Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

QUOTE(Tomy @ 2010 02 20, 17:40)
va va norėjau pasiūlyt, ale neišdrįsau blush2.gif

Pas mane sauskelnės 80-86 dydžio kur dabar siuvau, tai apie 37 cm kažkur +-, o plotis 12 cm pas man. Aš iš akies matavaus  ax.gif

Tik pliko įklotuko ant dupciuko nedėk, įsuk į vystyklą arba į tas sauskelnes  4u.gif



Mes taip pat naudojame kišenines sauskelnes, tai ten ir talpinam įvairius įklotukus. Kolkas naudojau merliukus ir frotinius įklotukus, bet be vilnoninių taip pat neapseisim smile.gif
Atsakyti
Tomy, o tu tiem vilnoniam iklotukam medziaga pirkai? g.gif visai pamaniau, kad jega su jais turetu but. gerai sugeria? g.gif bet prie pat kunelio tu dedi dar kazka, merliuka, ar dar kazka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2010 02 21, 09:19)
Tomy, o tu tiem vilnoniam iklotukam medziaga pirkai?  g.gif visai pamaniau, kad jega su jais turetu but. gerai sugeria?  g.gif bet prie pat kunelio tu dedi dar kazka, merliuka, ar dar kazka? g.gif

Ooo JulieTa kaip sveikinuuuuu su dovanyteeeee!!!!

Nea, ne pirkau, o sukarpiau vilnonį pleduką ax.gif Apnėriau ir va taip gavosi man tokie įklotukai ax.gif Tą įklotuką dedu į sauskelnes flanelines ir viskas. Prie dupciuko nesiliečia vilna, tik flanelė. Prašom kada į svečius į pademonstuosiu "gyvai". 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomy: 21 vasario 2010 - 10:05
QUOTE(Tomy @ 2010 02 21, 11:04)
Ooo JulieTa kaip sveikinuuuuu su dovanyteeeee!!!!

Nea, ne pirkau, o sukarpiau vilnonį pleduką  ax.gif Apnėriau ir va taip gavosi man tokie įklotukai ax.gif  Tą įklotuką dedu į sauskelnes flanelines ir viskas. Prie dupciuko nesiliečia vilna, tik flanelė. Prašom kada į svečius į pademonstuosiu "gyvai".  4u.gif

cia visoms galima i svecius ? biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2010 02 19, 22:59)
dabar pirkau. Kol radau doh.gif  tarp daugumos , tik vienos rusies ir tebuvo. didelis- pirtinis. ir mokejau 30 lt beveik...


na ir as paieskosiu blush2.gif

QUOTE(Tomy @ 2010 02 20, 13:49)
Aš pasidariau  ax.gif


labai fajni thumbup.gif
kaip supratau jie nepraleidzia dregmes, tik nesuprantu kur visi sysiukai susigeria? g.gif


beja, musu leliukas gims vasara, kokias pasiulytumete sauskelnes pasisiuti kad leliui nebutu per karsta? g.gif
Atsakyti
Aha, man irgi toks klausimas iskilo... tie vilnoniai iklotukai, kaip suprantu naudojami nes labai gerai sugeria, bet jei lanolizuoji - tada nepraleidzia dregmes. tai kaip cia gaunasi, sugeria jie ar nepraleidzia? ir jei nepraleidzia, tai kur viskas geriasi? ir kaip tada juos skalbiat? rankom? ar su viskuo kartu metat?
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2010 02 21, 11:09)
cia visoms galima i svecius ?  biggrin.gif  mirksiukas.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(Lailatina @ 2010 02 21, 16:43)
Aha, man irgi toks klausimas iskilo... tie vilnoniai iklotukai, kaip suprantu naudojami nes labai gerai sugeria, bet jei lanolizuoji - tada nepraleidzia dregmes. tai kaip cia gaunasi, sugeria jie ar nepraleidzia? ir jei nepraleidzia, tai kur viskas geriasi? ir kaip tada juos skalbiat? rankom? ar su viskuo kartu metat?

Tai drėgmę sugeria sauskelnės tos flanelinės. Ir jei dar tą vilnonį įklotuką įsukat į vystyklą kokį, tada į tas sauskelnes, tai gaunasi, kad medžiaga ir sugeria, o viduje esantis įklotukas nepraleidžia lauk ir vilnonės prilaikančios dar double nepraleidžia.

