Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

Kazkada budama pamerge turejau tokia freziju puokstele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmaarch @ 2006 03 02, 08:43)
Kazkada budama pamerge turejau tokia freziju puokstele  ax.gif

Isivaizduoju kaip kvepejo rolleyes.gif
Atsakyti
Prisiminiau savo vaikystes drauges vestuves, kai vyriausioji jos pamerge atejo... balta suknele. Nuotakai tai nebuvo naujiena - kartu ejo rinktis sukneliu, ir dar prie nuotakos pamerge issirinko balta suknyte. Nepaisant to, kad nuotaka priestaravo ir prase pasirinkti spalvota suknele.

Kaip jus reaguotumet tokioj situacijoj?
Atsakyti
QUOTE(Kachiukai @ 2006 03 17, 22:32)
Prisiminiau savo vaikystes drauges vestuves, kai vyriausioji jos pamerge atejo... balta suknele. Nuotakai tai nebuvo naujiena - kartu ejo rinktis sukneliu, ir dar prie nuotakos pamerge issirinko balta suknyte. Nepaisant to, kad nuotaka priestaravo ir prase pasirinkti spalvota suknele.

Kaip jus reaguotumet tokioj situacijoj?

Svelniai pasakius as labai supykciau ir tokios pamerges man nereiketu. Cia tai jau zmogaus negerbimas. As pasakyciau arba kita spalva arba gali neateiti. schmoll.gif
Atsakyti
Na ji is tiesu priesinosi, bet pamergei baisiai patiko, kad abi bus baltos... Is tikro neisivaizduoju ka jos vietoje buciau darius doh.gif Nei pyktis pries tokia svente, nei nusileist... Nesuprantu tik kaip pamerge sau tokius "bajerius" leidzia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kachiukai @ 2006 03 17, 23:38)
Na ji is tiesu priesinosi, bet pamergei baisiai patiko, kad abi bus baltos... Is tikro neisivaizduoju ka jos vietoje buciau darius doh.gif Nei pyktis pries tokia svente, nei nusileist... Nesuprantu tik kaip pamerge sau tokius "bajerius" leidzia? g.gif

o gal ji buvo numacius toki bajeriuka, kaip apsizenyti su jaunosios vyru, jei jis prie altoriaus jai butu pasakes ne lotuliukas.gif
Atsakyti
Negrazu taip juokaut, nes gyvenime tiek viena, tiek kita su savo vyrai issiskyre... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kachiukai: 18 kovo 2006 - 19:28
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kachiukai @ 2006 03 18, 00:38)
Na ji is tiesu priesinosi, bet pamergei baisiai patiko, kad abi bus baltos... Is tikro neisivaizduoju ka jos vietoje buciau darius doh.gif Nei pyktis pries tokia svente, nei nusileist... Nesuprantu tik kaip pamerge sau tokius "bajerius" leidzia? g.gif



tikriausiai tokios pamergės nekviesčiau į vestuves, sužinojus, kad ji nenori pakeisti savo nuomonės dėl suknelės spalvos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kachiukai @ 2006 03 17, 19:32)
Prisiminiau savo vaikystes drauges vestuves, kai vyriausioji jos pamerge atejo... balta suknele. Nuotakai tai nebuvo naujiena - kartu ejo rinktis sukneliu, ir dar prie nuotakos pamerge issirinko balta suknyte. Nepaisant to, kad nuotaka priestaravo ir prase pasirinkti spalvota suknele.

Kaip jus reaguotumet tokioj situacijoj?


na as labai aiskiai p[asakyciau tai pamergei, kad balta suknele vilkesiu as ta diena, o pamerges tures isirinkti kitokia spalva ir jokiu kalbu negali buti..na o jei nepatinka, tai duociau suprast kad tada tegu ir neina i pamerges...
Atsakyti
na,ne,balta tai jau tikrai nei sis,nei tas,nesutikciau,o jei ateitu neperspejus i mano vestuves,tiesiog ignoruociau,nes tikrai nemalonu schmoll.gif man panasiai buvo - prasiau pamergiu per mano vestuves kokiom nori,tik ne baltom ir ne juodom suknelem ir ka jus manot - 2 atejo juodom,o viena - tamsiai pilka doh.gif na,bet ka cia - nesigadinau sau sventes,o ir panos atrode graziai...bet baltos tai no no no - nenoreciau
Atsakyti
ojei,man kaip keista, kad uz viska jaunieji turi moket - aciu dievui,pas mane panasiu nesusipratimu nebuvo.del vienodu sukneliu tai manau visos pamerges turi nusprest,jei visom tinka,tai gali eit vienodom,juk siaip ar taip nuomotusi,tikrai grazu vienodos (pas mane buvo visos su savom suknelem,skirtingom),del puoksciu irgi - pas mane pamerges pacios pirkosi.manau,jauniesiems ir taip daug islaidu,kas liecia pameges,tegu pacios savim pasirupina,nebent jaunieji nori pasirodyt geri ir visiems viska ant lekstutes atnest.jei pamerge neisgali uz savo suknia susimoket ar net puokstes nusipirkt,tegu isvis neina.na,bet aisku,jei jaunieji uz viska gali sumoket,tai cia nuo to poroms tik geriau,manau,siaias laikais visi taupo bigsmile.gif as istekejau pries metus,bet jau ziuriu,kad mados keiciasi.ziuriu,jei tokiom islaidom,nebuciau isgalejus vestuviu ishsikelt biggrin.gif geriau tegu jaunieji tuos pinigelius pataupo ir juos isleidzia kam nors kitam (ar geresne masina ishsinuomoja ar pan.) bet cia tik mano personal nuomone
Atsakyti