Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

eling, cia tas populiarusis ottobre variantas, tik uzsegimus staciakampius padariau ir gumeles kitaip siunu - paprasciau mirksiukas.gif Del dziuvimo kol kas bedu neturim, kol yra sildymas ir namuose be proto silta, kaip bus veliau matysim, gal pulsim ir mes kiseniniu siuti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 03 11, 15:35)
eling, cia tas populiarusis ottobre variantas, tik uzsegimus staciakampius padariau ir gumeles kitaip siunu - paprasciau  mirksiukas.gif  Del dziuvimo kol kas bedu neturim, kol yra sildymas ir namuose be proto silta, kaip bus veliau matysim, gal pulsim ir mes kiseniniu siuti  biggrin.gif



Nagi pasidalink kaip gumeles paprasčiau siūti rolleyes.gif
Atsakyti
Na dedu ka pazadejau:)
nors toje angliskoje nuorodoje viska lygiai taip pat daro:)

http://public.fotki....siti-siuvus--s/
thumbup.gif
thumbup.gif
thumbup.gif
Man tas sauskelnes besiuvant norisi dar vieno mazylio:)smile.gifsmile.gif


Atsakyti
QUOTE(eling @ 2010 03 11, 15:20)
Nagi pasidalink kaip gumeles paprasčiau siūti  rolleyes.gif


Kadangi man ne visada sekdavosi lygiai sugaudyti ir susiuti i viena sauskelnes du sluoksnius, kuris yra vienas tiesus, o kitas surauktas gumytem, tai pabandziau pirma juos susiuti isvirksciojoje puseje, po to gumeles isiuti is karto per abu sluoksnius uz siules prie pat krasto, o tik tada isversti ir apsiuti papildomai tiesia siule ten kur norisi. Visai gerai gavosi ir tikrai suraukia apie kojytes ne blogiau nei jau visiems zinomu metodu siunant mirksiukas.gif
Tikiuosi supratot ka bandziau paaiskint, kazkaip sunku zodziais pasakot, rodyt lengviau g.gif biggrin.gif

Juraciuxzx, gera tavo pamokele ir simpatiskos sauskelnes thumbup.gif
Atsakyti
juraciuxzx , ačiū už išsamią pamokėlę. Labai linksmos sauskelnytės! 4u.gif Tikiuosi surasiu kantavimo gumelę ir tuomet kibsiu į darbus. Kaip supratau, kantuojant reikia gumelę kažkiek įtempti? g.gif Dar mąstau, gal įmanoma įsiuvais patobulinti jau pasiūtas sauskelnes???

QUOTE(juraciuxzx @ 2010 03 11, 16:39)
Na dedu ka pazadejau:)
nors toje angliskoje nuorodoje viska lygiai taip pat daro:)

http://public.fotki....siti-siuvus--s/
thumbup.gif
thumbup.gif
thumbup.gif
Man tas sauskelnes besiuvant norisi dar vieno mazylio[COLOR=red]smile.gifsmile.gifsmile.gif


Atsargiai, norai pildosi! biggrin.gif


gitulia , šiaip ir man tenka pasikankinti prisiūnant abu sluoksnius vieną prie kito, sutinku, kad tai truputį sudėtinga ax.gif , bet va taip pasilengvinti siuvimo proceso aš neišmąsčiau, vis galvojau, kad man nesigauna, nes esu visiška pradedančioji biggrin.gif . Jei leisi, pasinaudosiu tavo idėja kitom savo sauskelnėm blush2.gif
Beje, o kur tu pirkai tuos Knitcol siūlus? Jie tokie linksmučiai, bet kiek ieškojau Lietuvos e-parduotuvėse, nepavyko rasti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eling: 12 kovo 2010 - 11:46
eling, as irgi ne siuveja, su siuvimo masina susipazinau tik sauskelnes siudama biggrin.gif
Bandyk, gal ir jums toks siuvimo variantas bus patogesnis. osiulus as pirkau Klaipedos akropolio siulu parduotuveje, bet kazin ar rekomenduociau pirkti, ne pats geriausias sulaikymas sysiaus. Teko is kitokios vilnos dar iklotuka i vidu isiuti, kad geriau laikytu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 03 12, 18:29)
eling, as irgi ne siuveja, su siuvimo masina susipazinau tik sauskelnes siudama  biggrin.gif
Bandyk, gal ir jums toks siuvimo variantas bus patogesnis. osiulus as pirkau Klaipedos akropolio siulu parduotuveje, bet kazin ar rekomenduociau pirkti, ne pats geriausias sulaikymas sysiaus. Teko is kitokios vilnos dar iklotuka i vidu isiuti, kad geriau laikytu.  g.gif


Ne kelnytėm noriu, o kitiems mieliems drabužėliams. mirksiukas.gif
Atsakyti
Žinot, perskaičiau visą temą ir labai susidomėjau daugkartinėmis sauskelnėmis.
Ačiū visoms už įvairius patarimus, reiks pamastyti iš kur siuvimo mašiną pasiskolinti ir pamėginti pasiūti nors vienas sauskelnes, svarbiausia, kad nedingtų noras thumbup.gif
QUOTE(eling @ 2010 02 25, 22:06)
Mamytės, kam reikia nuorodos, kaip iš megztuko pasisiūti prilaikančias kelnytes, užsukite į 17 psl, 198 žinutę, ten rasite.   4u.gif

Na, jei radai kur ta nuoroda yra, galėjei ir dar sykį ją imesti. smile.gif Nereiktų kitoms mamoms laktyti per visą temą ir ieškoti smile.gif Štai jei kam dar idomu, kaip iš megztuko pasisiūti prilakančias kelnytes. http://www.borntolov...al-column2.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J-u-r-a-t-e: 12 kovo 2010 - 20:27
QUOTE(eling @ 2010 03 12, 19:30)
Ne kelnytėm noriu, o kitiems mieliems drabužėliams.  mirksiukas.gif

Tada tikrai tiktu, siulai svelnus, malonus megzti, kol kas atrodo, kad neblogai devisi, nesivelia mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasirodo kantavimo gumos mūsų provincijose nebūna blink.gif (neradau), kaip čia dabar su paprasta guma išsisukt? mastau.gif Kažkuri mamytė rašė, kad irgi neblogai gaunasi...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti