Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

QUOTE(Zoikis @ 2009 12 02, 18:20)
Tai as lygiai taip pat nusiteikus, kad tie vystyklai man tarnaus iki puoduko laiku. O pradejom irgi nuo menesiuko berods... Nakciai ir i keliones dedu vienkartinius. Bet mazas jau pajuto skirtuma... Sliauzimo, ropojimo, stojimosi kokybe kencia  mat lotuliukas.gif  Na ka - reiks ir man griezciau siuo klausimu smile.gif

As irgi nakciai ir is namu segu vienkartines. Bet kazkaip nieko, nelabai sureiksminu tokio pasikeitimo g.gif Gal del to kad maniskis nera is ramiuju, tai jo nepasitenkinima kam nors kitam vis nurasydavau g.gif hihihi.gif Net ir nezinau...
Atsakyti
Jei kam įdomu, tai Maximoje šiandien mačiau rankšluosčių, kurių 40% bambuko pluoštas, o 60% medvilnė. Kaina 10 Lt.
Atsakyti
O va čia galima dar pažiūrėti, kaip pasisiūti sauskelnes.

Video medžiaga apie sauskelnių siuvimą

Kitas reportažiukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatelem: 15 gruodžio 2009 - 15:10
Kodėl aš šitą temą neradau anksčiau...pati dariau iškarpas, mokiaus iš savo klaidų, nors vienas man padėjo, kad ne nuo nulio, pas auksarankę užsakiau savo pirmus sauskelnes, dar iš Rasakylos, tai bendrai visus sudėjau ir dariau pagal save, po keleto netykusiu, pagaliau padariau šedevrą thumbup.gif Tai dabar ir siunu pagal jį. O su prilaikančiais, tai visai super sugalvota, o aš sukau galvą, nes megzt tai nemoku blush2.gif

O dabar klausimas, gal kas darė atprastukės? Perskaičiau temukę bet neradau schemos, o gal ką praleidau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 12 20, 18:56)
O dabar klausimas, gal kas darė atprastukės? Perskaičiau temukę bet neradau schemos, o gal ką praleidau?  blush2.gif

Man atrodo, kad Akvilyte bandė siūti atprastukes 4u.gif
Atsakyti
Stai kokias nusimezgem:)

user posted image

Nors ir plonas siulas (pirkom is rasakilos), bet labai patogios. Fainulkos tiesiog, nesitikejom kad is pirmo karto taip ir pavyks 4u.gif
Papildyta:
O del atprastukiu...

Rimtai kas kokiu minciu turit...

As tai viena varianta sugalvojau toki:

Pirkom paprasciauisu trusikelius ir isisiuvom i vidu storoka medziagos iklota, labai papratsa.

Kita minti rezgu (tik reik sulaukt siuvimo masina kol pristatys, laukiu nesulaukiu) persiuti is senu imse vimse lyg sauskelniu bet jos be jokiu uzsegimu lyg vystyklai bet forma turi ir gumutes prie kojyciu... tiesiog susiusiu sauskelnes sonus, o virsuj prisiusiu juosmenuka gumo iverimui. Kai tik pagaminsiu parodysiu. Metesi tos 4 imse vimse...reik kazkaip sunaudot.

O dar vienas variantas galvoju gal padaryti vistik sonuose uzleptas sageles? Lyg uztrauktukas kaip buna isiuvamas is isores jo nesimato, jis po medziaga lieka. Uzsimauna kaip triusikai susagscius sageles, o jei viduj netycia didelis reikalas galima laisvai atsegti mamos patogumui.

Taigi, gal kas ka galit placiau papasakot apie atprastukes gal ir foto turit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraciuxzx: 09 sausio 2010 - 15:07
QUOTE(juraciuxzx @ 2010 01 09, 15:14)
Stai kokias nusimezgem:)

O del atprastukiu...

Rimtai kas kokiu minciu turit...

As tai viena varianta sugalvojau toki:

Pirkom paprasciauisu trusikelius ir isisiuvom i vidu storoka medziagos iklota, labai papratsa.

Kita minti rezgu (tik reik sulaukt siuvimo masina kol pristatys, laukiu nesulaukiu) persiuti is senu imse vimse lyg sauskelniu bet jos be jokiu uzsegimu lyg vystyklai bet forma turi ir gumutes prie kojyciu... tiesiog susiusiu sauskelnes sonus, o virsuj prisiusiu juosmenuka gumo iverimui. Kai tik pagaminsiu parodysiu. Metesi tos 4 imse vimse...reik kazkaip sunaudot.

O dar vienas variantas galvoju gal padaryti vistik sonuose uzleptas sageles? Lyg uztrauktukas kaip buna isiuvamas is isores jo nesimato, jis po medziaga lieka. Uzsimauna kaip triusikai susagscius sageles, o jei viduj netycia didelis reikalas galima laisvai atsegti mamos patogumui.

Taigi, gal kas ka galit placiau papasakot apie atprastukes gal ir foto turit?

Labai gražus gavosi thumbup.gif gaila kad aš megzt nemoku blush2.gif
Dėl atprastuku, tai aš bandysiu pagal jūsų pirmą variantą daryt, formą sauskelnių yra, liko tik užsiūt šonus ir įsiūt gumytę. Gausis maždaug kaip apmaunami triusikiukai-pampers
O foto, kas turi, butu faina pamatyt blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, su veltiniu nesu bandziusi draugauti, bet labai noreciau tokiu veltinio triusikeliu savo maziukui kaip temos pradzioje. Ar yra kas apsiimtu nuvelti is klaipedieciu ir kiek tas kainuotu? Lauksiu pasiulymu merginos i AZ. 4u.gif
Atsakyti
[quote=juraciuxzx,2010 01 09, 16:14]
Stai kokias nusimezgem:)

user posted image



Jau kokios gražios kelniukės rolleyes.gif Ar sudėtinga megzti su raščiuku? (Nemoku, nes dar žalia mezgime)
O aš vis laiko nerandu... Besilaukdama numezgiau vienas neperšlampamas, bet jau ir tos per mažos. O dabar, mažytei jau 2 mėn., o aš net paprasčiausio šalikiuko negaliu užbaigti, ką jau kalbėt apie sauskelnių siuvimą ir kelnyčių mezgimą... Kažkaip reikia susiimti...
Atsakyti
Mamytės,
o kaip jūs prižiūrite daugkartines sauskelnes, kad neliktų dėmių? Man ypač šiuo metu aktualu, nes manoji kiekvieną kartą jei ne pilnai apvaro, tai bent pažymi biggrin.gif . Aš išplovusi kakiukus įtrinu ūkiniu muilu. Gal kuri gudriau ką nors darot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2010 01 21, 18:11)
Mamytės,
o kaip jūs prižiūrite daugkartines sauskelnes, kad neliktų dėmių? Man ypač šiuo metu aktualu, nes manoji kiekvieną kartą jei ne pilnai apvaro, tai bent pažymi  biggrin.gif . Aš išplovusi kakiukus įtrinu ūkiniu muilu. Gal kuri gudriau ką nors darot?  4u.gif


Vasarą saulutė labai gerai dėmes "išima"
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2010 01 21, 18:11)
Mamytės,
o kaip jūs prižiūrite daugkartines sauskelnes, kad neliktų dėmių? Man ypač šiuo metu aktualu, nes manoji kiekvieną kartą jei ne pilnai apvaro, tai bent pažymi  biggrin.gif . Aš išplovusi kakiukus įtrinu ūkiniu muilu. Gal kuri gudriau ką nors darot?  4u.gif

Man atrodo, kad geriausiai padėtų muilas su tulžimi 4u.gif
Atsakyti