Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

QUOTE(IevaIevute @ 2006 03 24, 12:19)
jei pamerge neisgali uz savo suknia susimoket ar net puokstes nusipirkt,tegu isvis neina <...> geriau tegu jaunieji tuos pinigelius pataupo ir juos isleidzia kam nors kitam (ar geresne masina ishsinuomoja ar pan.)

blink.gif blink.gif blink.gif Cia kaip tu sakai, tavo asmenine nuomone, bet as nedristu nieko spresti apie zmogu, kuriems geresnis automobilis svarbiau nei artimas zmogus ju vestuvese blink.gif blink.gif blink.gif
Geriau i santuoku rumus atvaziuosiu senu golfu, bet bent jau zinosiu, kad padariau viska, kad visi man brangus zmones ta diena buvo su manimi. O cia jau mano asmenine nuomone lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kachiukai @ 2006 03 24, 18:56)
blink.gif  blink.gif  blink.gif Cia kaip tu sakai, tavo asmenine nuomone, bet as nedristu nieko spresti apie zmogu, kuriems geresnis automobilis svarbiau nei artimas zmogus ju vestuvese  blink.gif  blink.gif  blink.gif
Geriau i santuoku rumus atvaziuosiu senu golfu, bet bent jau zinosiu, kad padariau viska, kad visi man brangus zmones ta diena buvo su manimi. O cia jau mano asmenine nuomone  lotuliukas.gif



drinks_cheers.gif man irgi atrodo, kad taip, bet dar priklauso ir nuo pacios pamerges...jei zmogus oziuojas - nematau reikalo apie ji sokineti schmoll.gif mano brolio pana tikrai turi pinigeliu, kad uzsimoketi uz suknele ir dar plius as visu pamergiu paklausiau ar sutinka nuomuotis is salono suknyte ir kaina pasakiau, bet po kiek laiko ji bambet pradejo, kad cia tuscias pinigu svaistymas...kad per savo vestuves ji tikrai leistu pamergem rengtis kaip jos nori...as kaip stovejau, taip ir sustingau doh.gif suprasciau, jei as reikalauciau, bet kad net kelis kartus asmeniskai klausiau del sukneles nuomos... ax.gif tai va...pirmi nepasitenkinimai, o itariu kuo toliau tuo graziau bus smile.gif
Atsakyti
KAdangi mano pamergėmis buvo 2 mano sesutės ir 2 mano pusseserės, tai aš jas labai gerai visas pažinojau, kad net nekilo noras reikalauti, jog jos vienodai būtų apsirengusios... Mes iškart sutarėm, kad suknutes jos renkasi tokias, kokias pačios nori- tik paprašiau, kad nebūtų juodų ir kad suknutės būtų ilgos... Ir tikrai nuotraukų negadino tai, kad spalvos suknučių buvo nevienodos..
O puokštes aš pati užsakiau pas savo floristę. Ji darė puokštę man, svočiai ir visoms 4 pamergėms + padarė jaunikiui ir 4 pabroliams gėlytes į švarko atlapus. (viskas labai gražiai buvo suderinta) Už visą tai sumokėjau pati ir net nekilo mintis, reikalauti pinigų iš pamergių ar pabrolių. Nes tai man brangūs žmonės, kurie ir taip turėjo pakankamai išlaidų.

O tokios buvo mano pamergių puokštelės:
Atsakyti
na tai tas ir yra,kad jei jaunieji isgali uz viska sumoket,tai tikrai puiku,tik as manau,kad grazu is pulko puses savo reikalus sprest patiems,o ne uzkraut jauniesiems.na,bet cia grynas susitarimo reikalas,svarbu kad nebutu pykciu ir visi jaustusi laimingi,tada bus nuostabi svente bigsmile.gif aleliuja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiduze @ 2006 03 26, 15:09)

