Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

gal ir taip... reikia bandyti ir butu aisku. O negi niekas nebande daryti vilnoniu iklotuku? Pasidalinkite patirtimi!
Atsakyti
nusipirkau is Maximos bambukini ranksluosti ir galvoju, ar ne durnai padariau g.gif noriu pasidaryti iklotu, bet dabar atradau, kad sudetis jo 40 % bambuko, 60%-medvilne... kiek internete radau, sauskelnes siuvamos is audinio, kur 77 % bambuko. Gal kuri bandet siuti is ranskluosciu? gal neverta gadint, jei ne ka daugiau, nei flanele, sugers ? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Lailatina @ 2010 02 19, 20:03)
gal ir taip... reikia bandyti ir butu aisku. O negi niekas nebande daryti vilnoniu iklotuku? Pasidalinkite patirtimi!

as naudoju 1 pirktini iklotuka (kuris labai susivele, todel ir geriausia sugeria ) ir kelis esu nusimezgus is Rasakilos siulu. dedu dazniausiai isuktus i kita iklota- flanele, ar frote.
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2010 02 19, 20:16)
nusipirkau  is Maximos bambukini ranksluosti ir galvoju, ar ne durnai padariau  g.gif  noriu pasidaryti iklotu, bet dabar atradau, kad sudetis jo 40 % bambuko, 60%-medvilne...  kiek internete radau, sauskelnes siuvamos is audinio, kur 77 % bambuko. Gal kuri bandet siuti is ranskluosciu? gal neverta gadint, jei ne ka daugiau, nei flanele, sugers ?  g.gif

Man atrodo, kad frotas, net ir 100 proc. medvilnes daugiau sugeria nei flanele, o jei su bambuku, turetu visai neblogai sugert. Daryk iklotukus drasiai. Turiu as kelis tokius mazus ranksluostukus, naudoju maitindama leliuka, man jie labai patinka, taip pat turiu slapta minti i iklotukus sukarpyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2010 02 19, 21:16)
nusipirkau  is Maximos bambukini ranksluosti ir galvoju, ar ne durnai padariau  g.gif  noriu pasidaryti iklotu, bet dabar atradau, kad sudetis jo 40 % bambuko, 60%-medvilne...  kiek internete radau, sauskelnes siuvamos is audinio, kur 77 % bambuko. Gal kuri bandet siuti is ranskluosciu? gal neverta gadint, jei ne ka daugiau, nei flanele, sugers ?  g.gif


kazkurioje temoje skaiciau kad kazkurri mamyte siuvo butent is bambukiniu ranksluosciu iklotus g.gif manau kad visai nieko butu, aisku reiktu gal is pradziu kelis pasisiuti, paziureti kaip sugers ir tada likusia dali dasiuti jeigu patiks g.gif
o dabar pirkai tuos ranksluoscius? kokio jie dydzio ir kokia kaina? kazkaip vis paziuriu i ranksluosciu, bet tik medvilne matau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lalinka @ 2010 02 19, 22:50)
kazkurioje temoje skaiciau kad kazkurri mamyte siuvo butent is bambukiniu ranksluosciu iklotus g.gif  manau kad visai nieko butu, aisku reiktu gal is pradziu kelis pasisiuti, paziureti kaip sugers ir tada likusia dali dasiuti jeigu patiks g.gif
o dabar pirkai tuos ranksluoscius? kokio jie dydzio ir kokia kaina? kazkaip vis paziuriu i ranksluosciu, bet tik medvilne matau doh.gif

dabar pirkau. Kol radau doh.gif tarp daugumos , tik vienos rusies ir tebuvo. didelis- pirtinis. ir mokejau 30 lt beveik...
Atsakyti
hela77, aš siuvau iš bambukinių rankšluosčių. Bet ten buvo 100% bambukiniai ir kaina gerooookai mažesnė ax.gif Gaila būtų tokį rankšluostį karpyt ir naudot rolleyes.gif Per išpardavimus geriau pasieškot pigesnių, po kelis LT, tada kaip frotą susikarpyt galit...

