Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

thumbup.gif Vaizele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 15, 12:04)
Noriu pasidžiaugti - mano aprašymą kaip aš siuvau daugkartines sauskelnes Delfi.lt įdėjo į savo blogą "Pasidaryk pats".

Pakėlė man nuotaiką šiandien  doh.gif

Jeeee, šaunuolė tu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2008 07 26, 10:34)
Akvilyte gal jau įgyvendinot idėją į marlę iškart įsiūti įklotukus?

nea blush2.gif kažkaip įsivaizdavau kad turiu labai daug tos marlės.. o kai išsitraukiau tai ten ant juoko doh.gif tai ir nebesiuvau...

QUOTE(jonė3 @ 2008 07 26, 23:31)
o jau tose vilnose pimpilas guli sušąlęs??? neturit jūs ką veikt

irnesakyk.gif

QUOTE(Vaizele @ 2008 08 02, 14:40)
Žinau, kad pirktinės daugkartinės sauskelnės iš bambuko garsėja kaip gerai drėgmę sugeriančios.

Turiu bambuko siūlų. O jei bandyčiau iš jų numegzti / nunerti vaikui įklotukų arba prilaikančias kelnytes?

Bet kažin, ar prilaikančios kelnytės bus gerai? Juk man atrodo parduodamų kelnyčių iš vilnos esmė, kad per vilną neprasigeria taip greit drėgmė, ar ne?

aš turiu pirktinių bambukinių įklotų.. naudojam nakčiai rolleyes.gif be jų nežinau kaip naktį be pakeitimo išmiegotų g.gif

iš kur gavai bigsmile.gif kelnyčių neverta.. bet įklotukus bandyk mirksiukas.gif

esmė būtent tokia biggrin.gif tai bambukas čia ni prie ko....

QUOTE(Vaizele @ 2008 08 05, 23:26)
Na, va, pagaliau sudėjau visą reportažą kaip aš ten jas siuvau. 

liux thumbup.gif tik keli pastebėjimai jei galima blush2.gif kam tu jas pastrigavai??? ( nežinau ar supratai ka norėjau pasakyt.. na su adata kam susiuvai ranka??? ) laiko sąnaudos turėtų būt nerealios unsure.gif
ir tas apmėtymas irgi gi suėda bilen kiek laiko g.gif ar nepaprasčiau išverst ir nusiūt tiesią siūlę??? ir bent jau man tvarkingiau atrodo blush2.gif
ir dar nematau prasmės daryt tų dvigubų lipukų nu kad skalbiant užklijuot.. tas lipukas pakankamai kietas.. vaikui jokio patogumo.. o užsegt skambinat galima ir taip.. tik išvers tas sauskelnes taip kad vidinis sluoksnis būtų išorėj...

ir dar.. jei auginat berniuką tai vėlgi nėra prasmės dėt du sluoksnius froto per visą ilgį schmoll.gif vistiek berniukai daro priekyje.. tai aš dėjau vieną sluoksnį per visą ir dar du sluoksnius priekyje...

QUOTE(Vaizele @ 2008 08 15, 12:04)
Noriu pasidžiaugti - mano aprašymą kaip aš siuvau daugkartines sauskelnes Delfi.lt įdėjo į savo blogą "Pasidaryk pats".

Pakėlė man nuotaiką šiandien  doh.gif

sveikijam biggrin.gif

aš užvedžiau temukę ir dingau.. blush2.gif ale va prisissiuvau, naudoju sėkmingai biggrin.gif tai kažkaip vis pagailsta laiko čia parašyt doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 08 15, 21:27)
iš kur gavai  bigsmile.gif  kelnyčių neverta.. bet įklotukus bandyk  mirksiukas.gif


Pirkau Midaros parduotuvėj, kaip tik buvo bambukinių siūlų išpardavimas, tai ir prigriebiau.

QUOTE(akvilyte @ 2008 08 15, 21:27)
1. liux  thumbup.gif tik keli pastebėjimai jei galima  blush2.gif kam tu jas pastrigavai??? ( nežinau ar supratai ka norėjau pasakyt.. na su adata kam susiuvai ranka??? ) laiko sąnaudos turėtų būt nerealios  unsure.gif 
2. ir tas apmėtymas irgi gi suėda bilen kiek laiko  g.gif  ar nepaprasčiau išverst ir nusiūt tiesią siūlę??? ir bent jau man tvarkingiau atrodo  blush2.gif
3. ir dar nematau prasmės daryt tų dvigubų lipukų nu kad skalbiant užklijuot.. tas lipukas pakankamai kietas.. vaikui jokio patogumo.. o užsegt skambinat galima ir taip.. tik išvers tas sauskelnes taip kad vidinis sluoksnis būtų išorėj...

4. ir dar.. jei auginat berniuką tai vėlgi nėra prasmės dėt du sluoksnius froto per visą ilgį  schmoll.gif  vistiek berniukai daro priekyje.. tai aš dėjau vieną sluoksnį per visą  ir dar du sluoksnius priekyje...


