Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

QUOTE(tinaa @ 2006 05 15, 10:56)
man tai savo pulko gaila,
juk ir siaip siais laikais tiek viskas kainuoja: makiazas, sukuosena, manikiuras, kur dar sukneles nuoma...dar gi ir batus kai kas pirksis, kostiuma...o ir dovana iteiks...puoksteles tai jau as nupirksiu  mirksiukas.gif nenubiednesiu gi, o kiti ir nubiedneti gali  biggrin.gif

ai, gi jeigu dar tradicines, tai pamerges ir torta nesis, ir saldainiu  schmoll.gif 
gaila man ju...

del to as ir tariausi su pabroliukais, sakiau yra trys variantai:
1. jus perkat pamergem, o jos jums
2. perkat kiekvienas sau
3. as perku visiems,
sakau tai kaip darom, tai visi trecia varianta is kart atmete... blush-anim-cl.gif ir nusprendem daryt pagal pirmaji. visiems tu islaidu daug...
Atsakyti
QUOTE(Bad_girl_777 @ 2006 05 14, 17:40)
o as zinau tokia situacija, kai jaunosios sesuo atejo i vestuves su balta suknele ir daug kas klausinejo - tai kuri jaunoji ir pan. Taigis, sesuo iki siol neatleido kitai.. va teip va  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

niu nesuprantu pykciu del tokiu dalyku unsure.gif negi i viska lengviau negalima ziureti...juokais nuleisti...
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2006 05 15, 13:59)
niu nesuprantu pykciu del tokiu dalyku unsure.gif negi i viska lengviau negalima ziureti...juokais nuleisti...

ne visiems sugadintos vestuves taip paprastai juokais nusileidzia
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2006 05 15, 15:59)
niu nesuprantu pykciu del tokiu dalyku unsure.gif negi i viska lengviau negalima ziureti...juokais nuleisti...




speju arba tu netekejusi, arba per tawo westuwes tokiu bajeriu nebuwo. maniske pamerge butu i mano westuwes atejus su tokia sukne, su kuria man paciai nebutu geda sawo westuwes atsokt... o ta suknele buwo wisiskai balta, su petneselem issiuwinetom karoliukais, tokia graiksiko stiliaus, graziai raukta. nezinau ar buciau jai i tai atsakius su sypsena. jauciu butu jinai atsidurus uz baznycios duru. o weliau ir uz mano draugu rato.
gerai kad susiprotejau paklaust su kokia sukne eis. tiesa, pykcio priepolio is jos susilaukiau, kam nurodineju kaip rengtis.
Atsakyti
QUOTE(sesele @ 2006 05 15, 20:04)
speju arba tu netekejusi, arba per tawo westuwes tokiu bajeriu nebuwo. maniske pamerge butu i mano westuwes atejus su tokia sukne, su kuria man paciai nebutu geda sawo westuwes atsokt... o ta suknele buwo wisiskai balta, su petneselem issiuwinetom karoliukais, tokia graiksiko stiliaus, graziai raukta. nezinau ar buciau jai i tai atsakius su sypsena. jauciu butu jinai atsidurus uz baznycios duru. o weliau ir uz mano draugu rato.
gerai kad susiprotejau paklaust su kokia  sukne eis. tiesa, pykcio priepolio is jos susilaukiau, kam nurodineju kaip rengtis.

vestuves atsokau praita vasara smile.gif
mano pamerge ir buvo su balta suknute siek tiek pasiuvineta melsvom gelem, ir viena moterele is sveciu buvo apsirengus balta, vos ne vestuvine suknele biggrin.gif
na man tai nuotaikos tikrai nesugadino, tikrai ne tai galvoj buvo rolleyes.gif
na o ant tos moteriskes dauguma tik atvaziavusiu sveciu pagalvojo,kad ji stalo uzsedimui pasiruosusi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
geras vandene, stalo uzsedimui pasiruosus, taip joms ir reikia jei nezino kaip renktis.
Atsakyti
Labai laukiu vestuviu, kai busiu vyriausia pamergyte lotuliukas.gif tik biski nerimas ima del visu puoksciu, limuzino puosybos, baznycios puosimo, sukuosenos ir viso to, kas pamergytes daro labai labai graziom BET ne grazesnem uz nuotaka! doh.gif bet tikiuosi viskas bus labai gerai, nes laiko dar yra ir pasiszvalgymam po salonus ir siaip pamastymam kaip ir kas tongue.gif tik norejau paprasyti, gal kas galit atsiusti nuoroda i koki internetini puslapi su vestuvinem (geriausia butu butent pamergiu blush2.gif ) sukuosenom... 4u.gif buciau labai dekinga...
Atsakyti
QUOTE(Piniuke @ 2006 05 16, 22:05)
gal kas galit atsiusti nuoroda i koki internetini puslapi su vestuvinem (geriausia butu butent pamergiu blush2.gif ) sukuosenom... 4u.gif buciau labai dekinga...

graziausia pamerges palaidais plaukais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2006 05 15, 11:56)
man tai savo pulko gaila,
juk ir siaip siais laikais tiek viskas kainuoja: makiazas, sukuosena, manikiuras, kur dar sukneles nuoma...dar gi ir batus kai kas pirksis, kostiuma...o ir dovana iteiks...puoksteles tai jau as nupirksiu  mirksiukas.gif nenubiednesiu gi, o kiti ir nubiedneti gali  biggrin.gif

ai, gi jeigu dar tradicines, tai pamerges ir torta nesis, ir saldainiu  schmoll.gif 
gaila man ju...



būtent taip ir manau drinks_cheers.gif
Atsakyti
o as tai dar nezinau, pradejau galvoti kad visai gal poru nereikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2006 05 17, 09:58)
o as tai dar nezinau, pradejau galvoti kad visai gal poru nereikia doh.gif



aš dvi pasidariau tongue.gif plius liudininkai
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 05 17, 10:03)
aš dvi pasidariau  tongue.gif plius liudininkai



pas mane turejo buti trys bet jauciu bus tik liudininkai

user posted image
Atsakyti