Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

QUOTE(siamka @ 2006 05 17, 10:35)
pas mane turejo buti trys bet jauciu bus tik liudininkai

user posted image

o pas mumis bus tik liudininkai mirksiukas.gif
nes visi mylimiausi draugai ir artimieji vede doh.gif bet ir dziaugiesi, maziau organizaciniu dalyku ir problemu thumbup.gif ax.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Bad_girl_777 @ 2006 05 17, 12:17)
o pas mumis bus tik liudininkai  mirksiukas.gif
nes visi mylimiausi draugai ir artimieji vede  doh.gif  bet ir dziaugiesi, maziau organizaciniu dalyku ir problemu  thumbup.gif  ax.gif  tongue.gif


tai vat as ir pagalvojau kai pamerge viena dar nekviets issinuomavo pusta sukne, o jaunojo brolis nusipirko beveik toki pat kostiuma kaip jaunojo, nu tai ka as zinau nereikia man cirku paradu per svente, jauciu foto net nesuprastum kur jaunasis o kur pabrolys doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bad_girl_777 @ 2006 05 17, 12:17)
o pas mumis bus tik liudininkai  mirksiukas.gif
nes visi mylimiausi draugai ir artimieji vede  doh.gif  bet ir dziaugiesi, maziau organizaciniu dalyku ir problemu  thumbup.gif  ax.gif  tongue.gif



tai pas mane poros iš vedusių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Piniuke @ 2006 05 16, 20:05)
Labai laukiu vestuviu, kai busiu vyriausia pamergyte  lotuliukas.gif tik biski nerimas ima del visu puoksciu, limuzino puosybos, baznycios puosimo, sukuosenos ir viso to, kas pamergytes daro labai labai graziom BET ne grazesnem uz nuotaka!  doh.gif bet tikiuosi viskas bus labai gerai, nes laiko dar yra ir pasiszvalgymam po salonus ir siaip pamastymam kaip ir kas  tongue.gif tik norejau paprasyti, gal kas galit atsiusti nuoroda i koki internetini puslapi su vestuvinem (geriausia butu butent pamergiu blush2.gif ) sukuosenom... 4u.gif buciau labai dekinga...

as manau pamerges sukuosena turi derintis prie jos sukneles ir aplamai ziureti kas tinka pamergei!

manau nebuna tokiu dalyku kaip grazesne pamerge uz jaunaja...jaunoji buna grazi ta diena ne tik savo isvazida, bet tiesiog ji buna graziausia bet kuriuo atveju..

o ka padarysi jei zmogus siaip naturoj grazesnis uz jaunaja, tai susibjauroti turi pamerge???
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2006 05 17, 16:11)
as manau pamerges sukuosena turi derintis prie jos sukneles ir aplamai ziureti kas tinka pamergei!

manau nebuna tokiu dalyku kaip grazesne pamerge uz jaunaja...jaunoji buna grazi ta diena ne tik savo isvazida, bet tiesiog ji buna graziausia bet kuriuo atveju..

o ka padarysi jei zmogus siaip naturoj grazesnis uz jaunaja, tai susibjauroti turi pamerge???