O tokios buvo mano pamergių puokštelės:


tokios keistos, bet nieko
Atsakyti
QUOTE(Vaiduze @ 2006 03 26, 17:09)
O tokios buvo mano pamergių puokštelės:


nelabai suprantu - cia jos dvi? idomu kazkaip pasidare, kaip cia ziuret, is kurios puses... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2006 03 27, 18:37)
nelabai suprantu - cia jos dvi? idomu kazkaip pasidare, kaip cia ziuret, is kurios puses...  mirksiukas.gif


Ten jos dvi padėtos šonu ant stalo... jos širdelės formos. Nuotrauka toms, kurios nesuprato kaip į jas žiūrėti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(IevaIevute @ 2006 03 27, 09:56)
na tai tas ir yra,kad jei jaunieji isgali uz viska sumoket,tai tikrai puiku,tik as manau,kad grazu is pulko puses savo reikalus sprest patiems,o ne uzkraut jauniesiems.na,bet cia grynas susitarimo reikalas,svarbu kad nebutu pykciu ir visi jaustusi laimingi,tada bus nuostabi svente  bigsmile.gif  aleliuja  biggrin.gif


na nemanau, kad jau labai nubėdnėsi jei sumokėsi už puokšteles skirtas pamergėms.. ax.gif mūsų vestuvės nebuvo labai jau prabangios ir brangios, bet už gėles patys mokėjom ir tikrai tilpom į 6000 lt vestuvinį biudžetą (čia su viešbučiu Palangoje medaus savaitei) ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiduze @ 2006 03 27, 22:18)
Ten jos dvi padėtos šonu ant stalo...  jos širdelės formos. Nuotrauka toms, kurios nesuprato kaip į jas žiūrėti  ax.gif
Papildyta:
na nemanau, kad jau labai nubėdnėsi jei sumokėsi už puokšteles skirtas pamergėms..  ax.gif  mūsų vestuvės nebuvo labai jau prabangios ir brangios, bet už gėles patys mokėjom ir tikrai tilpom į 6000 lt vestuvinį biudžetą (čia su viešbučiu Palangoje medaus savaitei) ax.gif  4u.gif

Zaviuosi zmonem, kuries sugeba vestuves su tokiu nuostabiu biudzetu padaryti. Mes irgi tikrai tikrai be reikalo neislaidaujam ir jokiu nereikalingu nesamoniu ar "sou elementu" nedarom, bet i tiek niekaip netilptume... Zinom, Vilniui daug kas brangiau... bet ne ta cia tema, zinau smile.gif
O puokstytes man visai patinka, tokios idomesnes ir rankoj graziai ziurisi smile.gif
Atsakyti
O jus pamergem puoksteles darot is tokios pat temos kaip jaunosios tik mazesnes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Geliuke: 31 kovo 2006 - 17:25
QUOTE(Geliuke @ 2006 03 31, 16:18)
O jus pamergem puoksteles darot is tokios pat temos kaip jaunosios tik mazesnes?


as taip, pas mane bus orchidejos, ir pas jas taip pat..tik mazesnes ir gal but ant rankos..spalva ta pati taip pat..
Atsakyti
QUOTE(Geliuke @ 2006 03 31, 18:18)
O jus pamergem puoksteles darot is tokios pat temos kaip jaunosios tik mazesnes?


Mano puokštė buvo iš 3 didelių baltų rožių ir tokių baltų smulkių gėlyčių, o pamergių puokštelėse buvo irgi 3 baltos rožytės ir tos smulkios gėlytės. Pamergių ir svočios (su raudonomis rožėmis) puokštė buvo tokios širdelės formos. Ir prie viso šito dar buvo suderintos pabrolių puokštelės su raudonais akcentais, nes derinta prie pamergių, o jaunojo su baltais akcentais- derinta prie mano puokštės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Geliuke @ 2006 03 31, 16:18)
O jus pamergem puoksteles darot is tokios pat temos kaip jaunosios tik mazesnes?



As galvoju daryti panasias, tik mazesnes. smile.gif Na aisku dar ziuresim, kokios spalvos bus pamergiu sukneles. As mokesiu uz geles, uz medziaga suknelems, o jos susimokes uz pasiuvima. smile.gif
Atsakyti