Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

QUOTE(Devita @ 2006 02 02, 13:33)
Gal ir nelabai grazu blush2.gif  Bet as ir taip labai daug islaidu turesiu, o finansai nera dideli verysad.gif



na tada reikia nekelti vestuviu, pamergems irgi nemazai viskas kainuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
cool.gif nestuke.gif wub.gif cool.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
QUOTE(Patrijuke @ 2005 05 31, 13:43)
Esu nuo suvalkijos ir išvis man gaila pinigų draugės vestuvėms. Mergvakarį organizuoju aš. Bet vis ieškau kuo pigiau...
Jei nori pabrolys ar nuotaka gali pirkti man puokštelę. Aš galiu apseiti ir be jos.
Laisvai galiu eiti vestuvėsna ir po dzinsiukais.

kodėl turiu išlaidauti dėl svetimos laimės.

Kuo arčiau vestuvės, tuo man kyla didesnis noras plautis.
Vestuvės liepos paskutinį savaitgalį.
p699 5ii5i 8o 6868igi 698titk wub.gif  wub.gif

udutfggrfdffffghfjhhhsfdnngjgjfjjjf1fs7gsgsggetttwtwettsgsgwttztsgwgtwttstttttst wtttwwtwttwttstw

yeyfyeryywyeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetttttttttttttttttttttteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedddddddddddddddddddddddqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqjdjjjwggegetttttttswgegggsfdhhjkhkjjnnvmlkl kyjyjgjj7kgikyitktyitkkgtikgi tkgkti ttiti
Atsakyti
na as siulyciau susitarti, kad vestuvem nei pamerges nei pabroliai geliu nedovanoja taciau kartu geriau issirenka ir uzsisako kokias puokstes pabroliai iteiks pamergem. Juk dazniausiai pamerge su pabroliu ir tikrame gyvenime yra pora.
Atsakyti
QUOTE(Ingute*** @ 2006 02 12, 11:12)
na as siulyciau susitarti, kad vestuvem nei pamerges nei pabroliai geliu nedovanoja taciau kartu geriau issirenka ir uzsisako kokias puokstes pabroliai iteiks pamergem. Juk dazniausiai pamerge su pabroliu ir tikrame gyvenime yra pora.



va čia tai šioks toks sprendimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2006 02 12, 09:16)
na tada reikia nekelti vestuviu, pamergems irgi nemazai viskas kainuoja  mirksiukas.gif

Va cia tai nesamone pasakei biggrin.gif
Joms tik po koki 20 Lt gautusi daugiau, o man moketi uz 7 ar 8 tai jau biskuti suma gaunasi.
Atsakyti
Nu as vis tiek nesuprantu sitos temos g.gif
Uz sukneles pamergems moketi, gal ir per prabangu, bet jai reikalauji, kad jos butu su vienodom ar tokios pat spalvos, tai naturalu, kad moketi turi nuotaka. Bet as tikrai nematau reikalo prasyti tokio dalyko, man bus gerai, taip, kaip nores apsirengti pacios pamerges, taip, kaip jos pacios sau atrodys grazios ir jausis patogiai.

O del puoksteliu, tai manau nera net klausimo, kad uz jas turi moketi jaunieji. Juk suma tikrai nebus didele lyginant su visu vestuviu biudzetu.. nelabai suprantu kaip ir kiek pinigeliu planuojate tokiai sventei, jei kyla klausiamas del puoksteliu pirkimo.... cool.gif
Atsakyti
manau, kad visa tai priklauso nuo finansines padeties ir nuo tarpusavio supratimo! pvz. jei jaunoji turtinga, tuomet ji gali uz viska sumoketi, jei finansai tiek pamergiu, tiek jaunosios tolygus, galima tartis del mokejimo...as saviskiu paklausiau, kaip darom? sukneles bus vienodos, uz jas mokes pamerges, ieskosim vieningo susitarimo del spalvu ir kainos, o puoksteles as uzsakysiu ir sumokesiu, kadangi bus trys pamerges, puoksteles neimantrios, daug nekainuos...
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2006 02 13, 10:26)
manau, kad visa tai priklauso nuo finansines padeties ir nuo tarpusavio supratimo! pvz. jei jaunoji turtinga, tuomet ji gali uz viska sumoketi, jei finansai tiek pamergiu, tiek jaunosios tolygus, galima tartis del mokejimo...as saviskiu paklausiau, kaip darom? sukneles bus vienodos, uz jas mokes pamerges, ieskosim vieningo susitarimo del spalvu ir kainos, o puoksteles as uzsakysiu ir sumokesiu, kadangi bus trys pamerges, puoksteles neimantrios, daug nekainuos...


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
pas mane pamerges mokesis uz suknes, bet as joms buvau sakius, jei kanuos daugiau nei 200lt. tai pridesiu tada as...
o gelytes manau pati nupirksiu...na o jei kuri uzsimins tai pasakysiu kiek kainavo ir viskas...
Atsakyti
[FONT=Arial]sveikutes.malonu isijungus i jusu buri.as vis dar naujoke blush2.gif as tai irgi nusprendziau kad noriu jog pamerges butu vienodom suknelem.ta prasme spalva ir modelis toks pats.issirinkom lygtais ir modeliuka visoms tinkanti thumbup.gif siusim pas siuveja.medziaga pirksiu as o uz pasiuvima susimokes pacios.o puoksteles as pirksiu.pamergem tai nusprendem kad patogiausia ir graziausia bus gyvos geles ant rankos rieso thumbup.gif na bet cia tik mano ir mano pamergyciu nuomone smile.gif
Atsakyti

As manau, kad tai ar vienodos sukneles ar ne, turi spresti jaunieji, na tarkim, nors spalva, jeigu isigeis kuri gun_bandana.gif juodai ar dar kaip nors "susvyteti", tai tikrai nekas.manau turi teise jaunieji bent spalva pamergyciu sukniu uzsisakyti, o puokstes perka jaunikis ir isdalina pabroliams, bet kai mano drauge tekejo, visi pabroliai susidejo, o vyriausias pabroliukas uzsake sunglasses2.gif . Na cia jau kaip kieno kisene nesa rolleyes.gif
Atsakyti
cia irgi nebloga mintis kad pabroliai nuperka. na o del suknuciu tai as irgi manau kad spalva jaunieji nusprendzia.mes tai galvojom apie raudonas bet po to lyg ir apsistojom ties tokia nei oranzine nei ruzava.na angliskai ginger smile.gif thumbup.gif tai nei viena pamergyte nepriestaravo.
Atsakyti
Aš tai manau kad bepigu eiti toms pamergems, jei už jas viską sumoka. Jos vistiek gauna didesnę demesio daly negu paprasti sveciai.
Pamergės eina pacios geriausios nuotakos draugės, ar giminaitės. Manau kad už suknelę tai nėra net kalbų kad jaunoji neturetų mokėti, o puokstė tai susitarimo reikalas. Pvz; aš surinksiu is pamergių po kažkiek ir užsakysiu visoms vienodas puokštesJ jei pamergei nieko niekur mokėt nereikia, už viską tik jaunieji, tai čia jau gaunasi kaip ir nusamdyta pamergė. juk ji ir švęs, ir valgys bei gers už mano pinigus, tai manau kad keli litai už puokštę ir suknelę jos neišgąsdins.
Atsakyti