pamerge neturi susibjauroti, ji turi neishsisokti biggrin.gif
Atsakyti
Man ir nereikia imantrios sukuosenos, praeita vasara buvau pamergyte ir pasidariau grazia bet kuklia sukuosena ir labai gerai jauciausi, nes palaidais plaukais yra paprasciausiai man nepatogu, nes jie tikrai ilgi... rolleyes.gif bet turbut nelabai kas zinote tokiu puslapiu, kur sukuosenu graziu butu galima rasti? smile.gif
Atsakyti
Aš savo pamergėms turėjau vienintelį prašymą, kad visos būtų vienodos spalvos suknutėmis (ilgis nesvarbu), tik ne raudonos! O pabroliukai bent panašaus atspalvio kostiumais. O puokštės būtų padarytos vienoje vietoje, t.y. vienų rankų darbo.
Tai pamergės išsinuomojo oranžines suknutes, savo pabroliams nupirko po avietinį šlipsą. O pabroliukai, šaunuoliai, atėjo tamsiais kostiumais ir "kremavais" baltinukais. Atlapuose turėjo įsisegę po raudoną gerberą, pamergių puokštės buvo irgi iš raudonų gerberų.
Palyda atrodė nuostabiai ir viršijo visus mano lūkesčius bigsmile.gif
Papildyta:
Žodžiu nebijokit savo pamergėms pasakyti, kaip norėtumėte, kad atrodytų jūsų palyda. Tai jūsų šventė ir turite teisę išsakyti savo lūkesčius ax.gif Aišku, jie turėtų būti sveiko proto ribose biggrin.gif
Beje, mano pamergyčių šukuosenos buvo gražiausios, įmantriausios.... su garbanėlėm, blizgučiais ir net gėlėm. Visos atrodė nuostabiai. Bet nei viena manęs nenustelbė. Juk kad ir kokios gražios būtų pamergės, nuotaka bus vistiek pati gražiausia. Jau vien balta suknia labai puošia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Redike @ 2006 05 18, 13:30)
Aš savo pamergėms turėjau vienintelį prašymą, kad visos būtų vienodos spalvos suknutėmis (ilgis nesvarbu), tik ne raudonos! O pabroliukai bent panašaus atspalvio kostiumais. O puokštės būtų padarytos vienoje vietoje, t.y. vienų rankų darbo.
Tai pamergės išsinuomojo oranžines suknutes, savo pabroliams nupirko po avietinį šlipsą. O pabroliukai, šaunuoliai, atėjo tamsiais kostiumais ir "kremavais" baltinukais. Atlapuose turėjo įsisegę po raudoną gerberą, pamergių puokštės buvo irgi iš raudonų gerberų.
Palyda atrodė nuostabiai ir viršijo visus mano lūkesčius  bigsmile.gif
Papildyta:
Žodžiu nebijokit savo pamergėms pasakyti, kaip norėtumėte, kad atrodytų jūsų palyda. Tai jūsų šventė ir turite teisę išsakyti savo lūkesčius ax.gif Aišku, jie turėtų būti sveiko proto ribose biggrin.gif
Beje, mano pamergyčių šukuosenos buvo gražiausios, įmantriausios.... su garbanėlėm, blizgučiais ir net gėlėm. Visos atrodė nuostabiai. Bet nei viena manęs nenustelbė. Juk kad ir kokios gražios būtų pamergės, nuotaka bus vistiek pati gražiausia. Jau vien balta suknia labai puošia rolleyes.gif

na cia pas tave labai gerai viskas gavosi thumbup.gif manau, lengviau susitarti, kai pamerges yra tavo drauges, o kai vyro draugu paneles.... verysad.gif mano geriausios drauges "ankstyvo " tekejimo, tai nebus ju porose...ai, nu bet kazkaip kalbam, jos netgi sutiko, kad sukneles turi buti ilgos! lotuliukas.gif
Atsakyti
reiks ir man su nuotaka pasitarus, suorganizuoti super palyda biggrin.gif visus daug maz pazistu, tai manau nebus problemu surikiuoti prangas, sukuosenas ir t.t. clap.gif beje, sitam paciam forume radau nerealia sukuosenyte, kuri man turetu labai tikti, nes plaukai labai panasus i mano. Jei iseis, ikelsiu, parodysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Piniuke @ 2006 05 18, 20:53)
reiks ir man su nuotaka pasitarus, suorganizuoti super palyda  biggrin.gif visus daug maz pazistu, tai manau nebus problemu surikiuoti prangas, sukuosenas ir t.t.  clap.gif beje, sitam paciam forume radau nerealia sukuosenyte, kuri man turetu labai tikti, nes plaukai labai panasus i mano. Jei iseis, ikelsiu, parodysiu  biggrin.gif

laukiam 4u.gif
Atsakyti
Nemoku ikelti... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Piniuke @ 2006 05 18, 20:59)
Nemoku ikelti... sad.gif

sumazink,gal per didele...nors gal cia del to, kad tu naujokas.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo helena: 18 gegužės 2006 - 20:01