Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

QUOTE(Minėja @ 2009 06 11, 22:03)
as siuvau vienus 50x50, dar kazkur 40x40. Pagal pirktos marles ismatavimus. Nes vienu plotis buna metras, paskui dar pirkau, jau buvo apie 80 kelis cm.
Parduotuviniai tai kazkur 100x100 ismatavimai buvo, bet jie viengubi, man per skysti pasirode.  ax.gif
Kai dukra auginau turejau dvigubai susiutus merliukus ir pagrinde naudojau juos dar per puse perlenktus. O si karta nusprendziau keturgubai susiutus daryti. Man tokie geriau, o dziuna vis tiek greitai.

O dydzius merliuku, tai jei tik pasluostymui uztenka maziuku 30x30, tik jau geriau ne viengubi, kad butu. O jei po maudymo noresi vaika susukti, tai gerai tureti ir keleta dideliu 80x80. Jei naudoti vietoj iklotu i sauskelnes, tai patogiau siuti pagal pirktiniu iklotu ismatavimus (maziausiems 30x40, didesniems 40x45)


dekui labai! tikrai pades wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2009 06 12, 08:35)
Minėja - o tu kai siuvi sauskelnes ten kur guma eina prie kojyciu nesigauna kieta?  blush2.gif
As vakar vienas pabandziau siut, tai daug aisku broku pridariau - ir siuveja drebanciom rankom, ir masina neapmeto, ir sauskelne mano manymu padariau per trumpa, bet bent jau dabar supratau kas ir kaip - gaila, kad pamatuot neturiu ant ko - manekenas dar pilve... ax.gif

Gal kas galetu pamatuot pacios maziausios sauskelnes ilgi ir ploti per klynuka? 4u.gif


Jei guma isiuvi vidinej pusej tai kieciau gaunasi, o jei isorinej, tai normaliai.
As dariausi pati paciu maziausiu iskarpa, tokias kur tiktu nuo gimimo iki kokiu 2-3 menesiu. Pacioj siauriausioj sauskelniu vietoj ties klyniuku bevik 14cm, o sauskelniu ilgis istemtu 42cm. (cia iskarpos dydis, o ne pasiutu sauskelniu)

QUOTE(snieguoliuke @ 2009 06 12, 09:24)
labai fainos  thumbup.gif  ale man kazkaip atrodo kad labai sunku jas numegzti  doh.gif  gavau schemute mezgimo, ale vistiek sudetngai atrodo  g.gif
PS o sauskelnes tai super grazios, praktiskai kaip trusikeliai atrodo tik su lipukais  smile.gif
Tik biski sudetinga - kiek sluoksniu dejai sauskelnems? o paskui siuvi merliukus papildomai i vidu ar kaip?


Tu mezgimo budu yra ivairiausiu, galima paprastesniu budu megzti. Tokias kaip buvo Tian idejusu su lipdukais.
aciu 4u.gif
Du flaneles sluoksniai, ir daugiau paciam maziausiam dydziui papildomai viduj isiuvau dar viena staciakampi sluoksni flaneles, didesniam ir didziausiam dydziams dviguba flaneles arba vienguba froto. Kad greiciau dziutu.
O i vidu desiu lankstomus iklotukus, tai dar ne visus pasisiuvau. Bet planuoju deti flanelinius, arba flaneles su frotu. Dabar pasisiuvau maziausio dydzio 30x40 kazkur dvigubos flaneles. Sulankscius gaunasi 6 sluoksniai.
Kiek skaiciau flanele prie uzpakaliuko ne taip dregnai jauciasi, kaip kitos medziagos g.gif

QUOTE(skyler @ 2009 06 12, 09:32)
dekui labai! tikrai pades wink.gif


prasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2009 06 12, 13:26)
Jei guma isiuvi vidinej pusej tai kieciau gaunasi, o jei isorinej, tai normaliai.



