Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

Aš paėmiau ūkišką muilą su tulžim, sutarkavau ir išviriau vandeni (1l), gavosi tokia želė stiklaini. Tai ryte paimu pora šaukštu žėlę ištirpinu kibire ir į tą kibirą sudedu sauskelnes(tik kakučius iškratau ir praplaunu). Niekada nelieka dėmių
Atsakyti
[quote=nataliuncik,2010 01 22, 12:37]

O kiek to muilo reikia sutarkuoti 1 litrui? Kiek pavirti?

Dar įdomu, ar naudojate minkštiklius? Man kažkaip po skalbimo kai išdžiūna būna tokios apykietės sauskelnės. unsure.gif Skalbiu mašina, dedu BOBAS miltelius.
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2010 01 22, 19:38)
O kiek to muilo reikia sutarkuoti 1 litrui? Kiek pavirti?

Dar įdomu, ar naudojate minkštiklius? Man kažkaip po skalbimo kai išdžiūna būna tokios apykietės sauskelnės.  unsure.gif  Skalbiu mašina, dedu BOBAS miltelius.

Vieną gabaliuką vienam litrui
Aš minkštiklius nenaudoju, pas mane džiovyklė, tai ji išdžiovina, o skalbiniai minkštut minkštutėliai
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2010 01 22, 19:38)
Dar įdomu, ar naudojate minkštiklius? Man kažkaip po skalbimo kai išdžiūna būna tokios apykietės sauskelnės.  unsure.gif  Skalbiu mašina, dedu BOBAS miltelius.

Nea, nenaudoju, o ir nepatariama jų naudoti dėl N priežasčių cool.gif
Gerai suminkštėja patrynus rankomis sausas mirksiukas.gif
Atsakyti
Pagaliau pagavau kitokio gyvenimo tempą, ir tarp visų džiaugsmų ir rūpestėlių su mažąja vis dažniau atrandu laisvo laiko rankdarbiams - tęsiu daugkartinių sauskelnių siuvimą. Tik va iškilo klausimas, kiek tų sauskelnių pasiūti, kad ir kasdien nereiktų skalbti, ir jų nepritrūktų. Pasidalinkite, mamytės, kiek sauskelnių esate pasisiuvusios? Aš kolkas siuvu 62-74 dydį. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eling: 31 sausio 2010 - 16:41
Kiek gi tų sauskelnių reikia? Kiek patartumėte pasisiūti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2010 02 01, 12:49)
Kiek gi tų sauskelnių reikia? Kiek patartumėte pasisiūti?  unsure.gif

Rasakilos puslapyje pateikia tokią informaciją: "Kiek vystyklų reikia turėti?

Iš pradžių galite įsigyti 2 ar 3 prilaikančias kelnaites (geriausiai – vilnones) ir 10-15 vystyklų ar medžiaginių sauskelnių, keletą įklotų. Pradėję vystyti vaiką natūraliai, pamatysite, kiek ir ko jums trūksta. Tuomet galėsite papildyti vystyklų atsargas.

Parai, kol džiūsta vieni vystyklai ir jums nereikėtų jaudintis, kad nespės išdžiūti, geriausia turėti apie 20-24vnt. vystyklų ar medžiaginių sauskelnių ir 3-5 vnt. išorinių prilaikančių kelnaičių."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 01 vasario 2010 - 11:54
Labas vakaras 4u.gif
labai dziaugiuosi kad yra tokia tema thumbup.gif pries metus buvau isstudijavusi ja ir kelias kitas panasias, bet tada tik planavau leliuka mirksiukas.gif dabar kai ji jau turiu pilvelyje tai studijuoju sia tema dar karteli, dabar ruosiuosi susipirkti visas reikiamas medziagas ir kibti i darbus blush2.gif
beja, noreciau padekot visoms kas pasidalino savo patirtimi ir nuorodomis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
as is antro "priejimo" pradejau siut sauskelnes biggrin.gif
Pirmas buvo kai dar leliuko nebuvo, tesuspejau dvejas pasisiut, po to parsisiunciau is uk kanapes, taip ji ir prastovejo pas mane iki dabar biggrin.gif metus laiko lotuliukas.gif
Tai va, per vakar ir siandien vienos beveik gatavos. Tik va pagrindinis klausimas kur sukala spraudes? Gal kokioj siuvykloj? Nes pirmasias siuvau su lipukais, bet turiu pirktiniu su spaudem, tai daug smagiau man jos. Veiksmas butu Kaune. Na is bedos pasisiuvusi visas del tu spraudziu nuvaziuociau ir i kita miesta prie progos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laumzirga @ 2010 02 06, 01:11)
Tik va pagrindinis klausimas kur sukala spraudes?

Tai čia jau reikia kreiptis pas šios temos įkūrėją akvilytę mirksiukas.gif
Manau, kad tikrai pagelbės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 10 19, 09:42)
Niekur neradau kaip atrodo įklotuko iškarpa  ax.gif Gal kas nors turite nuorodą  ax.gif

Ir iš ko geriausia pasiūti? Kelių sluoksnių reikia?

va ir mane domina iklotukas. ar galite pasidalinti kas nors. is keliu sluoksniu ji siuti. turiu ir medvilnes ir flaneles. reik kazkaip pasiuti doh.gif
o cia niekur nerandu kaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2010 02 07, 17:48)
va ir mane domina iklotukas. ar galite pasidalinti kas nors. is keliu sluoksniu ji siuti. turiu ir medvilnes ir flaneles. reik kazkaip pasiuti  doh.gif
o cia niekur nerandu kaip  doh.gif


as radau sioje temoje kad geriausia iklotams vilna apsiuta medvilne blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lalinka: 07 vasario 2010 - 19:06