Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

ačiū, bet merginos sakė, kad čia netinkamas daiktas. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 08 20, 16:41)
ačiū, bet merginos sakė, kad čia netinkamas daiktas.  unsure.gif


Pas mane ne toks pats, bet kaip suprantu, ten tai, ko tau reikia. Ir tai ne ta pati nuoroda, kurią tu pati suradai.

Va tuo ir mane glumina Sonett produkcija, kad atsidarau vonioj spintelę ir visi buteliai vienodai atrodo, žinok dabar, kurį išsitraukt doh.gif reik skaityt viską, kas užrašyta ant pakuotės 4u.gif
Atsakyti
aaaaaaaa, vėl dėmėsio stoka, aš pioneer.gif pati jį buvau radusi, abu radau ir rasakiloje ir ekomamaoje, bet ,kad buteliai vienodi pasirodė,tai ir pagalvojau,kad tas pats daiktas, tai vienu žodžiu man reikia šio clap.gif ačiū wub.gif
Atsakyti
šiandien išbandėm naujas sauskelnes bigsmile.gif liux thumbup.gif tik pagailėjau ilgesnės tos vietos kur snapius uzkabint.. bet bėda tik tame kad jei pilvuko apimtis padidės tai nelabai jos mum betiks.. na gerai kad tokio dydžio tik tris pasiuvau.. kitos didesnės...

user posted image
user posted image
Atsakyti
Akvilyte kažkieno fortinis chalačiukas „suėjo“ thumbup.gif puikiai atrodo thumbup.gif
na aš šiandien tikiuosi jau irgi iki audinių parduotuvės dasikrapštyti, reikės pasiuvinėti sauskelnių bent kelias cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2008 08 21, 08:04)
Akvilyte kažkieno fortinis chalačiukas „suėjo“ thumbup.gif puikiai atrodo  thumbup.gif
na aš šiandien tikiuosi jau irgi iki audinių parduotuvės dasikrapštyti, reikės pasiuvinėti sauskelnių bent kelias cool.gif

aha vyro senas.. buvau pasilikus skuduram.. prie statybų jų reik lotuliukas.gif ale va kas gavos biggrin.gif tai iš vyriško chalato jei vienas sluoksnis froto vienas flanelės išreina 10 sauskelnių bigsmile.gif

na pasirodyk kanors mirksiukas.gif
Atsakyti
Rodžiausi anoj temelėj, bet ir čia manau bus visai į temą ax.gif
Pasigirsiu savo megztom ir pasiūtom sauskelnytėm ax.gif
Iš priekio
user posted image
Iš nugarytės
user posted image
Na ir megztos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 08 20, 19:02)


Atrodo super thumbup.gif ir tokios stilingos thumbup.gif

ilja, puikios daugkartinės sauskelnės 4u.gif
Atsakyti
4u.gif kai pasiūsiu, vakar vakare tik baigiau vakavimus žiemai, tai dabar jau sėsiu prie kūrinių šitų, medžiagėles vakar nusipirkau, bus matyt. Vis pamirštu paklausti, o kur panaudojat atraižas, kurios lieka nuo sauskelnių siuvimo, metat, ar panaudojat iki paskutinio siūlo kažkur? 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Sveikos darbštuolytės 4u.gif pasirodau pirmą „svilėsį“, bet patinka jis man daug labiau, nei ankstesni blush2.gif lotuliukas.gif ačiū visoms už pastabas ir pamokymus... wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos, darbstuoles. Padekite prasau, apvaziavau puse Kauno, bet niekur nerandu normalios flaneles. Savanoriu pr "Silko tekstilej" buvo, bet tokia plona, kad i marle man kiek panasi.
dar merginos kalbejo apie rudyjancias ir ne knopkes, tai as siandiena isigijau plastmasiniu, manau jkos tikrai tiks smile.gif
Atsakyti