1. nes susiūti iš karto 4 sluoksnius gražiai tikrai neišeitų tokių vingiuotų detalių schmoll.gif bent jau man ne profei blush2.gif lygiu detalių aš nefastriguoju (geras žodis biggrin.gif )
2. esu naudojus su siūle kaip tu sakai, tai labai kietas kraštas gaunasi. Nors šiaip man ant kitų rūbų labiau patinka tavo būdas, bet 4 sluoksnių flanelės gaunasi per storai ir tada taip gražiai nesusitraukia prie kojyčių.
3. tai kad pas mane neišsiverčia niekaip tas vystyklas schmoll.gif aklinai užsiūtas mirksiukas.gif iš visos eilės pastabų matau, kad esi siuvusi pagal visai kitą schemą mirksiukas.gif man patinka kai viskas gatavai pabaigta ir nieko nereikia dėlioti ir keisti ir vartyti. Tada tenka lipukus siūti mirksiukas.gif
4. Nors ir berniukas, bet prie trumpesnio įklotėlio sušlampa vis dėlto. Juk išmatos mažiukų ne visuomet kietos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 15, 23:12)
Pirkau Midaros parduotuvėj, kaip tik buvo bambukinių siūlų išpardavimas, tai ir prigriebiau.

1. nes susiūti iš karto 4 sluoksnius gražiai tikrai neišeitų tokių vingiuotų detalių

2. esu naudojus su siūle kaip tu sakai, tai labai kietas kraštas gaunasi. Nors šiaip man ant kitų rūbų labiau patinka tavo būdas, bet 4 sluoksnių flanelės gaunasi per storai ir tada taip gražiai nesusitraukia prie kojyčių.

3.  užsiūtas  mirksiukas.gif iš visos eilės pastabų matau, kad esi siuvusi pagal visai kitą schemą

4. Nors ir berniukas, bet prie trumpesnio įklotėlio sušlampa vis dėlto. Juk išmatos mažiukų ne visuomet kietos  smile.gif

čia aišku ne ant kauno žemelės doh.gif jei ne paslaptis kiek kaštavo ir kokia tiksli sudėtis blush2.gif

na tada taip biggrin.gif aš tai neturiu kantrybės pastriguot...

nu jo 4 sluoksniai daug...

na dėl išvertimo ne taip mane supratai.. tiesiog kai skalbi sauskelnes tai galima jas užsegt ir išverst.. nu įsuvaizduok kaip kokią maikutę išverti tai ir šitas sauskelnes...

nu jo.. dėl šito tai nežinau ir nieko negaliu pakomentuot.. nes maniškis daro kartą į savaitę doh.gif ir išvis tik kartą padarė į sauskelnę doh.gif bet niekas niekur neprabėgo g.gif

rieks ir man pabandyt pasiūt pagal tavo aprašymą.. palyginimui įdomu.. juolab kad pirmąsias jau išaugom... tai riek pamainos...
Atsakyti
O aš 5 savaites būdama dekrete, siuvusi, mezgusi, lyginusi, ruošusi kraitelį, mezgusi, ėmiau ir sutingau blush2.gif ale niekaip neprisėdu prie sauskelnių siuvimo, net iki medžiagų parduotuvės nebenueinu blush2.gif ir šį ryt atsikėliau, maniau kalnus nuversiu, ale kol pusryčiai, kol namučius aplėkiau, kol rūbus išdžiausčiau, jaučiu pilvukas gūziukas ir taip ir traukia į horizontalią padėtį. Pas mus visą naktį davėsi nerealus griaustinis ir žaibai, tvanku, tai miegas nukentėjo....nu bet vis tiek, pailsėjusi eisiu dar kokį rankdarbį nusitvert, dar vieną kojinytę turiu numegzt ir pasiūti bent kelias sauskelnes unsure.gif

Tai vis dėl to, kokio ilgio gaunasi naujagiminė Jūsų sauskelnytė wub.gif turiu omeny iškarpos nesiūtos ilgį...????
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2008 08 16, 10:56)
O aš 5 savaites būdama dekrete, siuvusi, mezgusi, lyginusi, ruošusi kraitelį, mezgusi, ėmiau ir sutingau blush2.gif ale niekaip neprisėdu prie sauskelnių siuvimo, net iki medžiagų parduotuvės nebenueinu blush2.gif ir šį ryt atsikėliau, maniau kalnus nuversiu, ale kol pusryčiai, kol namučius aplėkiau, kol rūbus išdžiausčiau, jaučiu pilvukas gūziukas ir taip ir traukia į horizontalią padėtį. Pas mus visą naktį davėsi nerealus griaustinis ir žaibai, tvanku, tai miegas nukentėjo....nu bet vis tiek, pailsėjusi eisiu dar kokį rankdarbį nusitvert, dar vieną kojinytę turiu numegzt ir pasiūti bent kelias sauskelnes unsure.gif

Tai vis dėl to, kokio ilgio gaunasi naujagiminė Jūsų sauskelnytė wub.gif turiu omeny iškarpos nesiūtos ilgį...????

