Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

Vaizele bet kaip gražu thumbup.gif kokios spalvingos ir gražios sauskelnytės thumbup.gif aš tai įtariu, kad aš per arti kraštų gumytes įsiuvu, nes kai reikia jau apsiūti galutiniame variante, tai man kažkas gaunasi ne taip, nors tokių, kaip Tavosios, tai turbūt ne mano nosiai pasiūti, man reikia veiksmą pamatyti „nuo....iki“ tada galėčiau padaryti. Vienintelis, kas labai greitai ir gerai gavosi, tai megzti vilnonukai batukai naujagimiui pagal aprašymą...nors dabar galvoju, jei užsispirčiau ir išsiversčiau tą anglišką aprašymą, gi tikriausiai pavyktų ir man taip dailiai pasiūti sauskelnes, kaip Tau blush2.gif
Vaizele siuvi pagal šią nuorodą? http://www.ottobrede...f/vaippa_en.pdf. Gal galėčiau paprašyti pagalbos ir trumpai aprašyti, kaip siuvat savo gražuoles sauskelnytes, nes man tas aprašymas angliškas , tai doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stasikė: 04 rugpjūčio 2008 - 08:19
sveikos mamytes, ir as noreciau ismokti tokias sauskelnes pasigaminti, gal yra kuri mamyte Vilniuje ar kur netoliese pas kuria butu galima praktiskai visa reikala pasiziureti, megzti bandysiu pati, bet norint siuti turiu visokiu klausimu. ir siaip visokiu klausimu turiu
Atsakyti
QUOTE(Stasikė @ 2008 08 04, 08:10)
Vaizele bet kaip gražu thumbup.gif kokios spalvingos ir gražios sauskelnytės thumbup.gif


Oi ačiū smile.gif kam tos pagyros blush2.gif gal grynais galima lotuliukas.gif bajeris

QUOTE(Stasikė @ 2008 08 04, 08:10)
Vaizele siuvi pagal šią nuorodą? http://www.ottobrede...f/vaippa_en.pdf. Gal galėčiau paprašyti pagalbos ir trumpai aprašyti, kaip siuvat savo gražuoles sauskelnytes, nes man tas aprašymas angliškas , tai  doh.gif  doh.gif  doh.gif


Taip, būtent pagal šitą thumbup.gif

QUOTE(rb051gf @ 2008 08 04, 08:38)
sveikos mamytes, ir as noreciau ismokti tokias sauskelnes pasigaminti, gal yra kuri mamyte Vilniuje ar kur netoliese pas kuria butu galima praktiskai visa reikala pasiziureti, megzti bandysiu pati, bet norint siuti turiu visokiu klausimu. ir siaip visokiu klausimu turiu


Kaip tik pafotkinau siūdama, tai galėsiu sudėti su savo komentarais ką aš pati išradau, ok? mirksiukas.gif Nes nebe pirmą kartą siūnu doh.gif
Atsakyti
O kurioj vieto Vilniuje yra ta Rasakilos parduotuve?
Atsakyti
QUOTE(rb051gf @ 2008 08 04, 10:13)
O kurioj vieto Vilniuje yra ta Rasakilos parduotuve?

„Rasakilos“ parduotuvė yra labai netoli autobusų stoties, jeigu ką nors sako rolleyes.gif man regis tinklapyje, kur kontaktai, tai ir žemėlapis yra įdėtas http://www.rasakila....zsakyti-prekes/


Vaizele, laukiam, nesulaukiam blink.gif blink.gif blink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stasikė @ 2008 08 04, 12:05)
Vaizele, laukiam, nesulaukiam blink.gif  blink.gif  blink.gif  4u.gif


Pirma darbai, po to pramogos mirksiukas.gif vystyklų siuvimas ir SM pas mane prie pramogų skyrelio rolleyes.gif jei viskas gerai eisis, gal net šiandien vakare sudėsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
radau Rasakilos puslapi, aciu. Jei buciau turejus interneta namie anksciau, tai ir pirmaji vaikiuka buciau ekologiskai auginusi, dabar pabandysiu su antruoju
Atsakyti
QUOTE(rb051gf @ 2008 08 04, 18:35)
radau Rasakilos puslapi, aciu. Jei buciau turejus interneta namie anksciau,  tai ir pirmaji vaikiuka buciau ekologiskai auginusi, dabar pabandysiu su antruoju


Nežinau, kada gimė tavo pirmasis, bet dar prieš kelis metus nebuvo jokios informacijos schmoll.gif
Atsakyti
Mano vyresneliui treji metukai sueis spalio pabaigoj, mazyliui ka tik suejo trys menesiai, siandien visai netycia radau jusu skyreli...
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 02, 13:40)
g00te, sveikinu su dukrytės gimimu  4u.gif koks džiaugsmas!!!!




Dekui dekui, siurprizas buvo mergaites gimimas, del tam tikru priezasciu visi buvo isitikine, kad gims berniukas... doh.gif lotuliukas.gif
Suzinojusi, kad gime dukra, atsipuciau, gi nebereikes saugoti vyrishkumo nuo perkaitimo, galesiu siek tiek atsipust nuo paluciu skalbimo, deja, mazosios uzpakalis labai jautrus, nuo vienkartiniu sauskelniu ja beria, taigi vel vystome/skalbiame/ vystome... mazdaug 50% / 50% naudojam vienkartines ir vystyklus, vienkartines naudoju kai jau nebeturiu i ka vystyt, arba pavargstu,arba pvz kaip dabar - 3 paras gyvenam su nudususiu hidroforu su minimum vandens... o po to gydau uzpakali vystyklais doh.gif g.gif
kelnaiciu kol kas neveliau, nematau prasmes tokiam mazam ir taip greit auganciam zmogui velt toki sudetinga daikta, nuveliau keleta dideliu ir mazesniu vilnoniu vystyklu, tarp kojyciu dedu medvilnes ar lino vystykla ir suvystau i kita, vilnoni arba medviles vystykla(priklauso nuo kambario temperaturos) tada paguldau dukriuka ant savo velto veltinio paklodes (vis dar neturiu lanolino, ale ji ir be lanolino labai sunkiai skyscius praleidzia), po ja del visa ko dedu neperslampama pakloteli.
Stai taip ir gyvename smile.gif
nzn, kazhkada velsiu tas kelnikes, ale artimiausiuose planuose dar DAUUUG vilnoniu paklodziu, pakloteliu, vystyklu, pagalviu - labai patogu, bent jau man
Atsakyti
QUOTE(Stasikė @ 2008 08 04, 12:05)
Vaizele, laukiam, nesulaukiam blink.gif  blink.gif  blink.gif  4u.gif


Na, va, pagaliau sudėjau visą reportažą kaip aš ten jas siuvau. biggrin.gif

Bet nemažai darbelio buvo viską sudėt ir surašyt karsta.gif tai tikiuosi, kad bent kam nors pravers mano vargelis ax.gif

Kaip aš siuvau daugkartines sauskelnes (beveik instrukcija)
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 05, 23:26)
Na, va, pagaliau sudėjau visą reportažą kaip aš ten jas siuvau.  biggrin.gif

Bet nemažai darbelio buvo viską sudėt ir surašyt  karsta.gif tai tikiuosi, kad bent kam nors pravers mano vargelis  ax.gif

Kaip aš siuvau daugkartines sauskelnes (beveik instrukcija)

Labai šauniai padirbėta ir aprašyta thumbup.gif
Dėkui, kaip tik jau pribrendau sauskelnių siuvimui, tad pastabos labai tiks 4u.gif
Atsakyti