Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

Niekur neradau kaip atrodo įklotuko iškarpa ax.gif Gal kas nors turite nuorodą ax.gif

Ir iš ko geriausia pasiūti? Kelių sluoksnių reikia?
Atsakyti
QUOTE(snieguoliuke @ 2009 06 12, 11:24)
labai fainos  thumbup.gif  ale man kazkaip atrodo kad labai sunku jas numegzti  doh.gif  gavau schemute mezgimo, ale vistiek sudetngai atrodo  g.gif
PS o sauskelnes tai super grazios, praktiskai kaip trusikeliai atrodo tik su lipukais  smile.gif
Tik biski sudetinga - kiek sluoksniu dejai sauskelnems? o paskui siuvi merliukus papildomai i vidu ar kaip?

super kelnytes ir super idejos thumbup.gif
Atsakyti
Mamytės, žadu megzti prilaikančias kelnytes ir man va toks klausimas iškilo: kokia naujagimio pilvuko apimtis maždaug? Nesiorentuoju, kiek akių užmesti... 4u.gif
Atsakyti
Eling, sunku pasakyt, nes labai jau skirtingo svorio vaikai gimsta. Būna vos 2 kg,o būna ir 5kg. Aš turbūt pagal naujagyminius rūbus bandyčiau daryt, na ir į didžiąją pusę, nes gaila darbo kai po 1-2 mėn išaugs blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2009 10 22, 19:25)
Eling, sunku pasakyt, nes labai jau skirtingo svorio vaikai gimsta. Būna vos 2 kg,o būna ir 5kg. Aš turbūt pagal naujagyminius rūbus bandyčiau daryt, na ir į didžiąją pusę, nes gaila darbo kai po 1-2 mėn išaugs  blush2.gif


Tai imant vidurkį - 4 kg, kiek ten tos pilvuko apimties būtų? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba dienelė, šiaip taip įveikiau temelę, susirinkau idėjų smile.gif
Mūsų turėtos sauskelnės tampa vis mažesnės, dar tempiu vaikui ant rūriuko, bet ateis diena, kai jau niekaip netiks, todėl jau kurį laiką kaupiuosi ir reikės imtis siuvimo. Flanelės pasirankiojau, senolių paprašiau spintas pakratyti smile.gif frotinių rankšluosčių turiu smile.gif Schemą reikės atsispausdinti ir tada viską studijuoti, kirpti ir bandyti siūti. Kaži kas gausis smile.gif Nes kažkaip lengviau teoriją studijuoti nei imtis praktikos biggrin.gif O gal tereikės pradėti ir viskas judės greičiau?
Atsakyti
QUOTE(Lydute @ 2009 11 04, 18:30)
Laba dienelė, šiaip taip įveikiau temelę, susirinkau idėjų smile.gif
Mūsų turėtos sauskelnės tampa vis mažesnės, dar tempiu vaikui ant rūriuko, bet ateis diena, kai jau niekaip netiks, todėl jau kurį laiką kaupiuosi ir reikės imtis siuvimo. Flanelės pasirankiojau, senolių paprašiau spintas pakratyti smile.gif frotinių rankšluosčių turiu smile.gif Schemą reikės atsispausdinti ir tada viską studijuoti, kirpti ir bandyti siūti. Kaži kas gausis smile.gif Nes kažkaip lengviau teoriją studijuoti nei imtis praktikos biggrin.gif O gal tereikės pradėti ir viskas judės greičiau?


