Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

Na, kiekviena tą supratingumą supranta savaip ax.gif
Ką tik buvau matuotis tos suknelės... Pasikviečiau draugę kartu, kad pasakytų savo nuomonę...
Ir žinot ką... BAISIAU net būti negali schmoll.gif Su ta suknele atrodžiau kaip Malvina iš multiko "Buratino nuotykiai" lotuliukas.gif Per liemenį suveržta, o nuo liemens suknelė pūsta, bet ne apvaliai, o kažkoks trikampis gaunasi schmoll.gif Apačioj "kvarbatkos" kaip užuolaidos... Ir dar rožinė gėlėta visa...
Pasakiau jaunajai, kad TIKRAI tokios nesidėsiu verysad.gif
Be to, jaunoji man net ne draugė, tik šiaip pažįstama, taip kad tikrai "nesiplėšysiu", kad jai įtikčiau...
Tai pasakė, kad galiu išsirinkti pati ką noriu, tik ne juodą ir ne baltą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Patrijuke @ 2005 05 30, 20:32)
Na, jei jau jaunoji nori vienodų pamergių, tai jau ir piniginę turi pakrapštyti. Niekada nesisiųčiau suknelės vien dėl to, jog kažkas pageidauja. Galiu bet kokią suknelę apsirengti. Pusseserė kvietė būti pamerge, reikalavo, jog pasisiųčiau suknelę iš brangios medžiagos, plius siuvimas. Taip ir nebūvau pamerge, nes atsisakiau. Jau geriau save už tuos pinigus palepinsiu kaip nors.


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dalyvavau vienose vestuvėse kaip pamergė. Tai va mes klausinėjome kaip su puokštytėmis ir t.t., o nuotaka ir jos sesuo kažkaip ta tema mažai kalbėjo tik sakė, kad viskuo pasirūpinsime. Na mes ir nesirūpinome rolleyes.gif Atsivežėme viską kas ir priklauso pulkui ir puokštytes gavome, na žodžiu vsikas lyg ir tvarkoje, jei ne vienas faktas...Įpusėjus šventei nuotakos sesuo pareikalavo už puokštes susimokėti ir ne mažą sumelę swoon.gif Na merginos tik nedarykite taip...Aš viską suprantu kai iš anksto sutariama kas už ką mokės ir kad perspėtų iš anksto apie tai, o ne slapukautų ir per vestuves eitų išmušinėti pinigų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Latte @ 2006 07 01, 10:22)
Atsivežėme viską kas ir priklauso pulkui ir puokštytes gavome, na žodžiu vsikas lyg ir tvarkoje, jei ne vienas faktas...Įpusėjus šventei nuotakos sesuo pareikalavo už puokštes susimokėti ir ne mažą sumelę swoon.gif Na merginos tik nedarykite taip...Aš viską suprantu kai iš anksto sutariama kas už ką mokės ir kad perspėtų iš anksto apie tai, o ne slapukautų ir per vestuves eitų išmušinėti pinigų doh.gif



čia tai išvis tragedija cool.gif nesuprantu aš tokių žmonių - egoistai doh.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Latte @ 2006 07 01, 10:22)
Dalyvavau vienose vestuvėse kaip pamergė. Tai va mes klausinėjome kaip su puokštytėmis ir t.t., o nuotaka ir jos sesuo kažkaip ta tema mažai kalbėjo tik sakė, kad viskuo pasirūpinsime. Na mes ir nesirūpinome rolleyes.gif Atsivežėme viską kas ir priklauso pulkui ir puokštytes gavome, na žodžiu vsikas lyg ir tvarkoje, jei ne vienas faktas...Įpusėjus šventei nuotakos sesuo pareikalavo už puokštes susimokėti ir ne mažą sumelę swoon.gif Na merginos tik nedarykite taip...Aš viską suprantu kai iš anksto sutariama kas už ką mokės ir kad perspėtų iš anksto apie tai, o ne slapukautų ir per vestuves eitų išmušinėti pinigų doh.gif

manau kad tikrai kiauliskai pasielge, as tai busiu pati nuotaka ir visoms pamergems pasakiau kad pati uzsakysiu puoksteles ir pirslienei tuo paciu ir mokesiu pati, tikiuosi kaina manapalpimo nesukels lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Jolitux,2006 06 09, 16:08]
Žinau, kad visą laiką jausiuos blogai, nes mane labai varžo drabužiai, kurie man neptinka sad.gif

