Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

QUOTE(katyteee @ 2005 10 21, 15:26)
atsiusk man, pabandysiu ideti: keidukynaite@hotmail.com


ok atsiusiu tau bet ne siandien nes ziuriu jau man laikas baiginejasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(della @ 2005 10 15, 13:02)
tik nelabai cia matosi                                                                                            My Webpage


visu pirma tai labai patiko man tavo pamergiu sukneliu spalva, labai idomi ir ko gero reta spalva biggrin.gif thumbup.gif o pamergytems tai tikrai patogiau su "apyrankemis", as saviskem irgi norejau tokias daryti, bet paskui pagalvojom ir labai toks zemiskas ir paparastas reikalas pakeite musu nuomones, nes vestuves buvo spalio 15 diena ir jau gana vesoka buvo, o renginetis turint apyranke nelabai patogu g.gif cry.gif tai vat ir teko pasidaryti truputi kitokias, bet tikrai neblogesnes puoksteles thumbup.gif wub.gif jei ka tai galite prie vestuviniu albumu paziureti (berods 25 psl) ax.gif 4u.gif nes cia dar negaliu ikelti verysad.gif doh.gif
apie pinigelius: visiems gelytes uzsakinejau 1 vietoje, jaunuju ir pirsliu geles apmokejome mes, o poru - pabroliukai thumbup.gif ir jokios painiavos thumbup.gif
Atsakyti
dėl gėlių patogumo tai kaip kam, aš pirma pamergytėm ir norėjau daryti puokštes apyrankes, bet wėliau ir aš nuomonę pakeičiau, bet jos pačios ir nenorėjo, nes sako, kad neturės kur rankų dėti smile.gif
Atsakyti
gal ir taip, nes tikrai juk kiseniu tai nera suknelese biggrin.gif doh.gif

idedu siokia tokia fotke, nors cia is toli tik matosi pamergyciu "ledai" clap.gif cia taip pabroliai pavadino

http://public.fotki....rai_pulkas.html

cia 7 oranzines rozytes susuktos i plausa,apsukta dar tokia kaip ir vielute ir ant jos mini kriauklyciu keletas suverta. tik uodegeliu ir kriauklyciu nelabai matosi g.gif ax.gif kazkur dar turiu is arciau tik nuskanuoti reikia ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linuse @ 2005 11 08, 13:10)
idedu siokia tokia fotke, nors cia is toli tik matosi pamergyciu "ledai" clap.gif cia taip pabroliai pavadino 

http://public.fotki....rai_pulkas.html

cia 7 oranzines rozytes susuktos i plausa,apsukta dar tokia kaip ir vielute ir ant jos mini kriauklyciu keletas suverta. tik uodegeliu ir kriauklyciu nelabai matosi g.gif  ax.gif kazkur dar turiu is arciau tik nuskanuoti reikia ax.gif  mirksiukas.gif

niu zinok man grazu...jaunikis su sviesiu kostiumu o dar ir pamerges visos vienodom sukniom thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2005 11 08, 17:28)
niu zinok man grazu...jaunikis su sviesiu kostiumu o dar ir pamerges visos vienodom sukniom thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



nu ir kas is to kad jaunikis baltu kostiumu, keli papbroliai irgi, tai tikrai nesiskiria kuris. O man juoda labiau tinka jaunikiui ir pabroliams!
maniskis tai sake sviesaus kostiumo nei uz ka nesirengs!
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2005 11 08, 18:47)
nu ir kas is to kad jaunikis baltu kostiumu, keli papbroliai irgi, tai tikrai nesiskiria kuris. O man juoda labiau tinka jaunikiui ir pabroliams!
maniskis tai sake sviesaus kostiumo nei uz ka nesirengs!



maniskis is pradziu sake irgi, bet kai pamate kaip sviesus kostiumas atrodo ir dera vestuvese, jei jaunosios suknele ne sniego baltumo bt kokia off white, tai sako : gal sviesu kostiuma man rengtis... as noriu sukneles su auksinem detalem ir pamergiu auksinem suknelem, todel sviesus manau labai tiktu, bet tada nei vienas pabrolys te nedrysta sviesaus apsirengti blush2.gif ax.gif
Atsakyti
nium pas mus tai taip pat bus pamerges su vienodom sukneles ir puoksteles ant ranku.. o viska tai mes su jaunikiu pirksim... smile.gif biggrin.gif thumbup.gif clap.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2005 11 08, 20:47)
nu ir kas is to kad jaunikis baltu kostiumu, keli papbroliai irgi, tai tikrai nesiskiria kuris. O man juoda labiau tinka jaunikiui ir pabroliams!
maniskis tai sake sviesaus kostiumo nei uz ka nesirengs!


O maniškis kaip tik norėjo būti baltu smokingu... wub.gif Kiek vyrų, tiek norų biggrin.gif
Atsakyti
Na, pas mane pamergiu nebuvo, bet... mano puokste buvo 5 kalijos perristos baltu kaspinu, kotuose prismeigta karoliuku. thumbup.gif Tai liudininkei ir savo sesei uzsakiau po 1 kalija su tokiais pat karoliukais kote kaip pas mane. Atrode ziauriai elegantiskai... na, bent jau as buvau daugiau nei patenkinta... wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
tongue.gif aciu visoms uz nuomones thumbup.gif su pabroliais tai buvo ten visaip is pradziu turejo visi buti tamsiais, po to visi sviesiais, bet beda buvo ta kad trys pabroliukai grizo is uzsienio penktadieni ir nelabai jau buvo kada ten derintis,o galu gale man buvo svarbiausia kad jei visi buvo ir labai patiems smagu buvo wub.gif clap.gif
o jaunikis tai is pat pradziu norejo sviesaus, o dar paskui pasimatavo nuomoj kur sukne rinkausi, tai isvis net nebuvo kalbu kad rengtusi juoda, nusipirko sviesu (nera jis baltas, kazkokia sviesi kremine-pilka) tongue.gif nors tas juodas balandi pirktas ir pora kartu tedevetas tongue.gif tai vat kiek zmoniu tiek nuomoniu clap.gif tongue.gif
Atsakyti
labas paneles
musu pamerges ir pabroliai atrode taip:
man tai laabai patiko blush2.gif
Atsakyti