Būtent, LYDUTE, kai pradėsi ir rezultatą turėsi ir savimi didžiuosies. Aš irgi iš pradžių skaitydama temutę tik varvinau seilę, varvinau, bet va, prisiruošiau, prisėdau, ir jau keletą turiu. Pirmos gal kiek ne tokios kokybiškos gavosi, visgi pirmą kartą išvis gyvenime siūvau, sekančias siuvau jau drąsiau. Manekenė dar pilvuky, bet jau po savaitės-dviejų turėtų pasimatuoti mano siūtus "šedevrus" ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Norejau pasiteirauti daugkartiniu sauskelniu naudotoju:

Mano mazylis iki kokiu 6 men puikiai augo su daugkartinemis sauskelnemis - turim kelias popolinio, dar kitu firmu, bet labiausiai megstam mamos siutas, pagal ta norvegiska (ar pan.) iskarpele smile.gif Taciau, mazas auga, sustiprejo, eme ropineti, stotis ir kartu pykti ant daugkartiniu, nes labai varzo... Jauciu ant vaiko, kai i kelione ar vakarui uzdedu vienkartines - tarsi atsigauna... visur juda, lipa, net juokiasi, o vat su daugkartinem labai greitai susinervina, nes dar nera toks stiprus, kad lengvai apsiverstu, ar pasisuktu. Mano siutos gan storos, dejau gal 8 sluoksniukus, bet kad ir pirktines ne plonesnes.... Darau isvada, kad tokie vystyklai realiai tinka maziui iki kol prades judeti. Ar kas pastebejo toki dalyka?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zoikis @ 2009 12 01, 17:32)
Sveikos smile.gif

Norejau pasiteirauti daugkartiniu sauskelniu naudotoju:

Mano mazylis iki kokiu 6 men puikiai augo su daugkartinemis sauskelnemis - turim kelias popolinio, dar kitu firmu, bet labiausiai megstam mamos siutas, pagal ta norvegiska (ar pan.) iskarpele smile.gif Taciau, mazas auga, sustiprejo, eme ropineti, stotis ir kartu pykti ant daugkartiniu, nes labai varzo... Jauciu ant vaiko, kai i kelione ar vakarui uzdedu vienkartines - tarsi atsigauna... visur juda, lipa, net juokiasi, o vat su daugkartinem labai greitai susinervina, nes dar nera toks stiprus, kad lengvai apsiverstu, ar pasisuktu. Mano siutos gan storos, dejau gal 8 sluoksniukus, bet kad ir pirktines ne plonesnes.... Darau isvada, kad tokie vystyklai realiai tinka maziui iki kol prades judeti. Ar kas pastebejo toki dalyka?

4u.gif


Nepastebėjau, auginu su akvilytės siūtomis sauskelnėmis, ropojam be problemų, jau ir pirmus žingsnelius bandome žengti, niekas netrukdo ir nevaržo judesių laisvės.
Atsakyti
QUOTE(Zoikis @ 2009 12 01, 17:32)
Darau isvada, kad tokie vystyklai realiai tinka maziui iki kol prades judeti.

Realiai tokie vystyklai tinka, kol daro į kelnes biggrin.gif

O jeigu rimtai, tai mano panelė taip pat pyko, pajutusi skirtumą ir judesių lengvumą su vienkartinėmis. Po kurio laiko praėjo, suprato, kad kitaip nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zoikis @ 2009 12 01, 17:32)
Darau isvada, kad tokie vystyklai realiai tinka maziui iki kol prades judeti. Ar kas pastebejo toki dalyka?

Mano vaikis nuo kokio menesiuko pradejo gyvent su medziaginem sauskelnem. Ir dabar dar (1 m 3 men) tebegyvena su jom, nes maza reikala niekaip nenustoja i kelnes daryt doh.gif Bet nepasakyciau, kad kazkas tarp koju jam trukde gyvent mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai as lygiai taip pat nusiteikus, kad tie vystyklai man tarnaus iki puoduko laiku. O pradejom irgi nuo menesiuko berods... Nakciai ir i keliones dedu vienkartinius. Bet mazas jau pajuto skirtuma... Sliauzimo, ropojimo, stojimosi kokybe kencia mat lotuliukas.gif Na ka - reiks ir man griezciau siuo klausimu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zoikis: 02 gruodžio 2009 - 18:21