Dėl vasaros - vilna yra puikus audinys ir vasarai kai šilta, ir žiemai, kai šalta 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, koleges,

del bambuko audinio, tai visai nebloga alternatyva radau. bambukinis audinys (70 proc bambuko ir 30 medvilnes) 1,50x0,5 (metrais jau cia ismatavimai) kainavo apie 22 lt su parsiuntimu is ebejaus. naujas. kol kas dar laukiu siuntinio, bet jeigu pasiteisins tai man atrodo labai pigu siutis tiek iklotus tiek sausklenes, o ir seip ka tik nori:)
Beje ar kas bandet siuti sauskelnes su isiuvais? (angliskai gussets). As pasisiuvau tokias 6 tik dar nebandem nes niekaip su uzsegimu neapsisprendziu ka daryti.
radau labai nebloga schema internete, tik dabar puslapio adreso nebesurandu...pati turiu pdf. faila kompiuteryje, vadinasi Rita's Rumph free pattern.

schema puiki tuo kad dydis universalus, uzlenkus sauskelnes prieki tinka naujagimui, atlenkus - mano 1 metu 3 men sunui irgi labai gerai tinka.
Cia kisenines sausklenes schema, o isiuvus pridejau pati nusiziurejus is kito internetinio psl.
ryt kai ikrausiu baterijas nufotografuosiu ir idesiu foto.
Manyciau spaudes tiktu geriausiai plastikines...o gal lipdukas?
Tam paciam ebejui maciau kazkoks anti-snag kibukas. Aprasyme sako kad jis nera is 2 daliu kaip iprastinis, o tik is vienos dalies kuri sukimba pati su savimi, o rubu negadina. Tik velnias brangus...1 m apie 10 lt labai brangus.

Bet norejau pasakyti tik tiek kad sitas variantas sauskelniu turetu buti labai fainas nes pasisiuvau 1 vnt per geras 2 h bet ne ilgiau dzius labai greitai, net dziovykle nebutina, vidun galima det bambukini iklota i kuri ivyniotas vilnonis iklotelis.
tiek ideju galvoju kad bus labai patogu ypac vasara kada jau rimtai puoda reiks pamilt. susegsiu viska uzmausiu ir gales lekt lakstyt, nereiks dar ir vilnoniu ant virsaus det
O isiuvai mazyliukamas turetu but labai gerai nes be isiuvu daznokai pratekedavo mums kakutis kai maziukai buvom...
Papildyta:
[quote=eling,2010 01 19, 17:11]
[quote=juraciuxzx,2010 01 09, 16:14]
Stai kokias nusimezgem:)

user posted image
Jau kokios gražios kelniukės rolleyes.gif Ar sudėtinga megzti su raščiuku? (Nemoku, nes dar žalia mezgime)
O aš vis laiko nerandu... Besilaukdama numezgiau vienas neperšlampamas, bet jau ir tos per mažos. O dabar, mažytei jau 2 mėn., o aš net paprasčiausio šalikiuko negaliu užbaigti, ką jau kalbėt apie sauskelnių siuvimą ir kelnyčių mezgimą... Kažkaip reikia susiimti...
[/quote]

Na rastas cia labai papratsas ir mano mylimiausias nes nedaug rastu moku:)smile.gifsmile.gif gera akis bloga akis kaip stulpeliu mezgant, o kitoje eileje atvirksicia kur buvo gera mezgama bloga , kur buvo bloga- gera, ir t.t. man tai lengvas rastas. na o paveiksliukas cia uzveltas ant virsaus pasimokyt norejau kaip cia su tuo velimu gausis, kadangi mano vaikas - berniukas, tai veliau ten kur slapiausia visad buna:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraciuxzx: 21 vasario 2010 - 22:53
QUOTE(juraciuxzx @ 2010 02 21, 23:59)
Sveikutes, koleges,

del bambuko audinio, tai visai nebloga alternatyva radau. bambukinis audinys (70 proc bambuko ir 30 medvilnes) 1,50x0,5 (metrais jau cia ismatavimai) kainavo apie 22 lt su parsiuntimu is ebejaus. naujas. kol kas dar laukiu siuntinio, bet jeigu pasiteisins tai man atrodo labai pigu siutis tiek iklotus tiek sausklenes, o ir seip ka tik nori:)
Beje ar kas bandet siuti sauskelnes su isiuvais? (angliskai gussets). As pasisiuvau tokias 6 tik dar nebandem nes niekaip su uzsegimu neapsisprendziu ka daryti.
radau labai nebloga schema internete, tik dabar puslapio adreso nebesurandu...pati turiu pdf. faila kompiuteryje, vadinasi Rita's Rumph free pattern.

