Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

Gal kas zinot, kokie ten buna puslapiai, i kuriuos galima ikelti foto, o po to is ten cia ikelti? rolleyes.gif nu jus mane turbut supratot... tongue.gif
Papildyta:
Kaip man prisegti nuotrauka, jei ji pas mane kompiutery? sad.gif nemoku...
Papildyta:
Atsidariau savo prifili, norejau i savo galerija ikelti foto, tai parase, kad administratorius man uzdraude naudotis sia paslauga... blink.gif lyg ir nieko neprisidirbau... g.gif
Papildyta:
http://mosfilm.jino-net.ru/zzz1.htm va iterpiau adresa, kuris turetu atidaryti mano issirinkta sukuosena thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Piniuke @ 2006 05 18, 20:25)

eik i www.fotki.com pvz.
o ir siaip cia tema ne apie sukuosenas ir tavo nuoroda blogai iterpta
Papildyta:
QUOTE(vvandene @ 2006 05 16, 16:36)
o ant tos moteriskes dauguma tik atvaziavusiu sveciu pagalvojo,kad ji stalo uzsedimui pasiruosusi biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

tai turbut moteriske gerokai transvestitiskai atrode blink.gif
nes siaip baltai apsirenge vyrai buna stalo uzsedimui
Atsakyti
man su savo pamergelem viskas labai lengva.is pradziu galvojau turesiu problemu nes ju 9 ir visos labai skirtingos. smile.gif
bet pasirodo viskas labai thumbup.gif gavosi nes visom patiko ir mano pasiulyta spalva ir mano dizaineres pasiulytas modelis.jom siuva individualiai ir jos mokasi pacios.uz puoksteles moku as nes pati jas ir darau.tai man lyg hobis blush2.gif
Atsakyti

Sveikutės,
Aš pakviesta būti vyriausia pamergę ir čia sužinojau iš ties įdomu dalyką kad puokštes perka jaunieji. Jiems gi ir taip daug išlaidų. Išteka geriausia mano draugė ir vestuves kelia iš savų, o ne tėvų pinigų, tai nusprendėm , kad puokštes užsakinėsim abi kartu. O kiekviena pora už savo puokštę susimoka pačios.
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2006 05 22, 22:59)
Sveikutės,
Aš pakviesta būti vyriausia pamergę ir čia sužinojau iš ties įdomu dalyką kad puokštes perka jaunieji. Jiems gi ir taip daug išlaidų. Išteka geriausia mano draugė ir vestuves kelia iš savų, o ne tėvų pinigų, tai nusprendėm , kad puokštes užsakinėsim abi kartu. O kiekviena pora už savo puokštę susimoka pačios.

Geras...Pirma kart girdziu, kad jaunieji moka, kiek zinau, tai jaunasis jaunajai perka, o pabroliai pamergem... friends.gif arba isvis, pirmieji atsakingi uz geles
Atsakyti
priminkit man... ax.gif ar pirsliai abu turi tureti po butonjete?planuoju daryti is gyvu geliu, tai pirsliui tikrai reiktu, o pirslienei?ja g.gif i siaip juk dar ir puokste bus...
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2006 05 26, 17:45)
priminkit man... ax.gif  ar pirsliai abu turi tureti po butonjete?planuoju daryti is gyvu geliu, tai pirsliui tikrai reiktu, o pirslienei?ja g.gif i siaip juk dar ir puokste bus...




O kas ta butonjete? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(hamid @ 2006 05 26, 20:18)

O kas ta butonjete? blink.gif  blink.gif  blink.gif


gelyte jaunikiui i atlapa 4u.gif
Atsakyti
ne tik jaunikiui...taip pt ir porininkam berniukam... 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Dėl suknelių nuomos...
Jei pamergės pačios sau renkasi sukneles, tai pačios ir moka už jas...
Bet jei jaunoji "verčia" rengtis taip, kaip nori ji, tada tegu ir moka už jas g.gif

Vat, artėja mano brangiausiojo geriausio draugo vestuvės... Mes pakviesti pabroliais, bet... Jaunoji susigalvojo, kad visos pamergės turi būti si vienodom suknelėm schmoll.gif Ir dar rožinėm schmoll.gif Ir dar ne ilgom, o vos už kelių schmoll.gif
Vienu žodžiu, pats šlykščiausias ilgis, pati šlykščiausia spalva schmoll.gif Ir dar kaip iš inkubatoriaus visos būsim... Maža to, suknelės nuoma - 200 Lt g.gif

Labai nenoriu ten eiti verysad.gif

Žinau, kad visą laiką jausiuos blogai, nes mane labai varžo drabužiai, kurie man neptinka sad.gif

Nežinau net, ką daryti...
Atsakyti

Žinau, kad visą laiką jausiuos blogai, nes mane labai varžo drabužiai, kurie man neptinka sad.gif

Nežinau net, ką daryti...
[/quote]


Uzjauciu labai labai unsure.gif
Ale ir buna gi nesupratingu zmoniu... schmoll.gif
As rugpjuty busiu nuotaka, bet iskart savo pamergyciu paklausiau, ar jos nori nuomotis, ar siutis... pasakiau, kad noreciau, kad matytusi, jog jos is musu pulko, o ne siaip sveciais ateje, bet suprantu, kad kiekviena nori atrodyti pati paciausia, o tos vienodos sukneles, nepalieka laisves saviraiskai...
Tai radom labai gera, mano nuomone, varianta, kuris tiko ir patiko visoms... kadangi visos nusprende sukneles siutis, o ne nuomotis, nuvaziavom i Gariunus, issirinkom medziaga (viena puse oranzine, bet ne rekianti tokia, o sodri, taip prabangiai atrodo, o kita ruda, tokia i sokolada uznesa)... ir siusis visos skirtingu fasonu, skirtingu ilgiu ir modeliu suknutes, tik derins tuos du atspalvius... Pvz., mano sesute, kuri bus pirmaja pamerge, siusis korseta is oranzines medziagos, o ilga sijona is rudos... kita pamerge siusis oranzine suknele iki keliu, o is apacios kysos rudas tiulis ir dar bus kokia detale is rudosios medziagytes puses...
O kita turbut siusis ruda suknele su oranzine detale...
Svocia musu nuomosis raudona suknele, kuri manau is bendro vaizdo ir issikirs (juk svocia turi skirtis nuo pamergyciu, tuo labiau, kai ji dar pakankamai jauna), bet spalvu derinimo prasme nebus labai toli nuo oranzines ar rudos... thumbup.gif
Atsakyti