Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

Taip, katyte, antra dalis skirta būtent keliasluoksnį įklotuką įsiūti į vidų sauskelnės, kad storesnė būtų. Siūti reikia būtent į tą vietą kur brėžinyje parodyta 4u.gif

Kaži kaip sekasi vėlėjoms?
Sumąsčiau, kad labai tingėsiu megsti prilaikančias. Kaži kaip sektųsi velti prilaikančias kelnytes?

Gal tos kurios jau vėlė galėtų pasidalyti patirtim?
Vientisas vėlė ar siuvo po to? Iš kokios vilnos ir pan.. Labai aktualu, nes vasarai norisi gražesnių ax.gif
Atsakyti
Tai, kad įklotukas schemoje pažymėtas trečiu numeriu blink.gif , antru numeriu pažymėta kišenė, į kurią galima paslėpti užsegimo lipukus skalbiant, kad nesigadintų ir kitų rūbelių negadintų 4u.gif
Atsakyti
aga suklydau su numeriais, nelabai atidžiai į schemą paisižiūrėjau. rb051gf visiškai teisi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2009 06 24, 11:35)
Kaži kaip sektųsi velti prilaikančias kelnytes?

laurie7 yra vėlusi kelnytes mirksiukas.gif
Atsakyti
Kodel nebeatidaro puslapiuko su labai garziu pasakojimu kaip siutis kelnytes 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(nessta @ 2009 07 10, 22:34)
Kodel nebeatidaro puslapiuko su labai garziu pasakojimu kaip siutis kelnytes  4u.gif ?

kazkaip per delfi berods atdaro smile.gif as per google susiradau
Atsakyti
Perskaičiau visą temą thumbup.gif Ech kiek grožybių jūs čia prisidariusios wub.gif Flanelės dar turiu likusios nuo patalynės, o gumyčių irlipukų užsipirkau šiandien. Deja, printerio neturiu, tai negaliu atsispausdint schemutės, o taip jau norėtųsi šiandien pradėt siūti cool.gif
Atsakyti
Nutilo daugkartinių sauskelnių siuvimo entuziastės... O gal jau tokių nebeliko? unsure.gif O man kaip tik viskas dabar taip aktualu... Jau žadu traukti senai užkištą siuvimo mašiną ir, nors ir nedrąsiai (dar niekada nesiuvau blush2.gif ) su didele meile ir begaliniu troškimu bandysiu kurti sauskelnytes ateisiančiai mažylei. Naršiau šią temelę kaip skanius vištos sparnelių kauliukus, iškarpų radau, tiesa, patiems mažiausiems, ką tik gimusiems, nėra. Bet va vis mąstau, neapsisprendžiu, kokios geriau, praktiškiau, kišeninės sauskelnytės, ar jau su isiūtais įklotukais, o tie lipukai... gal geriau įsiūti raištelius??? wub.gif
Ir prilaikančias kelnytes norėtųsi pačiai pasisiūti - radau neblogą megztuką labdaryne. Ieškau mokančių ir galinčių pamokyti besimokančias "žingsnis po žingsnio", lietuviškai, kaip pasisiųti tas kelnytes, kokios išmieros reiktų ką tik užgimusiems... gal dar ir numegzti galinčių pamokyti atsirastų... Gėda, bet iš tų pateiktų iškarpų nelabai ką moku įskaityti... blush2.gif
Atsakyti
mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2009 09 24, 17:00)
Bet va vis mąstau, neapsisprendžiu, kokios geriau, praktiškiau, kišeninės sauskelnytės, ar jau su isiūtais įklotukais, o tie lipukai... gal geriau įsiūti raištelius???  wub.gif
Ir prilaikančias kelnytes norėtųsi pačiai pasisiūti - radau neblogą megztuką labdaryne. Ieškau mokančių ir galinčių pamokyti besimokančias "žingsnis po žingsnio", lietuviškai, kaip pasisiųti tas kelnytes, kokios išmieros reiktų ką tik užgimusiems... gal dar ir numegzti galinčių pamokyti atsirastų... Gėda, bet iš tų pateiktų iškarpų nelabai ką moku įskaityti...  blush2.gif

Mano megstamiausios sauskelnytes yra kisenines,nes i kisene galima ideti kokio nori storio iklotuka, o kai skabiu,viska isimu ir taip greiciau isdziuna sauskelnyte ax.gif
Del lipuku,tai man su jais patogu buvo iki kokiu 9menesiu,nes veliau dukryte ismoko juos atsegti doh.gif na bet vistiek toliau tokias suakslenytes naudoju ax.gif Tiesa lipukai kai kurie po keliu menesiu susidevi ir nebesega,tuomet juos galima persiuti ax.gif
O vilnoniu kelnyciu aprasyma atsiusiu i az 4u.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimimita @ 2009 09 28, 20:29)
Mano megstamiausios sauskelnytes yra kisenines,nes i kisene galima ideti kokio nori storio iklotuka, o kai skabiu,viska isimu ir taip greiciau isdziuna sauskelnyte  ax.gif 
Del lipuku,tai man su jais patogu buvo iki kokiu 9menesiu,nes veliau dukryte ismoko juos atsegti  doh.gif  na bet vistiek toliau tokias suakslenytes naudoju  ax.gif  Tiesa lipukai kai kurie po keliu menesiu susidevi ir nebesega,tuomet juos galima persiuti  ax.gif
O vilnoniu kelnyciu aprasyma atsiusiu i az  4u.gif sekmes 4u.gif


aciuks.gif tikrai nuoširdžiai dėkoju, kad nepalikot manęs vienos su tiek klausmų. Kaip tik šiandien pasidariau iškarpas, bandysiu siūti. Kaip suprantu kišenę geriausia palikti priekyje??? O ar užtenka dviejų sluoksnių naujagimytės kišeninėms sauskelnytėms, jeigu siūnama iš 1.froto (išorė) ir 2.vidus (flanele)? wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2009 09 29, 12:54)
aciuks.gif tikrai nuoširdžiai dėkoju, kad nepalikot manęs vienos su tiek klausmų. Kaip tik šiandien pasidariau iškarpas, bandysiu siūti. Kaip suprantu kišenę geriausia palikti priekyje???  O ar užtenka dviejų sluoksnių naujagimytės  kišeninėms sauskelnytėms, jeigu siūnama iš 1.froto (išorė) ir 2.vidus (flanele)?  wub.gif  4u.gif

ner uz ka irnesakyk.gif smagu kad dar vienas mazylis augs naturaliau 4u.gif
as kisene palieku priekyje,nes nugarinej daly isiunu guma.
dvieju sluoksniu uztenka,bet as is savo patirties galiu pasakyt,kad nuo tu sauskelniu kuriu isorinis sluoksnis buvo frotinis, kartais dukrytes odele ties slaunytem paraudinuodavo unsure.gif mat mano dukrytes odele jautri,todel naudojam tik flanelines sauskelnytes. dar as isiunu viduj vieno sluoksnio platu frotini iklotuka,man tokia sauskelne tvirtesne atrodo ax.gif
Atsakyti