Nežinau net, ką daryti...
[/quote]
Uzjauciu labai labai unsure.gif
Ale ir buna gi nesupratingu zmoniu... schmoll.gif
As rugpjuty busiu nuotaka, bet iskart savo pamergyciu paklausiau, ar jos nori nuomotis, ar siutis... pasakiau, kad noreciau, kad matytusi, jog jos is musu pulko, o ne siaip sveciais ateje, bet suprantu, kad kiekviena nori atrodyti pati paciausia, o tos vienodos sukneles, nepalieka laisves saviraiskai...
Tai radom labai gera, mano nuomone, varianta, kuris tiko ir patiko visoms... kadangi visos nusprende sukneles siutis, o ne nuomotis, nuvaziavom i Gariunus, issirinkom medziaga (viena puse oranzine, bet ne rekianti tokia, o sodri, taip prabangiai atrodo, o kita ruda, tokia i sokolada uznesa)... ir siusis visos skirtingu fasonu, skirtingu ilgiu ir modeliu suknutes, tik derins tuos du atspalvius... Pvz., mano sesute, kuri bus pirmaja pamerge, siusis korseta is oranzines medziagos, o ilga sijona is rudos... kita pamerge siusis oranzine suknele iki keliu, o is apacios kysos rudas tiulis ir dar bus kokia detale is rudosios medziagytes puses...
O kita turbut siusis ruda suknele su oranzine detale...
Svocia musu nuomosis raudona suknele, kuri manau is bendro vaizdo ir issikirs (juk svocia turi skirtis nuo pamergyciu, tuo labiau, kai ji dar pakankamai jauna), bet spalvu derinimo prasme nebus labai toli nuo oranzines ar rudos... thumbup.gif
[/quote]


As ta pati norejau padaryti, kai pasiuliau pamergem panasu varianta, sako ok ok, bet kai jos visos is skirtingu miestu, niekaip neisejo susiderinti kada jos atvaziuos, kazkaip tada pradejo sneketi, kad nebenorim siutis ir t.t. sunervino sakau darykit ir renkites kaip norit, na as buvau taip suderinusi, kad jom sukneles nebutu kainave daugiau nei 150, o nuoma nornalesniu sukneliu apie 150+-. Na jos sako sakyk kaip nori, sakau nuomuokites, sukneles vysniavas arba su vysniavu akcentu, kai pamate kad sunku gaut, pradejo dejuoti, kad gal siunames.. Sakau kaip norit taip darykit, del manes ir su dzinsais ateikit, nes tiktai norejau suderinti su visomis, bet... Tai sakau nesikisiu ir nebusiu bloga nuotaka, bet ir nebesinervuoja, jei jom gerai tai man ir ok, nes nenoriu matysi susiraukusiu snukuciu per savo vestuves smile.gif
Atsakyti
per musu vestuves, pamerges rengesi vienodom suknelem, nuomavosi vienam salone, pacios uz jas mokejo, puoksteles pirko ju pabroliukai 4u.gif
Atsakyti
Aš tai išnuomavau savo pamergytėms vienodas persikines sukneles ir visos labai nuostabiai atrodė thumbup.gif ir mūsų svečiai pasakojo, kad kai prie bažnyčios kitos vestuvės eidavo pro šalį, tai visi rodė į mus ir klabėjo kad labai labai fainiai mes atrodom biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
na štai mus irgi pakvietė į vestuves, tai jaunoji iškart pasakė, kad suknės turi būti ilgos, o spalva visiškai nesvarbi, svarbu kad nebūtų balta ar juoda smile.gif tad manau problemu neiškils smile.gif o dėl puokčšių dar nežinau, nes nieko nieks nesakė smile.gif
Atsakyti
Sveikos, nuotakos.

Kilo klausimas: jeigu mano vestuvese bus tik liudininkai, kas perka liudininkei puokste?
Atsakyti
kadangi mano mama floriste, tai paprasysiu jos, kad padarytu pamergems puoksteles, ir kainuos nebrangiai, ir nereiks pacioms rupintis, o tikrai zinau, kad darysiu ant rankos puoksteles, zinau kad labai patogu, nes pati tokia turejau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2006 08 16, 14:15)
kadangi mano mama floriste, tai paprasysiu jos, kad padarytu pamergems puoksteles, ir kainuos nebrangiai, ir nereiks pacioms rupintis, o tikrai zinau, kad darysiu ant rankos puoksteles, zinau kad labai patogu, nes pati tokia turejau  wub.gif

jo, ir asdariau seses vestuvems pamergems ant rankyciu, tai buvo patogu su jomis tol, kol saugojo, bet kurios daug prie saviskiu kabinejosi, ar pabroliai labai jau kybino,žodžiu kurios nesaugojo, tai pradejo ziedeliai byreti... taip kad tokioms panickoms gelytes ilagai neislaike (nu ceremonijas islaike), o tos kurios priziurejo, tai visavakareli su jomis grozejosi...
Atsakyti