Man atrodo, kad kietumas priklauso nuo gumos storio. Nors pirmuose puslapiuose merginos rašė, kad nesvarbu kokio pločio guma, saviškiui siuvau 0,5 cm pločio, maksimaliai įtempdama, ir nebuvo per kieta, ir neveržė šoniukų. Neseniai siuvau sūnėnui, tai siauros gumos neturėdama susiuvau plačią - centimetrinę, gavosi per kieta ir nuspaudė vaikui nugarytę, matyt nereikėjo tiek stipriai įtempti doh.gif
Nors tų siaurų gumų taip pat yra skirtingų - vienos mažiau elastingos nei kitos, o kitos per minkštos ir išyra besiuvant.
Sėkmės siuvėjėlėms modeliukų belaukiant 4u.gif
Atsakyti
sveikos mergaites senokai cia uzklydus buvau ot saunuoles net sirdziai miela skaityti ir ziurineti nuotraukeles kaip mamytes siuva ir mezga:)smile.gifsmile.gif
o man va reikalas pribrendo
paziurekit nuotraukele ir pasakykit kaip uzbaigt nezinau kaip sujungt.
http://public.fotki....nones-kelnytes/
ar tik nukeliat akis ir susiuvate?
Na labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraciuxzx: 13 birželio 2009 - 15:43
QUOTE(juraciuxzx @ 2009 06 13, 16:41)
paziurekit nuotraukele ir pasakykit kaip uzbaigt nezinau kaip sujungt.

Aš tai sujungčiau su adaton įvertu tuo pačiu siūlu, imituočiau sumezgimą. Tada atrodo, kad net nėra jokios siūlės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2009 06 11, 17:06)
Pasirodau ir as, kaip gavosi paskutines siutos sauskelnes.


super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2009 06 13, 17:42)
Aš tai sujungčiau su adaton įvertu tuo pačiu siūlu, imituočiau sumezgimą. Tada atrodo, kad net nėra jokios siūlės  thumbup.gif


Arba vąšeliu drinks_cheers.gif l
Atsakyti
aciu aciu aciu 4u.gif bandysim uzbaigt
Atsakyti
sveikutes,

susigundziau ir as pabandyt savo pupai pasiut pampius ax.gif pasidariau iskarpa blush2.gif reiks ieskot mdz ir i darba kibt blush2.gif
norejau poklaust,o kur jus siunat gumytes?
Papildyta:
QUOTE(idommi @ 2009 06 08, 08:57)
O kokie žmonės, aaagnex  drinks_cheers.gif  mirksiukas.gif
Sveikinu! nestuke.gif

Parodysiu ir aš savo burbulių su super sauskelnėm  thumbup.gif
user posted image
Voveraitės  biggrin.gif
user posted image

user posted image



supurines thumbup.gif labai grazios thumbup.gif
kaip suprantu guma isiuta viduj? ar as neklystu ax.gif o prie ko jos prisiutos?
Atsakyti
Sveikos,
Paskutiniu metu kokiu cia groziu padaugejo wub.gif Net smagu ziureti, kaip mamytes darbuojasi thumbup.gif


QUOTE(liusinda @ 2009 06 16, 10:06)
kaip suprantu guma isiuta viduj? ar as neklystu ax.gif  o prie ko jos prisiutos?


Pasiziurekite pirmoje sios temos zinuteje, idetose nuorodose, ten yra lietuviska instrukcija, kaip pasisiuti sauskelnes. Ten pamatysite ir kur gumyte mazdaug siuvama mirksiukas.gif Sekmes darbuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2009 06 16, 08:17)
Sveikos,
Paskutiniu metu kokiu cia groziu padaugejo  wub.gif Net smagu ziureti, kaip mamytes darbuojasi  thumbup.gif
Pasiziurekite pirmoje sios temos zinuteje, idetose nuorodose, ten yra lietuviska instrukcija, kaip pasisiuti sauskelnes. Ten pamatysite ir kur gumyte mazdaug siuvama  mirksiukas.gif Sekmes darbuose  smile.gif




ok 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
na, pagaliau ir aš imsiuosi siuvimo, jau kerpuosi detales...

bet vis tiek nesuprantu, kam skirta ta 2 dalis iškarpoj? 4u.gif

http://www.ottobrede...f/vaippa_en.pdf

čia šiaip įdėt į vidų kai nori? ax.gif
Atsakyti