Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

QUOTE(Patrijuke @ 2005 05 30, 19:32)
Na, jei jau jaunoji nori vienodų pamergių, tai jau ir piniginę turi pakrapštyti. Niekada nesisiųčiau suknelės vien dėl to, jog kažkas pageidauja. Galiu bet kokią suknelę apsirengti. Pusseserė kvietė būti pamerge, reikalavo, jog pasisiųčiau suknelę iš brangios medžiagos, plius siuvimas. Taip ir nebūvau pamerge, nes atsisakiau. Jau geriau save už tuos pinigus palepinsiu kaip nors.

tokiu atveju ir as bučiau atsisakiusi eit i pamerges smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Patrijuke @ 2005 05 30, 19:32)
Na, jei jau jaunoji nori vienodų pamergių, tai jau ir piniginę turi pakrapštyti. Niekada nesisiųčiau suknelės vien dėl to, jog kažkas pageidauja. Galiu bet kokią suknelę apsirengti. Pusseserė kvietė būti pamerge, reikalavo, jog pasisiųčiau suknelę iš brangios medžiagos, plius siuvimas. Taip ir nebūvau pamerge, nes atsisakiau. Jau geriau save už tuos pinigus palepinsiu kaip nors.


kokios jus žiaurios ir nesupratingos, tai jei jaunoji nori tai gal galima ir pasistengti, nu nesakau kad iš brangios medžiagos,
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 05 30, 23:36)
tokiu atveju ir as bučiau atsisakiusi eit i pamerges smile.gif


pritariu jei nera galimybiu tai daryti geriau neiti. As net ir neprasau pamergiu tokiu dalyku, tik vieno, kad sukne butu ilga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2005 05 31, 09:23)
kokios jus žiaurios ir nesupratingos, tai jei jaunoji nori tai gal galima ir pasistengti, nu nesakau kad iš brangios medžiagos,


nemanau, kad jei nuotaka nori tai reikia per galva verstis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 05 31, 09:33)
pritariu jei nera galimybiu tai daryti geriau neiti. As net ir neprasau pamergiu tokiu dalyku, tik vieno, kad sukne butu ilga  blush2.gif

as irgi nereikalavau kad sukneles butu vienodos, paprasiau kad jos butu ilgos
Atsakyti
norėti jaunajai niekas nedraudžia, bet reikalauti vienodų suknelių-čia jau per daug. Ir išvis kiekvienai juk tinka kitoks suknelės modeliukas, spalva.
Įsijaučia kai kurios..
Atsakyti
Nu jo, ir taip skaičiuoji išlaidas. Šiaip jau pirmą kart išgirdau, kad jaunoji turi rūpintis pamergių suknelėmis. Kiek laiko užtruko kol savaja susiradau, o jei pamergių kokios 4 ?????????????????????????????? doh.gif tai gal ir tik lakstysiu su kiekviena po visus salonus???????????? Užsimanys pacios prabangiausios............. cia mamos suknele galiu pasirūpinti, bet čia jau mudvieju reikalas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš prašiau pamergių kad jos būtų su ružavos spalvos ilgomis suknelėmis smile.gif nė viena neatsisakė thumbup.gif bet jei jos turėtų sukneles tuomet tikrai neversčiau pirktis naujų ir būtent tokių kokių pageidauju aš schmoll.gif O visom nupirkti ar išnuomuoti čia jau tikra nesamonė doh.gif ir taip tų pinigėlių išeis, puokšteles užsakinėsiu aš, bet paskui su pabroliais ar pamergėm atsiskaitysim mirksiukas.gif
Atsakyti
Esu nuo suvalkijos ir išvis man gaila pinigų draugės vestuvėms. Mergvakarį organizuoju aš. Bet vis ieškau kuo pigiau...
Jei nori pabrolys ar nuotaka gali pirkti man puokštelę. Aš galiu apseiti ir be jos.
Laisvai galiu eiti vestuvėsna ir po dzinsiukais.

kodėl turiu išlaidauti dėl svetimos laimės.

Kuo arčiau vestuvės, tuo man kyla didesnis noras plautis.
Vestuvės liepos paskutinį savaitgalį.
Atsakyti
QUOTE(Patrijuke @ 2005 05 31, 14:43)
Esu nuo suvalkijos ir išvis man gaila pinigų draugės vestuvėms. Mergvakarį organizuoju aš. Bet vis ieškau kuo pigiau...
Jei nori pabrolys ar nuotaka gali pirkti man puokštelę. Aš galiu apseiti ir be jos.
Laisvai galiu eiti vestuvėsna ir po dzinsiukais.

kodėl turiu išlaidauti dėl svetimos laimės.

Kuo arčiau vestuvės, tuo man kyla didesnis noras plautis.
Vestuvės liepos paskutinį savaitgalį.


oi negaliu mirsiu is juoko tikrai suvalkietiskai biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Patrijuke @ 2005 05 31, 13:43)

kodėl turiu išlaidauti dėl svetimos laimės.


blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Na negi sunku pačiai išsinuomuot suknutę ar net pasisiūt?Aš kai ėjau į pamerges , man net minties nekilo, kad jaunoji rupintusi mano suknele schmoll.gif . Tai gal dar jaunikis ir pabroliams kostiumus turi parupinti? Tai dar pagalvokit ir apie antrą diena doh.gif
Nenorit išlaidaut, taip ir sakykit, gaila pinigų ant suknelės, neisiu į pamerges, nes dar užsimanysi, kad ir tortą atnesčiau biggrin.gif
Į svečius tai norit, pabaliavot smagiai norit, norit turėt porą, kad būtų su kuo pašokt, ir tam reikalui negalit suknele pasirūpiti?

Skrudžai rolleyes.gif
Atsakyti