Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

QUOTE(Cica:) @ 2006 01 11, 22:08)
mano sesuo, užsakinėdama savo puokštę, užsakė ir svočiai, pamergėms ir pabroliams-kad viskas  derėtų ne tik prie rūbų spalvos, bet ir tarpusavyje. Kadangi sesuo tekėjo rudenį, buvo dvi spalvos: oranžinė ir šampano spalvos (kadangi jos suknelė buvo šampano spalvos). Net salė tokiom spalvom buvo papuošta, viskas labai gražiai derėjo kartu:)

va va 4u.gif
bent jau ash uzsakinejau pamergems gelytes pati, nes:
1. paskutiniu metu tiek ir girdziu kad jaunosios geles uzsako visam pulkui
2. norejau, kad visos butu vienodos, nes sukneles vienodos
3. norejau, kad derintusi prie manes ax.gif

o pas mane daugiausia dominavo zydra, melyna ir geltona spalvos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2006 01 11, 18:05)
Mašinų papuošimais dažniausiai rūpinasi pirma pamergė  mirksiukas.gif


na o jei tokios nera, gali ir visos pamerges tokiu dalyku pasirupinti...as joms puoksteles...jos man masina papuos...bet viskas bus uzsakoma pas ta pacia pana, tai jauciu pati uz viska sumokesiu ir viskas bus baigta!
Atsakyti
Nu reiskias man nepasiseke - as pirma pamerge ir turiu visam pulkui pirkti. blink.gif doh.gif
Atsakyti
na man kiek teko buti vestuvese tai kiekviena pamerge uz save susimokedavo.jaunoji gali uzsakyti bet pamerges pacios gali susimoketi.jauniesiems ir taip pakankamai islaidu.
Atsakyti
QUOTE(della @ 2006 01 12, 16:57)
jaunoji gali uzsakyti bet pamerges pacios gali susimoketi.jauniesiems ir taip pakankamai islaidu.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Devita: 12 sausio 2006 - 17:55
QUOTE(della @ 2006 01 12, 16:57)
na man kiek teko buti vestuvese tai kiekviena pamerge uz save susimokedavo.jaunoji gali uzsakyti bet pamerges pacios gali susimoketi.jauniesiems ir taip pakankamai islaidu.

cia tai teisybe, bet siaip aplamai kiek ash ejau visada jaunoji mokejo tai ir man teko ax.gif
Atsakyti
Dėl to kas moka už puokštes smile.gif paskutinį kartą pamerge buvau gan seniai, tai gal mados ir pasikeitė. Beveik visada už puokšte mokėdavo ... pabrolys 4u.gif vienose - puokštes buvo užsakiusi ir sumokėjusi jaunoji. O į sesių vestuves - tai pati nusipirkau doh.gif ir apskritai, nepatinka ir nepasitikiu aš tų pabrolių skoniu
Atsakyti
as tai net nzn. nelabai noriu moketi uz keturias pamerges... jau uz sukneles mokejau... nu lyg su mintim, kad jos man atiduos, bet mustis del tu pinigu, jei kuri nesusipras tai neisiu... nezinau... geriau jau pacios susimoketu, arba pabroliai. nors as kiek zinau pabroliai moka uz puokstes, o pamerges uz butonjeres, ir po to apsikeicia... bet kai pagalvoji juokinga, nes visiek viska uzsakineja jaunoji... smile.gif ir vienu kartu viska paima...
Atsakyti
As tai taip pat uzsakinejau savo ir pamergiu puokstes pas viena floriste. Pas mane puoksteje vyravo (savaime suprantama) daugaiu baltos spalvos, taciau buvo ziupsnelis ir ruzavos. O pamergeliu puokstese pagrinde vyravo ruzava spalva ir ziupsnelis baltos. Ruzava spalva derinom prie pamergeliu sukneliu. Taip va ir susiderinom su pamergelem. O pabroliukam po ruzava gelyte isagama su zaliu lapeliu ir siek tiek baltumo. Be to dar pabroliukams pasiuvom vienodus kaklaraiscius kaip pas pamergeles sukneles thumbup.gif
Beje, uz pamergeliu puoksteles mokejo pabroliukai, o uz pabroliuku isegamas gelytes pamergytes. mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia tokios buvo pamergyciu puokstytes mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia pabroliuku priderinta prie pamergyciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurraciukas @ 2006 01 25, 22:54)
Cia tokios buvo pamergyciu puokstytes  mirksiukas.gif

Grazios thumbup.gif Tik as paprastesnes daryciau g.gif
Atsakyti