Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

QUOTE(Minėja @ 2009 06 11, 18:06)
Pasirodau ir as, kaip gavosi paskutines siutos sauskelnes. Maziausio ir didziausio dydziu.



labai grazu!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(idommi @ 2009 06 11, 17:30)
O čia kokie grožiai ir fantazija  wub.gif  wub.gif



aciu 4u.gif Pasidalinu savo mintim, kad ir kitos galetu pabandyti. 4u.gif


QUOTE(skyler @ 2009 06 11, 17:37)
labai grazu!!!  4u.gif  4u.gif  4u.gif


aciu 4u.gif
Papildyta:
Dar siuvineti su Bernina merliukai smile.gif
user posted image
Atsakyti
Mineja, kur perkat tokią plačią juostelę lipukams? g.gif Gal tokia ilgiau laiko? Man tai jau atsibodo periodiškai persiuvinėti sauskelnių juosteles. doh.gif O dar kai pradžių pradžioj, paskaičius Akvilytės ir kitų siuvejėlių žinutes, kad lipukai nelaiko, apsiuvau juos dvigubu zigzagu, tipo geriau laikys, tai turėjau gražaus darbelio, kol išardžiau. Tada iš karto nesupratau, kad nelaiko, nes susidėvi. blink.gif
Nors jau nebeilgai reikės, bet vis tiek ...
Atsakyti
QUOTE(rb051gf @ 2009 06 11, 18:43)
Mineja, kur perkat tokią plačią juostelę lipukams?  g.gif  Gal tokia ilgiau laiko? Man tai jau atsibodo periodiškai persiuvinėti sauskelnių juosteles.  doh.gif  O dar kai pradžių pradžioj, paskaičius Akvilytės ir kitų siuvejėlių žinutes, kad lipukai nelaiko, apsiuvau juos dvigubu zigzagu, tipo geriau laikys, tai turėjau gražaus darbelio, kol išardžiau. Tada iš karto nesupratau, kad nelaiko, nes susidėvi.  blink.gif
Nors jau nebeilgai reikės, bet vis tiek ...


Tie platus lipdukai, tai tikrai stipresni pasirode. Pirkau Taurages audiniu parduotuvej. Bet manau didesniuose miestuose tuo labiau turetumet rasti.
Arba jei nelaiko lipdukai, butu galima bandyti snapius ant virsaus segti g.gif
As praktiskai dar neisbandzius savo siutu sauskelniu, tai negaliu labai ka pakomentuoti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2009 06 11, 19:04)
Dar siuvineti su Bernina merliukai  smile.gif


kokie tu merliuku ismatavimai? zadu siutis, bet nezinau kokio dydzio reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skyler @ 2009 06 11, 20:30)
kokie tu merliuku ismatavimai? zadu siutis, bet nezinau kokio dydzio reikia smile.gif


as siuvau vienus 50x50, dar kazkur 40x40. Pagal pirktos marles ismatavimus. Nes vienu plotis buna metras, paskui dar pirkau, jau buvo apie 80 kelis cm.
Parduotuviniai tai kazkur 100x100 ismatavimai buvo, bet jie viengubi, man per skysti pasirode. ax.gif
Kai dukra auginau turejau dvigubai susiutus merliukus ir pagrinde naudojau juos dar per puse perlenktus. O si karta nusprendziau keturgubai susiutus daryti. Man tokie geriau, o dziuna vis tiek greitai.

