Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

puokštes pamergėms perku aš, kad derintųsi prie manosios, bet mano vyriausioji sako, kad paskui ji surinks už tas gėles pinigėlius. ar tai nebu negražu iš mano pusės. kaip kiti daro?
Atsakyti
as pati perku geles, ir pinigu neimsiu, ir pamerges neipareigosiu, kazkaip negrazu atrodo, ai........
Atsakyti
As taip pat uz viska mokejau
Atsakyti
QUOTE(monicutte @ 2005 09 01, 07:20)
As taip pat uz viska mokejau


mes ir patys už viską mokėjom
Atsakyti
na aš ir už visas gėles sumokėjau....
Atsakyti
O aš ir savo liudininkei užsakiau pati puokštelę ir suokėsiu pati ax.gif
Atsakyti
Kad daugiausiai manau jaunosios moka už pamergių puokšteles, nu kam apkrauti jas dar papildomais rūpesčiais... ax.gif Vistiek gėles užsisakinėja jaunoji, tai nesunku gi ir joms užsakyt, tuo labiau, kad lengviau suderinti ax.gif
Atsakyti
nu cia dabar per situacijos kad jaunoji turi ir pamergems suknias pirkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2005 10 12, 20:56)
nu cia dabar per situacijos kad jaunoji turi ir pamergems suknias pirkti? g.gif


Būna gi visokių išimčių, pvz mano pusseserė 12 klasėje mokosi, nedirba, tėvai sunkiai galą su galu suduria, tai aš jai nupirkau ir suknelę, ir batelius ax.gif

Va tau ir situacija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2005 10 13, 07:28)
Būna gi visokių išimčių, pvz mano pusseserė 12 klasėje mokosi, nedirba, tėvai sunkiai galą su galu suduria, tai aš jai nupirkau ir suknelę, ir batelius  ax.gif

Va tau ir situacija  biggrin.gif

grazus poelgis mirksiukas.gif aisku jei yra galimybe, tai svente ir puskei ir tau, kad gera darba padarai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2005 10 13, 11:01)
grazus poelgis mirksiukas.gif aisku jei yra galimybe, tai svente ir puskei ir tau, kad gera darba padarai biggrin.gif


Tuo labiau, kad man ji tikrai artimas žmogus, tik kad su tais pinigais sunku... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2005 10 13, 09:04)
Tuo labiau, kad man ji tikrai artimas žmogus, tik kad su tais pinigais sunku... blush2.gif

clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti