Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

o kai as ejau ivestuves, tai buvo kalbeta kad jaunoji nupirks puoksteles, bet paskambino likus 3 dienom ir sako pati nusipirk puokstele sau ir pabroliui doh.gif isivaizduojat likus 3 dienoms tai staigiai nuvariau i turgeli ir uzsakiau
Atsakyti
prisiskaičiau ir net nžn kaip daryt reiks...
pamerge buvau ne vieną kartą ir kaskart vis kitaip su tom puokštėm. Vieną kartą gavau iš pabrolio (nžn kas mokėjo, bet vienodos buvo), kitą kartą gavau jaunosios namuose berods iš jos mamos biggrin.gif taip gavos. bet tąkatr mokėjau už mašinų papuošimą, nors buvau net ne vyriausia pam-gė blink.gif Suplojau nemažai. žadėjo grąžint jaunoji, bet... blink.gif kitus du kartus pirkausi pati (pabroliui irgi), nes derinau prie suknelės + buvau vienintelė pamergė, tai nebuvo daugiau su kuo derint. Už suknelę visus kartus pati mokėjau.+
Dabar mano vestuvės ir mąstau kurį variantą rinktis smile.gif Kad suknelių nenuomuosiu pamergėm, tai tikrai schmoll.gif
Atsakyti
as per savo vestuves mokejau pamergytem uz puokstes ir jaunikio gelytes i atlapus, uz sukneles pacios mokejo, bet dideliu reikalavimu ir nekeliau. as tiks uzsakinejua tortus, kad joms nereiktu is kito Lietuvos galo vestis, tai uz juos jos ir susimokejo, uz masinos papuosima irgi pati mokejau.
Atsakyti
Puokštelės ant rankų
Atsakyti
O ką jūs manot apie "mažąsias" pamergytes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*DAIVA* @ 2006 01 28, 23:51)
Puokštelės ant rankų


Noriu perspeti tas, kurios planuoja uzsakineti pamergelems puokstytes ant ranku - jos labai nepatogios schmoll.gif Laikosi gana tvirtai, taciaur eikia visuomet atsargiai sest i masina (kad neuzkabinti), apskritai kontroliuoti bet koki prisilietima sad.gif Vaizdas ir nuotraukose ir siaip labai thumbup.gif bet del patogumo, tai tikrai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(klajune @ 2006 01 27, 12:52)
prisiskaičiau ir net nžn kaip daryt reiks...
pamerge buvau ne vieną kartą ir kaskart vis kitaip su tom puokštėm. Vieną kartą gavau iš pabrolio (nžn kas mokėjo, bet vienodos buvo), kitą kartą gavau jaunosios namuose berods iš jos mamos  biggrin.gif taip gavos. bet tąkatr mokėjau už mašinų papuošimą, nors buvau net ne vyriausia pam-gė  blink.gif Suplojau nemažai. žadėjo grąžint jaunoji, bet... blink.gif  kitus du kartus pirkausi pati (pabroliui irgi), nes derinau prie suknelės + buvau vienintelė pamergė, tai nebuvo daugiau su kuo derint. Už suknelę visus kartus pati mokėjau.+
Dabar mano vestuvės ir mąstau kurį variantą rinktis smile.gif  Kad suknelių nenuomuosiu pamergėm, tai tikrai  schmoll.gif



turetu pati jaunoji is anksto perespeti del puoksciu, pabroliams butonjeciu ir t.t. As ir karto pasakiau, kad uzsakysiu viska pati ir jokiu pinigu neemiau schmoll.gif Del tortu ir sakiau nieko nevezti, nes jos is kitu miestu buvo, tiesa kelios vis tiek asiveze sakocius
Atsakyti
QUOTE(jurraciukas @ 2006 01 29, 09:36)
Noriu perspeti tas, kurios planuoja uzsakineti pamergelems puokstytes ant ranku - jos labai nepatogios  schmoll.gif  Laikosi gana tvirtai, taciaur eikia visuomet atsargiai sest i masina (kad neuzkabinti), apskritai kontroliuoti bet koki prisilietima  sad.gif Vaizdas ir nuotraukose ir siaip labai  thumbup.gif  bet del patogumo, tai tikrai  schmoll.gif


o man labai patogu buvo su puokstele ant rankos.. nei rupinmtis kad kur paliksi, nei ka....na gal ir nuo pacios puoksteles priklauso ar patogu ar ne, bet man tikrai patiko!
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bertike @ 2006 02 01, 10:43)


Ta rozine suknute tai thumbup.gif Labai grazus modeliukas pamergems
Atsakyti
labai razios puoksteles ant ranku, tik man idomu kai rotuseje stovi kur pamerges rankas deda jei neturi ka laikyti, negi nuleidusios stovi?
Atsakyti