Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

QUOTE(JulieTa @ 2010 02 07, 17:48)
va ir mane domina iklotukas. ar galite pasidalinti kas nors. is keliu sluoksniu ji siuti. turiu ir medvilnes ir flaneles. reik kazkaip pasiuti  doh.gif
o cia niekur nerandu kaip  doh.gif

o koki iklota nori siuti? i sauskelne isiuti ar ideti i kisenine sauskelne? jei i kisenine sauskelne, tai geriausiai kad iklotas butu vieno sluoksnio arba dvieju,nes greiciau dziuna ax.gif man patogiausi frotiniai iklotai 30x30 arba 30x40cm, ji sulankstyt galima i 3 arba 4sluoksnius, o ir dziuna greitai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimimita @ 2010 02 07, 20:43)
  man patogiausi frotiniai iklotai 30x30 arba 30x40cm, ji sulankstyt galima i 3 arba  4sluoksnius, o ir dziuna greitai  ax.gif

aciu. bandysu siuti kazka. turiu paluciu tokiu nedideliu, tai reik jas sulankstyt ir pasiut bigsmile.gif tik truputi tingisi, nes jau to laiko ne tiek ir daug doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2010 02 07, 20:59)
aciu. bandysu siuti kazka. turiu paluciu tokiu nedideliu, tai reik jas sulankstyt ir pasiut  bigsmile.gif tik truputi tingisi, nes jau to laiko ne tiek ir daug  doh.gif


Gali, net nesiūt, ypač jei nedidelės, o tiesiog sulankstyt tokio kokio tau reik pločio ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2010 02 07, 22:18)
Gali, net nesiūt, ypač jei nedidelės, o tiesiog sulankstyt tokio kokio tau reik pločio ir viskas.

nedideles. bet be rysio islenda is po to medvilninio laikiklio ax.gif nemoku paaiskint, nors manau, gal ir gerai visai butu ir taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lalinka @ 2010 02 07, 20:04)
as radau sioje temoje kad geriausia iklotams vilna apsiuta medvilne  blush2.gif

kaip suprast? vienas sluoksnis medvilnes, kitas- vilnos? ir abu susiuti?
As uzsiemiau prefold'u siuvimu, nes turiu daug flaneles, o sauskelniu siuuvimas man kaip aukstoji matematika blush2.gif
niu, kolkas neblogai- siuvau is dvigubos flaneles ir i vidu dejau viena frotinio ranksluoscio sluoksni- gal siek tiek plonoka... Dabar galvoju gal geriau butu su isimamu iklotu siuti? g.gif tik kaip pasiuti visus vienodai? g.gif be to, kad siuveja esu tik pradedancioji blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hela77: 07 vasario 2010 - 21:32
hela, o kaip segsi flanelinius prefoldus? Flanele gana sunkiai snapiai kabina g.gif Nebent virsutini sluoksni is kokio froto ar marles padarytum g.gif
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2010 02 07, 22:29)
kaip suprast? vienas sluoksnis medvilnes, kitas- vilnos? ir abu susiuti?


as supratau kad sluoksnis medvilnes, sluoksnis vilnos ir sluoksnis medvilnes g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2010 02 07, 21:59)
aciu. bandysu siuti kazka. turiu paluciu tokiu nedideliu, tai reik jas sulankstyt ir pasiut  bigsmile.gif tik truputi tingisi, nes jau to laiko ne tiek ir daug  doh.gif


tai tu jas nebent i viena audekla susiuk,tokiu ismatavimu kad eitu sulankstyt i 30x10 ar 10x40. nes viska islankscius paprasciausiai viskas greiciau isdzius mirksiukas.gif
QUOTE(gitulia @ 2010 02 08, 00:54)
hela, o kaip segsi flanelinius prefoldus? Flanele gana sunkiai snapiai kabina  g.gif  Nebent virsutini sluoksni is kokio froto ar marles padarytum  g.gif

g.gif man irgi toks klausimas kilo.beje as kiek turejau froti tai snapis irgi sunkiai kabino unsure.gif manau labiausiai tiktu virsutinis sluoksnis marle g.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 02 08, 00:54)
hela, o kaip segsi flanelinius prefoldus? Flanele gana sunkiai snapiai kabina  g.gif  Nebent virsutini sluoksni is kokio froto ar marles padarytum  g.gif

jau sita problema, atrodo, issprendziau- turejau toki sintetini uztiesala, kur kita puse grubleta, nu ir ten gerai tas snappis kimba. mazus gabaliukus prisiuvau ties krastais (2- kur ant liemens) ir kolkas laabai gerai. net prie kanapiniu vystyklu prisiuvau, nes ir ju snappis nekabina.
Galvojau su marle daryt, bet ji tokia skysta ir issitampo...
Atsakyti
QUOTE(lalinka @ 2010 02 08, 09:07)
as supratau kad sluoksnis medvilnes, sluoksnis vilnos ir sluoksnis medvilnes g.gif  blush2.gif


Man toks iklotas truputi itartinas, del plovimo - vilna juk plaunam iki 30 laipsniu, o medvilne aukstesnej temperaturoj. Ar nebus problemu su tokiu iklotu plovimu?

QUOTE(hela77 @ 2010 02 08, 09:29)
jau sita problema, atrodo, issprendziau- turejau toki sintetini uztiesala, kur kita puse grubleta, nu ir ten gerai tas snappis kimba. mazus gabaliukus prisiuvau ties krastais (2- kur ant liemens) ir kolkas laabai gerai. net prie kanapiniu vystyklu prisiuvau, nes ir ju snappis nekabina.
Galvojau su marle daryt, bet ji tokia skysta ir issitampo...


Svarbiausia viska is anksto apgalvoti, kad nenueitu darbas per niek thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 02 08, 15:49)
Man toks iklotas truputi itartinas, del plovimo - vilna juk plaunam iki 30 laipsniu, o medvilne aukstesnej temperaturoj.


tiesa sakant nezinau, nes nebandziau, bet sioje temoje radau, kad kazkas siule butent toki iklota, del to ir pakartojau blush2.gif
o jeigu del skalbimo nemanau kaad reikia viska skalbti didesneje negu 30 laipsniu temperaturoje, bent jau is praktikos, kasdienio gyvenimo uztenka zemesnes temperaturos...
gal del iklotu klystu, nzn...
Atsakyti
Nezinau ir as, tokiu nebandziau.Bet zinant, kad vilna turi savybe veltis ir trauktis pries siunant, tai reiktu ivertint, gal geriau atskirai siut flanelini ir atskirai vilnoni, o naudot pagal poreiki du ar po viena g.gif
As sauskelnes plaunu 60 laipsniu.
Atsakyti