Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

QUOTE(lalinka @ 2010 02 08, 15:52)
tiesa sakant nezinau, nes nebandziau, bet sioje temoje radau, kad kazkas siule butent toki iklota, del to ir pakartojau blush2.gif
o jeigu del skalbimo nemanau kaad reikia viska skalbti didesneje negu 30 laipsniu temperaturoje, bent jau is praktikos, kasdienio gyvenimo uztenka zemesnes temperaturos...
gal del iklotu klystu, nzn...

skalbti rekomenduojama sauskelnes ne zemesnej nei 60 laipsniu, o netgi karts nuo karto ir 95 laipsniu temp. siutu sauskelniu dar nebandziau virint, bet vystyklus tai pavirinu.
Atsakyti
QUOTE(rimimita @ 2010 02 07, 20:43)
tai geriausiai kad iklotas butu vieno sluoksnio arba dvieju,nes greiciau dziuna  ax.gif  man patogiausi frotiniai iklotai 30x30 arba 30x40cm, ji sulankstyt galima i 3 arba  4sluoksnius, o ir dziuna greitai  ax.gif

o as turiu flanelinespalutes ir medvilnines. kai parodziau mociutei savo, pasake, kad tokiu jokiais budais negalima det vaikui, sunta ir siaip nemalonu. reikia tik is merles daryt palas. tai kaip ci ayra? g.gif ka man daryt? g.gif pasimeciau...
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2010 02 17, 17:10)
o as turiu flanelinespalutes ir medvilnines. kai parodziau mociutei savo, pasake, kad tokiu jokiais budais negalima det vaikui, sunta ir siaip nemalonu. reikia tik is merles daryt palas. tai kaip ci ayra?  g.gif ka man daryt?  g.gif pasimeciau...


Nu tarybiniais laikais ir darydavo tik iš marlės. Marlės buvo galima daug ir lengvai įsigyt,o flanelės tik pagal talonus... Marlę lengviau virint ir džiovint buvo,o ir dėdavo į kelnytes paprastas...
O dabar ir skalbt viską lengviau ir įsigyt viską paprasčiau, tai ir renkies tai kas geriau... Marlė labai greit tįsta. O flanelė ar medvilnė stipresnė ir pakankamai švelni.

Dėl šutimo, tai viskas priklauso nuo to kiek vaikas su šlapiais vystyklais bus. Kuo ilgiau bus šlapias - tuo daugiau šus. Dažnai keisi - ir su džinsu nešus (čia tik palyginimas smile.gif )

P.S. Iš eko pusės... Išbandžiau ekologiškus muilo riešutus. Nugi likau labai patenkinta rezultatu or vaiko rūbelius bei vystyklus nusiteikus tik jais skalbt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2010 02 17, 19:38)
P.S. Iš eko pusės... Išbandžiau ekologiškus muilo riešutus. Nugi likau labai patenkinta rezultatu or vaiko rūbelius bei vystyklus nusiteikus tik jais skalbt  rolleyes.gif


hm... g.gif o kas tai yra? kazkokia skalbimo priemone? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2010 02 17, 19:38)
P.S. Iš eko pusės... Išbandžiau ekologiškus muilo riešutus. Nugi likau labai patenkinta rezultatu or vaiko rūbelius bei vystyklus nusiteikus tik jais skalbt  rolleyes.gif

oi, apie muilo riesutus daug gero galiu pasakyt bigsmile.gif man jie labai labai patinka thumbup.gif

o del tu paluciu, nezinau dabar ka daryt doh.gif neisivaizduoju, nes maniau, kad susius, o dabar nezinau kaip cia daryt/// ech
Atsakyti
QUOTE(lalinka @ 2010 02 17, 18:50)
hm... g.gif o kas tai yra? kazkokia skalbimo priemone? g.gif  blush2.gif

http://www.rasakila....lo-riesutus.htm
Va čia smulkiau gali pasiskaityt. Ne reklama čia, net nzn iš kur maniškiai pirkti, nes mama nupirko ax.gif

QUOTE(JulieTa @ 2010 02 17, 18:53)
o del tu paluciu, nezinau dabar ka  daryt  doh.gif neisivaizduoju, nes maniau, kad susius, o dabar nezinau kaip cia daryt/// ech


Gims leliukas, turėsi kitų emocijų... kitaip laikas bėgs.. pamatysi kas tavo vaikui labiau tinka ir patinka ir atrasi, tai kas jums bus patogiausia 4u.gif Lankstytos palos, ar apsiūtos, pampiai su lipukais ar snapiais ir pan... Net kokios vilnoninės kelnytes jam labiau patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2010 02 17, 20:12)
Va čia smulkiau gali pasiskaityt.


labai aciu uz nuoroda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2010 02 17, 20:12)
Lankstytos palos, ar apsiūtos, pampiai su lipukais ar snapiais ir pan... Net kokios vilnoninės kelnytes jam labiau patiks  mirksiukas.gif

dekui, kadangi viska turiu, viska ir bandysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2010 02 17, 18:10)
o as turiu flanelinespalutes ir medvilnines. kai parodziau mociutei savo, pasake, kad tokiu jokiais budais negalima det vaikui, sunta ir siaip nemalonu. reikia tik is merles daryt palas. tai kaip ci ayra?  g.gif ka man daryt?  g.gif pasimeciau...

na manau mociute senamadiskai pasake blush2.gif mano dukryte uzaugo su flanelinem sauskelnem ir tikrai nesuto, ir pati medziaga minksta. Juk naturalus audinys orui pralaidus mirksiukas.gif I flaneliniu sauskelniu kisede dedavau frotinius iklotukus, ir viskas buvo gerai.
Teisingumo delei galiu pasakyti, kad mano maziukes uzpakaliukas truputi parausdavo, kai dantys dygdavo.mat skaicius kad tuo metu slapimo sudetis truputeli pasikeicia(lygtais rugstesnis buna g.gif ) tokiu atveju as sauskelnes dazniau keisdavau ir ilgiau leisdavau paplikineti. Jokiu sutimu nebuvo. O mano dukrytes odele labai jautri verysad.gif
Manau nekreipk demesio i mociutes pastabas, o naudok ka turi, svarbiausia kad audinys gerai dregme gertu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lalinka @ 2010 02 07, 18:04)
as radau sioje temoje kad geriausia iklotams vilna apsiuta medvilne  blush2.gif


O tai gal geriausia ta vilna karstai isskalbti pries siunant kad susitrauktu ir susiveltu iki maksimumo... taip ir gerti turetu daugiau, ir nebesitrauktu...
Atsakyti
QUOTE(Lailatina @ 2010 02 19, 13:10)
O tai gal geriausia ta vilna karstai isskalbti pries siunant kad susitrauktu ir susiveltu iki maksimumo... taip ir gerti turetu daugiau, ir nebesitrauktu...


na gal ir taip, siaip labai logiska, galima butu paeksperimentuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Maksimaliai suvelta vilna taptu kietoka ir itariu nelabai maloni vietoj ideklo. Ir kazin ar veltinis besugertu dregme, ar nesigautu kaip apsauginis sluoksnis? g.gif
Atsakyti