Kažkurios mamos audinių parduotuvėj frotą perka ir siuva, bet net nzn kur jo gaut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lailatina @ 2010 02 19, 19:03)
gal ir taip... reikia bandyti ir butu aisku. O negi niekas nebande daryti vilnoniu iklotuku? Pasidalinkite patirtimi!

Aš pasidariau ax.gif

Buvo močiutė kažkada padovanojus toko pleduką nedidelį vilnonį vilnonį. NU kanda baisiai tai gulėjo kažkur numestas. Tai va, susikarpiau, apnėriau kraštelius ir sėkmingai dabar naudoju. Pasisusiuvau flenelinių sauskelnių, įkišu tą įklotą ir suuuper. Aišku lanolizavau dar tuos įklotus - geria nepriekaištingai. Na aš dar dedu ant viršaus tas vilnones kelnytes, nes man patogu, o ir šiaip ne vasara lauke. Super daiktas. Tiesa turiu pirkusi įklotų iš Rasakilos - brangu ir ne tas pats kaip pasidariau pati iš to pleduko. O ir šiaip gražūs tokie gavosi, oranžiniai biggrin.gif Jei įdomu, įkelsiu foto, kad pažiūrėtumėt ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomy @ 2010 02 20, 13:49)
Jei įdomu, įkelsiu foto, kad pažiūrėtumėt  ax.gif  4u.gif

Įdomu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomy @ 2010 02 20, 12:49)
Aišku lanolizavau dar tuos įklotus - geria nepriekaištingai.


As kazko nesuprantu - lanolizuota vilna sugeria, o ne nepraleidzia? g.gif
Suprantu vilnos iklotukus det i kisenine sauskelne, nes istraukus lauk, gali skalbti vilna atskirai, medzvilne atskirai, bet jei viska susiuni i kruva, tada jau su prieziura turetu buti sunkiau.
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 02 20, 13:10)
As kazko nesuprantu - lanolizuota vilna sugeria, o ne nepraleidzia?  g.gif
Suprantu vilnos iklotukus det i kisenine sauskelne, nes istraukus lauk, gali skalbti vilna atskirai, medzvilne atskirai, bet jei viska susiuni i kruva, tada jau su prieziura turetu buti sunkiau.

as ir siuvau kišenines sauskelnes ir ištraukiu įklotuką kai skalbiu, matyt ne aiškiai parašiau per skubėjimą ax.gif

nepraleidžia turėjau omeny, musiet parašiau sugeria 4u.gif

Tuoj nufotografuosiu wink.gif

Iklotukai:
user posted image

Ikišu taip:
user posted image

Ir rezultatas toks:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomy: 20 vasario 2010 - 15:42
Man patiko idėja su vilnoniais įklotukais thumbup.gif . Mąsčiau, kad reiktų išnerti , bet turbūt praktiškiau bus labdaroj suradus vilnonį adijaliuką lygiai taip pat susikarpyti, apnerti, lanolizuoti ir sėkmingai naudoti. Beto vasarą labai patogu, nereikia prilaikančių vilnoninių kelnyčių. bigsmile.gif
Papildyta:
TOMY, o kokie įklotukų išmatavimai? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eling: 20 vasario 2010 - 16:23
QUOTE(eling @ 2010 02 20, 16:22)
Man patiko idėja su vilnoniais įklotukais  thumbup.gif  . Mąsčiau, kad reiktų išnerti , bet turbūt praktiškiau bus labdaroj suradus vilnonį adijaliuką lygiai taip pat susikarpyti, apnerti, lanolizuoti ir sėkmingai naudoti. Beto vasarą labai patogu, nereikia prilaikančių vilnoninių kelnyčių.  bigsmile.gif
Papildyta:
TOMY, o kokie įklotukų išmatavimai?  4u.gif

va va norėjau pasiūlyt, ale neišdrįsau blush2.gif

Pas mane sauskelnės 80-86 dydžio kur dabar siuvau, tai apie 37 cm kažkur +-, o plotis 12 cm pas man. Aš iš akies matavaus ax.gif

Tik pliko įklotuko ant dupciuko nedėk, įsuk į vystyklą arba į tas sauskelnes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomy: 20 vasario 2010 - 16:41