Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

ju puokste:
Atsakyti
blink.gif oi atrodo neitema as cia, tik pamaciau kad dar viena tema apie pamerges yra doh.gif doh.gif doh.gif iskarto atsiprasau blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Klausykit mergaites, o cia normalu uz pamerges puokstele ir tas puoksteles kur pabroliukams isega, moketi po 20 Lt??? Nes man is savo kisenes reiks pakloti 250 LT uz sitas grozybes (as pamerge) blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2006 01 11, 12:12)
Klausykit mergaites, o cia normalu uz pamerges puokstele ir tas puoksteles kur pabroliukams isega, moketi po 20 Lt??? Nes man is savo kisenes reiks pakloti 250 LT uz sitas grozybes (as pamerge)  blink.gif  blink.gif  blink.gif


As pamerge budama, kadangi uzsakinejau puoksteles, tai mes apsitarem po kiek galim moketi ir mokejom... mums tada pamerges puokstele, pabrolio gelyte ir i plaukus gelyte kainavo 25Lt. manau labai normali suma rolleyes.gif
Atsakyti
Nu matai, man vien pamerges puokstele- 20 Lt, pabrolio isegama gelyte- 18 Lt, ir jokiu ten priedu, dar kai tas pulkas didziulis, o man is savo kisenes moketi reikia doh.gif

O kur jus daret puoksteles?
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2006 01 11, 14:33)
Nu matai, man vien pamerges puokstele- 20 Lt, pabrolio isegama gelyte- 18 Lt, ir jokiu ten priedu, dar kai tas pulkas didziulis, o man is savo kisenes moketi reikia  doh.gif

O kur jus daret puoksteles?

Aš tai pirmą kartą girdžiu, kad už pamergių puokšteles ir pabrolių gėlytes susmoka pačios pamergės.. blink.gif Kai tekėjo mano sesuo, už viską mokėjo sesuo (nuotaka), per pusseserės vestuves irgi nuotaka mokėjo, dar kelios giminaitės kai tekėjo irgi už visa tai mokėjo jaunosios..Pamergėms teko išsinuomoti sukeles, tad išlaidų joms ir taip buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2006 01 11, 13:33)
Nu matai, man vien pamerges puokstele- 20 Lt, pabrolio isegama gelyte- 18 Lt, ir jokiu ten priedu, dar kai tas pulkas didziulis, o man is savo kisenes moketi reikia  doh.gif

O kur jus daret puoksteles?


Tender o kodel tu puokstes perki? kaip supratau tai visoms pamergems? prie ko cia tau viska pirkti? siaip tai kiek ash vestuviu buvau puokstes pirko nuotaka, ta pati dariau ir ash ir sau ir pulkui ir svociai visas puokstes ir gelytes uzsakinejau ash. o dariausi viska pas savo klasioka ''magonijoj'' cia kaune:)
Atsakyti
Savaitgalį brolis su drauge eina į poras, tai puokšteles ir gėlytes perka jaunieji. Dažniausiai taip ir daroma. Tačiau pati buvau ir tokiose vestuvėse, kur kiekviena turėjo tuo pasirūpinti pati
Atsakyti
as mokejau pati uz savo pamerges puokstele ir pabrolio gelyte - na ta prasme mes patys mokejomes, na nes pabrolys mano busimas vyras buvo.
ir nieko cia blogo nematau!

as saviskems nupirksiu pati!
as jauciu paprasysiu kad jos pasirupintu masinos papuosimu!
Atsakyti
QUOTE
as jauciu paprasysiu kad jos pasirupintu masinos papuosimu!

Mašinų papuošimais dažniausiai rūpinasi pirma pamergė mirksiukas.gif
Atsakyti
Kai buvo seses vestuves tai ji rupinosi pamergiu puokstemis (nupirko geliu, o puokstes pati padare), o tas gelytes kur i pabroliu svarkus segasi pacios pamerges pirko (derino pagal sukneliu spalvas)
Atsakyti
mano sesuo, užsakinėdama savo puokštę, užsakė ir svočiai, pamergėms ir pabroliams-kad viskas derėtų ne tik prie rūbų spalvos, bet ir tarpusavyje. Kadangi sesuo tekėjo rudenį, buvo dvi spalvos: oranžinė ir šampano spalvos (kadangi jos suknelė buvo šampano spalvos). Net salė tokiom spalvom buvo papuošta, viskas labai gražiai derėjo kartu:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cica:): 11 sausio 2006 - 22:09