Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

siaip pamerges pacios turetu sumoket uz savo puokstes,o uzsakyt turetu vyriausioji pamerge.
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2006 02 01, 10:19)
siaip pamerges pacios turetu sumoket uz savo puokstes,o uzsakyt turetu vyriausioji pamerge.


man atrodo jaunoji turetu isriknkti pamergiu puoksteles, o pamerges susimoketi...
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2006 02 01, 16:09)
man atrodo jaunoji turetu isriknkti pamergiu puoksteles, o pamerges susimoketi...

Pas mus taip ir buvo ax.gif
Ir sukneles as isrinkau,tik pinigu neemiau,nes paprasciausiai nenorejau tongue.gif
O cia foto, kur matosi musu "didzioji" pora, pamergiu apranga ir puokstytes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2006 02 01, 17:09)
man atrodo jaunoji turetu isriknkti pamergiu puoksteles, o pamerges susimoketi...

drinks_cheers.gif Taip ir galvoju daryti.
Atsakyti
Na man atrodo, kad nelabai grazu prasyti pamergyciu paciom moketis uz puoksteles blush2.gif
Pati buvau tokiose vestuvese, kur reikejo susimoketi uz puoksteles, tai tikrai nekaip atrode. schmoll.gif
As ruosiuosi ir pati uzsakyti ir pati uzmoketi, nes del 40 ar 50 LT daugiau, tikrai nenubiednesiu, lyginant su visom vestuviu islaidom.. biggrin.gif
Atsakyti
as tai nezinau ka daryt sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kirmelyte @ 2006 02 02, 11:58)
Na man atrodo, kad nelabai grazu prasyti pamergyciu paciom moketis uz puoksteles  blush2.gif


Gal ir nelabai grazu blush2.gif Bet as ir taip labai daug islaidu turesiu, o finansai nera dideli verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Devita @ 2006 02 02, 12:33)
Gal ir nelabai grazu blush2.gif  Bet as ir taip labai daug islaidu turesiu, o finansai nera dideli verysad.gif

Nereikia prasyt schmoll.gif reikia taip "pasitarti", kad pacios pasisiulytu mirksiukas.gif
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kirmelyte @ 2006 02 02, 12:58)
Na man atrodo, kad nelabai grazu prasyti pamergyciu paciom moketis uz puoksteles  blush2.gif
Pati buvau tokiose vestuvese, kur reikejo susimoketi uz puoksteles, tai tikrai nekaip atrode. schmoll.gif
As ruosiuosi ir pati uzsakyti ir pati uzmoketi, nes del 40 ar 50 LT daugiau, tikrai nenubiednesiu, lyginant su visom vestuviu islaidom.. biggrin.gif



aš pirmą kartą girdžiu, kad pamergės už savo puokštes turi susimokėti g.gif liežuvis man neapsiverstų schmoll.gif tai gal dar tada ir už maistą ir už limuzinų nuomas tegul sumoka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*DAIVA* @ 2006 01 28, 22:55)
O ką jūs manot apie "mažąsias" pamergytes ax.gif


kazinkoks tai issityciojimas is mergyciu, man tai siaubas doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
mikepodukofke, kažkas tavo nuotraukai nutiko - ji tokia suplota...iš viršaus
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 02 02, 22:51)
mikepodukofke, kažkas tavo nuotraukai nutiko - ji tokia suplota...iš viršaus


ten toks laikinas nesusipratimas su serveriu smile.gif
Atsakyti