Nedaug jau tau liko pukšėti, taip jau yra pačiame laukimo gale 4u.gif

O siūti gali pagal šią iškarpą.
Atsakyti
O siūti gali pagal šią iškarpą.
[/quote]
vat, kad iškarpa tai liuksinė, bet aš tooooookia „patyrusi“ siuvėja, kad jolki palki, nu gėda, bet neišsiryškinu , tik supratau lyg ir tiek, kad ilgis sauskelnės naujagiminės 55 (60) cm, nu eisiu pirma iš popieriaus pakarpysiu, bus matyt kas gausis. Dar kartą išstudijavau Jūsų aprašymus, reikia tik susikaupti ir prisėsti, tie karščiai iš proto varo doh.gif

Geltoniausia, laukiame darbelių parodos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 16 rugpjūčio 2008 - 16:58
Oi gerą temukę radau. Kol kas dar net nesilaukiu, bet jau galvojam apie mažiulį. Tai tikrai radau daug naudingos informacijos. Pagalvojau, kad tiek mamyčių beaugindamos vaikelių ieško darbo namie, nagi kuri nors , kuri jau patirties turi tame vystyklų siuvime ir jos lelius puikiai auga tokius dėvėdamas, galėtų ir mini versliuką per SM suorganizuot. Juk ne visos mamos tokios darbščios, bet vaikų sveikata daugelis domisi.
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2008 08 16, 10:56)
Tai vis dėl to, kokio ilgio gaunasi naujagiminė Jūsų sauskelnytė wub.gif turiu omeny iškarpos nesiūtos ilgį...????

gatava 40cm.. bet šiaip neapsimoka tokių siūt.. laaabai greit išauga... ir apskritai tie mano pirmi blynai tai kai daba pažiūriu tai juoką kelia lotuliukas.gif ale va darai bandai ri dabar kažkas jau arčiau tiesos biggrin.gif bet dar yra ką tobulinti tongue.gif tos kur naudojam dabar tai apie 46-50... bet vėlgi čia nuo vaiko priklauso.. nes mano tai toks didokas hihihi.gif

QUOTE(Olesta @ 2008 08 16, 17:58)
nu eisiu pirma iš popieriaus pakarpysiu, bus matyt kas gausis.

nu tai čia būtina mirksiukas.gif

QUOTE(Glamour @ 2008 08 17, 19:31)
nagi kuri nors , kuri jau patirties turi tame vystyklų siuvime ir jos lelius puikiai auga tokius dėvėdamas,

manęs jau kelios klausė ar nesiuvu pardavimui lotuliukas.gif įdomu būtų paskaičiuot kokia gaunasi savikaina perkant visus audinius ir priedus.. nes aš tai siuvau iš to ką turėjau biggrin.gif
Atsakyti
a tiesa dar... radau namie tokį megztinį.. vilnonį su šilku.. tai sakaiu bandysiu jį sukarpyt ir pasiūt prilaikančias kelnytes biggrin.gif jei gausis ir lonalizavus nepraleis, tai bus dar viena idėja nemokančiom ar tinginčiom megzt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2008 08 17, 18:31)
Oi gerą temukę radau. Kol kas dar net nesilaukiu, bet jau galvojam apie mažiulį. Tai tikrai radau daug naudingos informacijos. Pagalvojau, kad tiek mamyčių beaugindamos vaikelių ieško darbo namie, nagi kuri nors , kuri jau patirties turi tame vystyklų siuvime ir jos lelius puikiai auga tokius dėvėdamas, galėtų ir mini versliuką per SM suorganizuot. Juk ne visos mamos tokios darbščios, bet vaikų sveikata daugelis domisi.


Aš ir tą patį pagalvojau - nu kodėlgi niekas nepradeda Lietuvoj tokių siūt? g.gif Taigi būtų ir kažkiek pigiau nei skandinaviškos arba angliškos Kinijoj siūtos blink.gif

Bet tai būsiu ne aš schmoll.gif biggrin.gif

QUOTE(akvilyte @ 2008 08 17, 20:47)
a tiesa dar... radau namie tokį megztinį.. vilnonį su šilku.. tai sakaiu bandysiu jį sukarpyt ir pasiūt prilaikančias kelnytes  biggrin.gif  jei gausis ir lonalizavus nepraleis, tai bus dar viena idėja nemokančiom ar tinginčiom megzt  bigsmile.gif


Pavyks, pavyks, aš iš mažiuko magztinuko 100% vilnos pasiuvau įklotukus mažiui thumbup.gif reiks nufotkint. O MB pasiuvau šilkinius šortus miegojimui ax.gif
Atsakyti