Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

busimos nuotakos prasau padet man gal zinot kur kaune galima issinuomoti tikrai grazia vestuvine suknele prasau padeti :hm
Atsakyti
QUOTE(ege007 @ 2006 04 04, 14:17)
busimos nuotakos prasau padet man gal zinot kur kaune galima issinuomoti tikrai grazia vestuvine suknele prasau padeti  g.gif

na kad ne toj temoj ieskai!

yra kita tema "vestuvines sukneles", yra taip pat tema "is kurio salono jusu suknele" yra dar viena, "kur isinomuoiti suknele kaune"

ten pasiskaityk ir suzinosi daug daug nuomoniu apie suknes, salonus, kainas ir t.t.
Atsakyti
hmz.....o pas mus pamergiu nebus, tik liudininkai. dbr susimasciau, o reik puoksteles liudininkei?
Atsakyti
QUOTE(sesele @ 2006 04 18, 19:22)
hmz.....o pas mus pamergiu nebus, tik liudininkai. dbr susimasciau, o reik puoksteles liudininkei?

niu manau butu grazu jei ir liudininke turetu...nors mazyte...
Atsakyti
QUOTE(Kachiukai @ 2006 03 17, 22:32)
Prisiminiau savo vaikystes drauges vestuves, kai vyriausioji jos pamerge atejo... balta suknele. Nuotakai tai nebuvo naujiena - kartu ejo rinktis sukneliu, ir dar prie nuotakos pamerge issirinko balta suknyte. Nepaisant to, kad nuotaka priestaravo ir prase pasirinkti spalvota suknele.

Kaip jus reaguotumet tokioj situacijoj?


o as issivaizduoju kad ir man gali buti panasiai. pamergiu pas mane nebus, bet liudytoja bus mano geriausia drauge. bet kur jinai stengiasi buti graziausia ir demesio centre. mielai net buciau i sawo kuklutes westuwes nekvietusi jos (zinau, keistai skamba.....bet ta diena as noriu but demesio centre smile.gif ), bet jaunikis uzsispyre kad liudininkais bus musu pazinties kaltininkai
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
jau susitariau su pabroliais kad jie pirks pamergem puoksteles, o jos pirks jiems...
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2006 05 14, 17:19)
jau susitariau su pabroliais kad jie pirks pamergem puoksteles, o jos pirks jiems...



turbut protingiausias variantas cia, nors as perku ir pabroliui ir pamergei...
Atsakyti
QUOTE(sesele @ 2006 05 14, 16:46)
turbut protingiausias variantas cia, nors as perku ir pabroliui ir pamergei...



o man būtent tavasis variantas yra priimtinas, o kiti nė per kur schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 05 14, 15:59)
o man būtent tavasis variantas yra priimtinas, o kiti nė per kur  schmoll.gif

o kodel? as darau labiau tradicines vestuves, o seniau kaip zinia taip puoksteles pirkdavo, ir per islydejima atsikeisdavo...
Atsakyti
QUOTE(sesele @ 2006 04 18, 20:40)
o as issivaizduoju kad ir man gali buti panasiai. pamergiu pas mane nebus, bet liudytoja bus mano geriausia drauge. bet kur jinai stengiasi buti graziausia ir demesio centre. mielai net buciau i sawo kuklutes westuwes nekvietusi jos (zinau, keistai skamba.....bet ta diena as noriu but demesio centre smile.gif ), bet jaunikis uzsispyre kad liudininkais bus musu pazinties kaltininkai

oho verysad.gif
o as zinau tokia situacija, kai jaunosios sesuo atejo i vestuves su balta suknele ir daug kas klausinejo - tai kuri jaunoji ir pan. Taigis, sesuo iki siol neatleido kitai.. va teip va lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2006 05 14, 17:24)
o kodel? as darau labiau tradicines vestuves, o seniau kaip zinia taip puoksteles pirkdavo, ir per islydejima atsikeisdavo...



man tai savo pulko gaila,
juk ir siaip siais laikais tiek viskas kainuoja: makiazas, sukuosena, manikiuras, kur dar sukneles nuoma...dar gi ir batus kai kas pirksis, kostiuma...o ir dovana iteiks...puoksteles tai jau as nupirksiu mirksiukas.gif nenubiednesiu gi, o kiti ir nubiedneti gali biggrin.gif

ai, gi jeigu dar tradicines, tai pamerges ir torta nesis, ir saldainiu schmoll.gif
gaila man ju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tinaa: 15 gegužės 2006 - 10:59