schema puiki tuo kad dydis universalus, uzlenkus sauskelnes prieki tinka naujagimui, atlenkus - mano 1 metu 3 men sunui irgi labai gerai tinka.
Cia kisenines sausklenes schema, o isiuvus pridejau pati nusiziurejus is kito internetinio psl.
ryt kai ikrausiu baterijas nufotografuosiu ir idesiu foto.
Manyciau spaudes tiktu geriausiai plastikines...o gal lipdukas?
Tam paciam ebejui maciau kazkoks anti-snag kibukas. Aprasyme sako kad jis nera is 2 daliu kaip iprastinis, o tik is vienos dalies kuri sukimba pati su savimi, o rubu negadina. Tik velnias brangus...1 m apie 10 lt labai brangus.

Bet norejau pasakyti tik tiek kad sitas variantas sauskelniu turetu buti labai fainas nes pasisiuvau 1 vnt per geras 2 h bet ne ilgiau dzius labai greitai, net dziovykle nebutina, vidun galima det bambukini iklota i kuri ivyniotas vilnonis iklotelis.
tiek ideju galvoju kad bus labai patogu ypac vasara kada jau rimtai puoda reiks pamilt. susegsiu viska uzmausiu ir gales lekt lakstyt, nereiks dar ir vilnoniu ant virsaus det
O isiuvai mazyliukamas turetu but labai gerai nes be isiuvu daznokai pratekedavo mums kakutis kai maziukai buvom...
Papildyta:
Na rastas cia labai papratsas ir mano mylimiausias nes nedaug rastu moku:)smile.gifsmile.gif gera akis bloga akis kaip stulpeliu mezgant, o kitoje eileje atvirksicia kur buvo gera mezgama bloga , kur buvo bloga- gera, ir t.t. man tai lengvas rastas. na o paveiksliukas cia uzveltas ant virsaus pasimokyt norejau kaip cia su tuo velimu gausis, kadangi mano vaikas - berniukas, tai veliau ten kur slapiausia visad buna:)


g.gif įdomu būtų žvilgelt kaip gi jos ten su įsiuvais atrodo, gal ir vertėtų patiems išbandyti... Lauksim nuotraukyčių.

Mano taip pat kelniukės numegztos perliniu raščiuku. O tas delfinukas, pasirodo, veltas doh.gif , iš kart nepamačiau, galvojau megztas kartu biggrin.gif . Tiesa, savo prilaikančias teko patobulinti - kad nereiktų iš naujo didesnes megzti, tiesiog surinkau akių ties juosmeniu ir numezgiau papildomą kiekį akių i aukštį (paplatinau juosmenį), o ties klešnytėm padidinau nuardžiusi dalį siūlės. Beje, kitas dvi prilaikančias pasiuvau tiesiog iš vilnoninio megztinio, lanolizavau ir patenkinti: ir laiko daug neužima, ir savo funkcijas pukiai atlieka. thumbup.gif
Atsakyti
Pazadejau tai dabar reikia ištesėt:

user posted image

paprastas dalykas tie įsiuvai kažkas panašaus būna ir vienkartinėse sausklenėse
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraciuxzx: 22 vasario 2010 - 14:02
QUOTE(juraciuxzx @ 2010 02 21, 23:59)
Sveikutes, koleges,

del bambuko audinio, tai visai nebloga alternatyva radau. bambukinis audinys (70 proc bambuko ir 30 medvilnes) 1,50x0,5 (metrais jau cia ismatavimai) kainavo apie 22 lt su parsiuntimu is ebejaus. naujas. kol kas dar laukiu siuntinio, bet jeigu pasiteisins tai man atrodo labai pigu siutis tiek iklotus tiek sausklenes, o ir seip ka tik nori:)

tai kai gausi, duok zinot, ar tinkamas sauskelnem, iklotam. mirksiukas.gif
4u.gif
Atsakyti
Tiesa, o nebandet kas nors siuti sauskelniu is atlikusiu flaneles skiauteliu?
Aš bandžiau, na gal šitos atrodo kaip skudurinės onutės...bet jeigu simetriškai sujungus butu gražu:)

user posted image

pagalvojau galima ir atliekamas skiautes sunaudot...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraciuxzx: 22 vasario 2010 - 14:30