O dydzius merliuku, tai jei tik pasluostymui uztenka maziuku 30x30, tik jau geriau ne viengubi, kad butu. O jei po maudymo noresi vaika susukti, tai gerai tureti ir keleta dideliu 80x80. Jei naudoti vietoj iklotu i sauskelnes, tai patogiau siuti pagal pirktiniu iklotu ismatavimus (maziausiems 30x40, didesniems 40x45)
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2009 06 11, 14:34)
del tampymosi, tai galima manau megzti kaip kojiniu kulnus, dvigubu mezgimu.
Jei mezgi is storu siulu, tai neissitaso ir taip mezginys.  mirksiukas.gif


Bet tada nėra tokio elastingumo... Man atrodo, kad mezgant persuktom gerom akim, kelnytės turėtų ilgesnį laiką tarnaut. Geriau aptempti ir geriau priglusti
Atsakyti
Minėja - o tu kai siuvi sauskelnes ten kur guma eina prie kojyciu nesigauna kieta? blush2.gif
As vakar vienas pabandziau siut, tai daug aisku broku pridariau - ir siuveja drebanciom rankom, ir masina neapmeto, ir sauskelne mano manymu padariau per trumpa, bet bent jau dabar supratau kas ir kaip - gaila, kad pamatuot neturiu ant ko - manekenas dar pilve... ax.gif

Gal kas galetu pamatuot pacios maziausios sauskelnes ilgi ir ploti per klynuka? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 12 birželio 2009 - 09:13
bandysiu ir as savo maziui suregzti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2009 06 11, 20:27)
Tie platus lipdukai, tai tikrai stipresni pasirode. Pirkau Taurages audiniu parduotuvej. Bet manau didesniuose miestuose tuo labiau turetumet rasti.
Arba jei nelaiko lipdukai, butu galima bandyti snapius ant virsaus segti  g.gif
As praktiskai dar neisbandzius savo siutu sauskelniu, tai negaliu labai ka pakomentuoti.  ax.gif


Ačiū už informaciją. Aš per daug ir neieškojau, tiesiog visus priedus sauskelnėms pirkau vienoj parduotuvėj, net iki Gariūnų nenuvažiavau pasižiūrėti, kas ieško - tas randa
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2009 06 12, 08:35)
Minėja - o tu kai siuvi sauskelnes ten kur guma eina prie kojyciu nesigauna kieta?  blush2.gif
As vakar vienas pabandziau siut, tai daug aisku broku pridariau - ir siuveja drebanciom rankom, ir masina neapmeto, ir sauskelne mano manymu padariau per trumpa, bet bent jau dabar supratau kas ir kaip - gaila, kad pamatuot neturiu ant ko - manekenas dar pilve... ax.gif

Gal kas galetu pamatuot pacios maziausios sauskelnes ilgi ir ploti per klynuka? 4u.gif


Šiaip tai apmėtyti nebūtina, juk vis tiek išverti į kitą pusę.
Gaila, bet pačių mažiausių tai ir neturiu pamatuoti, tik nuo 4 mėn pradėjom naudoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2009 06 11, 17:06)
Pasirodau ir as, kaip gavosi paskutines siutos sauskelnes. Maziausio ir didziausio dydziu.
user posted imageuser posted image

Galima ir taip dekoruoti megztas ar siutas kelnytes. Megztos ir apveltos kelnytes is priekio ir nugaros.  smile.gif
user posted imageuser posted image


Kokios fainos megztos kelnytės thumbup.gif Gaila,kad nemezgu, geriausiu atveju paprastos akim ką nors numegzčiau, o kas tos sunertos akys tai išvis tamsus miškas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2009 06 11, 18:06)
Pasirodau ir as, kaip gavosi paskutines siutos sauskelnes. Maziausio ir didziausio dydziu.
user posted imageuser posted image

Galima ir taip dekoruoti megztas ar siutas kelnytes. Megztos ir apveltos kelnytes is priekio ir nugaros.  smile.gif
user posted imageuser posted image

labai fainos thumbup.gif ale man kazkaip atrodo kad labai sunku jas numegzti doh.gif gavau schemute mezgimo, ale vistiek sudetngai atrodo g.gif
PS o sauskelnes tai super grazios, praktiskai kaip trusikeliai atrodo tik su lipukais smile.gif
Tik biski sudetinga - kiek sluoksniu dejai sauskelnems? o paskui siuvi merliukus papildomai i vidu ar kaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snieguoliuke: 12 birželio 2009 - 09:49