Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

QUOTE(,ickute7,2005 05 31, 16:09)
Na negi sunku pačiai išsinuomuot suknutę ar net pasisiūt?Aš kai ėjau į pamerges , man net minties nekilo, kad jaunoji rupintusi mano suknele schmoll.gif . Tai gal dar jaunikis ir pabroliams kostiumus turi parupinti? Tai dar pagalvokit ir apie antrą diena doh.gif
Nenorit išlaidaut, taip ir sakykit, gaila pinigų ant suknelės, neisiu  į pamerges, nes dar užsimanysi, kad ir tortą atnesčiau biggrin.gif
Į svečius tai norit, pabaliavot smagiai norit, norit turėt porą, kad būtų su kuo pašokt, ir tam reikalui negalit suknele pasirūpiti?

Skrudžai rolleyes.gif


Na, as sutinku biggrin.gif ...as busimoji nuotaka ax.gif ...vestuves ne uz kalnu ax.gif ...bet as manau, kad pamerge kur kas geriau jausis su ta suknele thumbup.gif , kuri jai paciai patinka thumbup.gif ..taip gal spalvele ir pasakysiu schmoll.gif ...labai noretau, kad jos butu melsvos thumbup.gif ...bet jei neras tokios sukneles, arba nenores, tai manau, kad is to problemos g.gif ...
Atsakyti
mano pamergytės su užrišamom buvo puokštelėm, tai ne taip jau ir patogu joms buvo sad.gif vienai išviso greit ji atsiklijavo kažkaip....ir šiaip visur labai kliuvo...
Atsakyti
Maniskes tip pat ant ranku puoksteles turejo, tai beveik visa diena isnesiojo
Atsakyti
unsure.gif unsure.gif unsure.gifo as irgi galvojau, kad pamergem ant ranku uzsakysiu, o dabar net ir nezinau, as galvojau tos puokstes kaip tik jom patagiau bus, tai ka man dabar daryti ???
Atsakyti
QUOTE(tasa_01 @ 2005 08 22, 00:30)
unsure.gif  unsure.gif  unsure.gifo as irgi galvojau, kad pamergem ant ranku uzsakysiu, o dabar net ir nezinau, as galvojau  tos puokstes kaip tik jom patagiau bus, tai ka man dabar daryti ???

Aš jų pačių paklausinėjau ir užsakiau puokšteles-apyrankes.
Tikiuosi, kad kaip tik taip patogiau bus nei rankose laikyti, nes ir kainuoja apyrankytės kur kas brangiau nei paprasta puokštelė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2005 08 22, 12:19)
Aš jų pačių paklausinėjau ir užsakiau puokšteles-apyrankes.
Tikiuosi, kad kaip tik taip patogiau bus nei rankose laikyti, nes ir kainuoja apyrankytės kur kas brangiau nei paprasta puokštelė doh.gif

kiek girdejau, tai nera pats geriausias variantas, nes tos apyrankes po to pradeda verzti ir spausti, visur kliuna.
Atsakyti
QUOTE(brazilija @ 2005 08 22, 13:04)
kiek girdejau, tai nera pats geriausias variantas, nes tos apyrankes po to pradeda verzti ir spausti, visur kliuna.

Kaip minėjau, aš pačių pamergių atsiklausiau.
Po šio penktadienio jau galėsiu pasiklausti jų atsiliepimų ax.gif
Jei mergina pripratusi nešioti plačias apyrankes, tai neturėtų spausti tos puokštelės-apyrankės, aišku, jei gerai padarytos.
Manosios turėtų būti tokios daugiau laikrodukų stiliaus.

Beje, kažkaip anksčiau nepagalvojau, o nuotraukose neatkreipiau dėmesio - tos apyrankytės ant kairės rankos segamos?
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2005 08 22, 14:03)
Kaip minėjau, aš pačių pamergių atsiklausiau.
Po šio penktadienio jau galėsiu pasiklausti jų atsiliepimų ax.gif
Jei mergina pripratusi nešioti plačias apyrankes, tai neturėtų spausti tos puokštelės-apyrankės, aišku, jei gerai padarytos.
Manosios turėtų būti tokios daugiau laikrodukų stiliaus...

Beje, kažkaip anksčiau nepagalvojau, o nuotraukose neatkreipiau dėmesio - tos apyrankytės ant kairės rankos segamos?



Helianta, lauksiu labai tu atsiliepimu!!! bigsmile.gif nes tikrai idomu, kaip su jais! g.gif ir man irgi labai idomu ant kurios rankos dedasi, gal floriste zinos?
Atsakyti
4u.gif tongue.gif labukas thumbup.gif
pati kai ejau i pamerges, rengemes vienodas sukneles ir pacios uz jas susimokejom, net minciu nekilo prasyt kazko, juk zmones ir taip turi islaidu per akis ir ne po 100 lt doh.gif o dabar kai pacios vestuves, tai susiduriau su tokiais zmonem (ir dar gimines...) kad net verkiau kai mane i tokia situacija pastate (pakvieciau pusseseres i pamerges, o jos mazdaug mums per brangu, mama tiek neduoda lt, tai tu gal sumokesi likusia dali), bet buvau nusprendusi kad noriu vienodu pamergiu sukneliu ir mano vestuves tik karta gyvenime, tai ir paprasiau kad butu sveciais abi nes as nenoriu busti santazuojama (moki - einu, nemoki - neinu)... cry.gif liudna ir sirdis plyso taip kai reikejo pasakyti, bet kodel vienoms turiu pamergems moket o kitos mokasi pacios ir dar man padeda visuose reikaluose blink.gif nesuprantu tikrai, negi sunku taip ta suknele issinuomoti ar pasisiuti? spalva derinom su dauguma, modeli pagal figurytes tongue.gif viskas turetu gautis neblogai ax.gif 4u.gif
o gelytes tai pas mus pabroliai svo pamergytems perka (na kartais jaunieji...) tongue.gif biggrin.gif mes geles visas uzsakinesim is vienos vietos, tai ir galvojam kad bus geriausia... o forma greiciausiai bus apyranke, gal nedidele, bet grazi g.gif tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
ax.gif Ar galite man paaiskinti - pabroliai turi tureti gelyte atlape, o pamerges puokstyte renkiose ir dar gelyciu? cool.gif kiek atgamint bandau atminty tai pas jaunaja namie poros susipazysta, pamerges isega gelytes pabroliams, o ar joms sega pabroliai ar pamergytems uztenka tik puokstytes rankose?
Atsakyti
QUOTE(black cat @ 2005 08 30, 12:35)
ax.gif Ar galite man paaiskinti - pabroliai turi tureti gelyte atlape, o pamerges puokstyte renkiose ir dar gelyciu?  cool.gif kiek atgamint bandau atminty tai pas jaunaja namie poros susipazysta, pamerges isega gelytes pabroliams, o ar joms sega pabroliai ar pamergytems uztenka tik puokstytes rankose?

Pamergėms užtenka tik puokštyčių manau smile.gif
Atsakyti
pabroliams yra isegama i atlapa gelyte, o pamergems - iteikiamos puokstytes
Atsakyti