Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

QUOTE(Latte @ 2006 07 01, 10:22)
Dalyvavau vienose vestuvėse kaip pamergė. Tai va mes klausinėjome kaip su puokštytėmis ir t.t., o nuotaka ir jos sesuo kažkaip ta tema mažai kalbėjo tik sakė, kad viskuo pasirūpinsime. Na mes ir nesirūpinome rolleyes.gif Atsivežėme viską kas ir priklauso pulkui ir puokštytes gavome, na žodžiu vsikas lyg ir tvarkoje, jei ne vienas faktas...Įpusėjus šventei nuotakos sesuo pareikalavo už puokštes susimokėti ir ne mažą sumelę swoon.gif Na merginos tik nedarykite taip...Aš viską suprantu kai iš anksto sutariama kas už ką mokės ir kad perspėtų iš anksto apie tai, o ne slapukautų ir per vestuves eitų išmušinėti pinigų doh.gif


nu bet cia virsune doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 08 28, 10:18)
o man keista, kad vis dar gaji nuomonė, kad pabroliai už tai turi sumokėti  cool.gif


drinks_cheers.gif g.gif
Mano gerai draugei buvo toks atvejis: Ji buvo vyr. pamerge, ir uz pokstes mokejo, net tiksliau rinkosi ir mokejo pabroliai. Tai jie lyg ir buvo su nuotaka viska suderine ir spalvas ir formas. O tas vaikinukas - pabroliukas jai prie rudai- oranzines suknios rozine pokste isrinko lotuliukas.gif lotuliukas.gif blink.gif Fainai jinai atrode, be zodziu, uztat nahaliavu. Keikiesi dar ilgai. Bet vaikinas tai nekaltas, kaip jis po to aiskino, kad jam rozine ir oranzine tos pacios spalvos atspalviai g.gif Na ne visi spalvas atskiria...
O mes per savo vestuves ir pamergem ir svociai ir pabroliam patys geles pirkom. Viska suderinom. Labai graziai atrode
Atsakyti
Na suknelių pas mus nebuvo pamergių... na.. iš esmės tokio dalyko kaip PAMERGĖS ir PABROLIAI nebuvo.. biggrin.gif Buvo poros.. ir tiek.. smile.gif Tai joms.. ir liudininkams.. už visas kvietas sumokėjau pati.. smile.gif
Kažkaip net minčių nekilo po to išsireikalauti dar pinigų už viską.. doh.gif O kadangi PATI norėjau, kad puokšteles vienodas turėtų.. pagal mano skonį.. kad derėtų prie visko.. tai pati ir susimokėjau už tą norą.. negi dabar versi žmogų šokti pagal savo dūdelę.. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na aš tai su pagrindine liudininke nuėjom į gėlių saloną ir suderinom visas puokšteles, ir aš už jas visas saumokėjau, kaip ir už pamergių sukneles.
Mano puokštelė tai buvo tiesiog fantastiška, tikrai labai graži bigsmile.gif . O pamergiu, tai nelabai tokios, kokių norėjom, ir pagr. liudininkės puokštelė greitai nuvyto verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vivusia @ 2006 08 28, 22:50)
drinks_cheers.gif  g.gif
Mano gerai draugei buvo toks atvejis: Ji buvo vyr. pamerge, ir uz pokstes mokejo, net tiksliau rinkosi ir mokejo pabroliai. Tai jie lyg ir buvo su nuotaka viska suderine ir spalvas ir formas. O tas vaikinukas - pabroliukas jai prie rudai- oranzines suknios rozine pokste isrinko lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  blink.gif Fainai jinai atrode, be zodziu, uztat nahaliavu. Keikiesi dar ilgai. Bet vaikinas tai nekaltas, kaip jis po to aiskino, kad jam rozine ir oranzine tos pacios spalvos atspalviai g.gif Na ne visi spalvas atskiria...
O mes per savo vestuves ir pamergem ir svociai ir pabroliam patys geles pirkom. Viska suderinom. Labai graziai atrode

mes padarėm taip: aš su savo pamergėm ir svočia nuėjau į turgelį, mes išsirinkome puokštes, užsisakėme ir prieš vestuves vyrai nuvažiavo ir nupirko tas puokštes biggrin.gif Ir jokio vargo ax.gif
Atsakyti
as isrinkau sau puokste ir pamergems bei pabroliams i atlapus gelytres. Na tiesiog visos jos buvo vienodos, kaip ir pamergoiu suknes, derinos prie mano puokstes. Uz jas taip pat ir sumokejau. Na uz suknes pamerges mokejos pacios (nors visos buvo vienodos), bet buvom sutare tam tikra suma, ir jei butu virsije ta suma, as buciau damokejus skirtuma!

Ir visos likom patenkintos!
Atsakyti
Štai kokios mano pamergytės buvo bigsmile.gif
Čia jeigu kils kam klausimų, kodėl tokios mūsų veido išraiškos, tai čia tokia mūsų reakciją į fotografo nurodymą gultis ant smėlio biggrin.gif
Papildyta:
Tiesa, čia ta spalva biški pasikeitė po mano nuotraukų sumažinimo. Spalytė yra švelnesnė, tokia persikinė, bet labai švelni ax.gif
Atsakyti
O stai mano pamergyciu puoksteles smile.gif
Atsakyti
aš visas gėles pati užsakinėjau ir už jas mokėjau, sakiau - jei norės sumokėt pamergės tai pasisiūlys, bet to nebuvo smile.gif kaulyt kažkaip nesinori... aišku galėjau liept pačiom nusipirkti BET tada butų rinkusios papigiai o ne pagal grožį. Maniškės buvo su puokštelėm -apyrankėm ant rankų rožinės orchidėjos su keliom rožytėm ružavom, buvo super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2006 09 09, 11:46)
aš visas gėles pati užsakinėjau ir už jas mokėjau, sakiau - jei norės sumokėt pamergės tai pasisiūlys, bet to nebuvo  smile.gif  kaulyt kažkaip nesinori... aišku galėjau liept pačiom nusipirkti BET tada butų rinkusios papigiai o ne pagal grožį. Maniškės buvo su puokštelėm -apyrankėm ant rankų rožinės orchidėjos su keliom rožytėm ružavom, buvo super  thumbup.gif


tai gal gali idet nuotraukyte kaip atrode, nes as irgi daryrysiu ant rankos mirksiukas.gif
Atsakyti
Pagal viska puokstes pamergem turi pirkti pabroliai.Geriausias mano manymu variantas butu:uzsakai visom pamergem vienodas puokstes(pries tai pasitari su pabroliais del kainos)ir viskas,pasakai kur ir kada jie turi nuvaziuot paimti puoksteles(mes bent jau taip darem,kad pas visas pamerges vienodos puoksteles butu.

Man tai nesamone atrodo,kad jaunieji turi pamergem sukneles nuomuot,o tai kaip tada su pabroliais??? g.gif
Siaip pamerges pacios turi rupintis,tu tik gali paprasyti,kad visos(pagal galimybe),butu tarkim su vienodos spalvos suknelem.
Atsakyti
QUOTE(mambu @ 2006 09 17, 01:59)
Pagal viska puokstes pamergem turi pirkti pabroliai.Geriausias mano manymu variantas butu:uzsakai visom pamergem vienodas puokstes(pries tai pasitari su pabroliais del kainos)ir viskas,pasakai kur ir kada jie turi nuvaziuot paimti puoksteles(mes bent jau taip darem,kad pas visas pamerges vienodos puoksteles butu.

Man tai nesamone atrodo,kad jaunieji turi pamergem sukneles nuomuot,o tai kaip tada su pabroliais???  g.gif
Siaip pamerges pacios turi rupintis,tu tik gali paprasyti,kad visos(pagal galimybe),butu tarkim su vienodos spalvos suknelem.


schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
kas muziką užsako, tas už ją ir moka smile.gif nori, kad visos vienodom suknėm būtų - mokėk, nori, kad puokštės vienodos būtų - irgi, kodėl šitą naštą bandoma užkraut pabroliams??? jie ką - skoloj jauniesiems? pamergės, manau, mielu noru eitų į vestuves su tokiomis suknelėmis, kokiomis jos nori, bet...
Atsakyti