Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif AČIŪ VAIZELE 100 KARTŲ pažiūrėjusi visą procesą, atradau bent tris savo klaidas, pasitaisysiu blush2.gif tik flanelės atsargos baigėsi, o dabar esu pleduko mezgimo kūrybiniame procese ax.gif vakar pradėjau, lyg ir neblogai einasi, tai kai pabaigsiu, dar būtinai imsiuosi sauskelnių siuvimo pagal Tavo technologiją thumbup.gif dar turiu laiko maždaug mėnesiuką, tai gal spėsiu įgyvendinti visus užmanymus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Stasikė @ 2008 08 06, 08:10)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif AČIŪ VAIZELE 100 KARTŲ pažiūrėjusi visą procesą, atradau bent tris savo klaidas, pasitaisysiu blush2.gif tik flanelės atsargos baigėsi


Sėkmės pleduko kūrimo procese 4u.gif Po to parodysi? rolleyes.gif

Džiaugiuosi, jei pravers mano instrukcijos. O ką anksčiau darei kitaip? g.gif
Atsakyti
1. Per arti krašto prisiuvau gumytes
2. Dėjau tik du sluoksnius flanelės
3. Neapkirpau vidinių sluoksnių pirmosiose, kuriose siuvau po 4 sluoksnius.

Reziume, gavosi storai ties kojytėmis, gerai, kad tik dvejas tokia turiu pasiuvusi blush2.gif ir kai gumas prisiuvau prie pat krašto doh.gif , tai kai jau reikia apsiūti paskutinę siūlę, tai ties gumomis gaunasi labai standu ir kieta doh.gif dabar būsiu gudri....

P.S.Parodysiu, jei gausis kas nors padoraus blush2.gif iš manęs tokia siuvėja ir mezgėja, kad mioku tik kojines paprastas normaliai numegzti blush2.gif siuvimo mašinai tik dabar išmokau siūlus suvarstyti, taip, kad aš žaliai žalia, tik norai dideli g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stasikė: 06 rugpjūčio 2008 - 11:52
puikus darbas, bandysiu ir as, labai jums aciu. turiu klausima - ar prie kojyciu guma tokia pat plati, kaip ir prie nugarytes?
Atsakyti
QUOTE(rb051gf @ 2008 08 06, 16:20)
puikus darbas, bandysiu ir as, labai jums aciu. turiu klausima - ar prie kojyciu guma tokia pat plati, kaip ir prie nugarytes?


Apie tai jau rašiau, žr. čia: http://www.blogas.lt...u-atradimu.html

Punktas nr. 5. mirksiukas.gif
Atsakyti
supratau, aciu
Atsakyti
QUOTE(rb051gf @ 2008 08 07, 06:03)
supratau, aciu

ale Mamule ir nemiegi lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai niekas nebandėt iš banbuko megzt ar nert įklotukų ar prilaikančių kelnyčių? g.gif
Atsakyti
[quote=Vaizele,2008 08 06, 10:21]
Sėkmės pleduko kūrimo procese 4u.gif Po to parodysi? rolleyes.gif

Sveikos, na bandau parodyti, ir siūtąjį ir megztąjį-apnertąjį, nors čia temukės off topas 4u.gif http://www.talpink.c...re0114ff2e.html

kai kojų tinimas atlėgs, bandysiu jau kibt į sauskelnių siuvimą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2008 08 13, 20:45)
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 06, 10:21)

Sėkmės pleduko kūrimo procese  4u.gif Po to parodysi?  rolleyes.gif

Sveikos, na bandau parodyti, ir siūtąjį ir megztąjį-apnertąjį, nors čia temukės off topas 4u.gif http://www.talpink.c...re0114ff2e.html

kai kojų tinimas atlėgs, bandysiu jau kibt į sauskelnių siuvimą mirksiukas.gif


Nors ir OT, pledukai labai smagūs ir linksmi thumbup.gif

Vargšiukė, laikykis dėl tinimo 4u.gif o dar kaip tyčia tie karščiai doh.gif aš turėjau tokią specialią žolelių arbatą nėščioms nuo tinimo, vienintelis dalykas, kas padėdavo. Turi jos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaizele: 13 rugpjūčio 2008 - 21:29
[quote=Vaizele,2008 08 13, 22:15]
[/quote]

Nors ir OT, pledukai labai smagūs ir linksmi thumbup.gif

Vargšiukė, laikykis dėl tinimo 4u.gif o dar kaip tyčia tie karščiai doh.gif aš turėjau tokią specialią žolelių arbatą nėščioms nuo tinimo, vienintelis dalykas, kas padėdavo. Turi jos?
[/quote]
Ačiū, turiu, bet nebepadeda, kai tik karšta, taip ir tinsta, tai vakar pirkausi Cyclo 3 forte :unsure:bet kažkaip neimu labai galvon, palyginus su tais tinimais, kokius turėjau pirmojo nėštumo 2,3 semestrus, tai čia dar baika mirksiukas.gif kojų kauliukai dar matosi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 14 rugpjūčio 2008 - 05:22
Noriu pasidžiaugti - mano aprašymą kaip aš siuvau daugkartines sauskelnes Delfi.lt įdėjo į savo blogą "Pasidaryk pats".

Pakėlė man nuotaiką šiandien doh.gif
Atsakyti