jaunaja ir tada pabroliai pamergem iteikia puolsteles,o pamerges pabroliam prisega gelytes.Beja,cia parasiau,kaip pagal tradicijas tretu butu,bet ka cia kalbet apie tradicijas,kai tradiciniu vestuviu turbut jau ir nebuna g.gif (zodziu nezinau kaip ten pas jus buna,bet pas mus tokios tradicijos,vat).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mambu: 20 rugsėjo 2006 - 00:18
QUOTE(mambu @ 2006 09 20, 01:09)
Mes ir neprasem,kad jie moketu,jie patys taip nusprende,kad mes puokstes uzsakom o jie nuvaziuoja jas paimti ir sumoka pnigelius unsure.gif
O tai kaip jus puokstes padavet pamaregem,patys? g.gif Juk pagal viska pabroliai su jaunikiu ir puokstem atvaziuoja pas jaunaja ir tada pabroliai pamergem iteikia puolsteles,o pamerges pabroliam prisega gelytes.Beja,cia parasiau,kaip pagal tradicijas tretu butu,bet ka cia kalbet apie tradicijas,kai tradiciniu vestuviu turbut jau ir nebuna g.gif (zodziu nezinau kaip ten pas jus buna,bet pas mus tokios tradicijos,vat).


Pas mane tai namuose lauke susirinks visos pamerges ir pabroliai ir tada seks i atlapus gelytes, o jie dovanos puoksteles, kurios bus sumerktos i viena didele vaza. Va taip va ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2006 09 20, 10:54)
Pas mane tai namuose lauke susirinks visos pamerges ir pabroliai ir tada seks i atlapus gelytes, o jie dovanos puoksteles, kurios bus sumerktos i viena didele vaza. Va taip va  ax.gif


Pas mus tai buna taip, pamerges susirenka pas jaunaja,pabroliai pas jaunaji,tada pabroliai kartu su jaunikiu atvaziuoja pas jauna,paroliai iteikia puoksteles pamergem,junikis jaunajai,tada jaunoji su pamergem sega gelytes.Jauniji sega jaunikiui,pamerges pabroliam.
Kiek esu buvus vestuvese tai visur taip unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mambu @ 2006 09 20, 13:32)
Pas mus tai buna taip, pamerges susirenka pas jaunaja,pabroliai pas jaunaji,tada pabroliai kartu su jaunikiu atvaziuoja pas jauna,paroliai iteikia puoksteles pamergem,junikis jaunajai,tada jaunoji su pamergem sega gelytes.Jauniji sega jaunikiui,pamerges pabroliam.
Kiek esu buvus vestuvese tai visur taip  unsure.gif  g.gif


Tarkim as is Klaipedos, maniskis is Skuodo, tai ka dabar visiems trenktis ir Vilniaus ir Kauno i Skuoda, o paskui dar i Klaipeda, tai kada tiems sveciams is namu isvaziuoti g.gif . Kadangi visi sveciai rinksis pas mane, tai mes mes visa rituala atliksim visi kartu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2006 09 20, 14:53)
Tarkim as is Klaipedos, maniskis is Skuodo, tai ka dabar visiems trenktis ir Vilniaus ir Kauno i Skuoda, o paskui dar i Klaipeda, tai kada tiems sveciams is namu isvaziuoti  g.gif . Kadangi visi sveciai rinksis pas mane, tai mes mes visa rituala atliksim visi kartu.  ax.gif


Na tokiu taveju tai taip... ax.gif
Pas mus visi buvo vietiniai,tai buvo paprasciau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mambu: 20 rugsėjo 2006 - 13:08
QUOTE(maziulele @ 2006 09 20, 12:53)
Tarkim as is Klaipedos, maniskis is Skuodo, tai ka dabar visiems trenktis ir Vilniaus ir Kauno i Skuoda, o paskui dar i Klaipeda, tai kada tiems sveciams is namu isvaziuoti  g.gif . Kadangi visi sveciai rinksis pas mane, tai mes mes visa rituala atliksim visi kartu.  ax.gif


darykit paprasčiau - visi susirenkat Bažnyčio arba CMB.
o vėliausiai ateina jaunoji.
pas mus buvo taip, kad pamergės su piršliene rinkosi pas jaunąją, o pabroliai su piršliu pas jaunikį.
aš norėjau kad mane vyras pamatytų tik Bažnyčioj, ir buvo thumbup.gif dvigubas efektas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(beka @ 2006 12 18, 10:51)
darykit paprasčiau - visi susirenkat Bažnyčio arba CMB.
o vėliausiai ateina jaunoji.
pas mus buvo taip, kad pamergės su piršliene rinkosi pas jaunąją, o pabroliai su piršliu pas jaunikį.
aš norėjau kad mane vyras pamatytų tik Bažnyčioj, ir buvo  thumbup.gif  dvigubas efektas  rolleyes.gif


As irgi uz toki varianta thumbup.gif , tuo labiau, kad pas mus tik liudininku 2 poros ir jokiu pamergiu pabroliu
Atsakyti