Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

as siandien pasisiuvau prilaikancias kelnytes is megztinio (naujagimiui tikiuosi tiks), bet jos tokios mazytes atrodo... itariu, kad su sauskelnem vaikyutis netilptu smile.gif o niekas nebandet, i prilaikancias kelnytes deti tik iklota ir viskas?
Atsakyti
QUOTE(skyler @ 2009 05 26, 00:32)
as siandien pasisiuvau prilaikancias kelnytes is megztinio (naujagimiui tikiuosi tiks), bet jos tokios mazytes atrodo... itariu, kad su sauskelnem vaikyutis netilptu smile.gif o niekas nebandet, i prilaikancias kelnytes deti tik iklota ir viskas?

Kol buvo mažas leliukas, tai taip ir dariau mirksiukas.gif Tik aš naudojau Imse Vimse vilnones su lipukais. gudavosi, kaip kelnaitės, mažas dupciukas buvo, tik įklotuką dėjau. Tačiau į megztas įdėtas įklotukas gali slidinėti. Nebent mažam leliukui, kuris dar mažai juda.

Pastebėjau, kad dar neturi leliuko. Tai tau visai tinkamas variantas pradžioje bus įklotukas į tavo pagamintas kelnytes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geltoniausia: 26 gegužės 2009 - 00:10
QUOTE(Monciuke @ 2009 05 25, 19:46)
Aha, aš irgi tą patį pirkau. Vadinasi balzamas vilnai. Ten apie 30 % lanolino, bet veikia puikiai  thumbup.gif  Aš vis galvojau, kad reikia gryno lanolino, bet taip ir neradau niekur. O gal ir nebūna...


Tas balzamas geriau - paprasciau naudoti. Gryno lanolino meginukus dovanu duoda perkant is ekovaikai.lt , bent jau pati gavau kai pirkau pries metus. Siaip super dalykas sutrukusiems speneliams patepti ar ranku odai, lupoms thumbup.gif o vilnai lanolizuot reikia ji atitinkamai paruost.
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 05, 23:26)
Na, va, pagaliau sudėjau visą reportažą kaip aš ten jas siuvau.  biggrin.gif
Bet nemažai darbelio buvo viską sudėt ir surašyt  karsta.gif tai tikiuosi, kad bent kam nors pravers mano vargelis  ax.gif
Kaip aš siuvau daugkartines sauskelnes (beveik instrukcija)

kodel man nerodo? verysad.gif
Atsakyti
O aš pasigirti naujausiu savo darbeliu - megztomis kelnytėmis. Mezgiau iš lietuviškų ABC siūlų, kad būtų mezginys tankesnis, blogas akis mezgiau apsuktas, o virvelei įverti ir klešnytėm naudojau dvigubą mezgimą smile.gif
Klešnytes prisiuvau apsiūlėjimo dygsniu
user posted image

Reiktų tik dar šiek tiek brėžinį patobulinti ir kitos bus išvis nerealios thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edora: 01 birželio 2009 - 22:16
QUOTE(Edora @ 2009 06 01, 23:15)
O aš pasigirti naujausiu savo darbeliu - megztomis kelnytėmis. Mezgiau iš lietuviškų ABC siūlų, kad būtų mezginys tankesnis, blogas akis mezgiau apsuktas, o virvelei įverti ir klešnytėm naudojau dvigubą mezgimą smile.gif
Klešnytes prisiuvau apsiūlėjimo dygsniu

Reiktų tik dar šiek tiek brėžinį patobulinti ir kitos bus išvis nerealios  thumbup.gif


labai fainos!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
tiesa, dar vienas klausimukas... na as dar visai nepatyrus situose reikaluose blush2.gif kai pvz akvilyte raso, kad pries darant vilnones kelnytes reikia patikrinti ant mazo gabalelio, ar tinkama vilna, tai ant jos pilti vandens, ir ziuret ar jo visai nepraleidzia, ar kaip? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skyler @ 2009 06 02, 00:18)
tiesa, dar vienas klausimukas... na as dar visai nepatyrus situose reikaluose  blush2.gif kai pvz akvilyte raso, kad pries darant vilnones kelnytes reikia patikrinti ant mazo gabalelio, ar tinkama vilna, tai ant jos pilti vandens, ir ziuret ar jo visai nepraleidzia, ar kaip? smile.gif

pirmiausiai ta vilnoni gabaleli reikia ismirkyti lonaline ir tada deti ant jo koki tai slapia marle ar pns ir ziureti ar per ta vilnoni neperslapo mirksiukas.gif pataisykit mane merginos jei klystu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 01 birželio 2009 - 23:59
QUOTE(Chera @ 2009 06 02, 00:57)
pirmiausiai ta vilnoni gabaleli reikia ismirkyti lonaline ir tada deti ant jo koki tai slapia marle ar pns ir ziureti ar per ta vilnoni neperslapo  mirksiukas.gif  pataisykit mane merginos jei klystu  rolleyes.gif

aciu chera!! 4u.gif eisiu bandyt smile.gif lanoline jau ismirkiau...
Atsakyti
QUOTE(Edora @ 2009 06 01, 23:15)
O aš pasigirti naujausiu savo darbeliu - megztomis kelnytėmis. Mezgiau iš lietuviškų ABC siūlų, kad būtų mezginys tankesnis, blogas akis mezgiau apsuktas, o virvelei įverti ir klešnytėm naudojau dvigubą mezgimą smile.gif
Klešnytes prisiuvau apsiūlėjimo dygsniu
user posted image

Reiktų tik dar šiek tiek brėžinį patobulinti ir kitos bus išvis nerealios  thumbup.gif


Ech, labai grazios. Ir spalva grazi, galima virsutine dali paderint ir tokios minkstutes atrodo thumbup.gif
As tai uzsisakiau is supermamos merginos, kad numegztu, tai tokios kietokos jai gavosi, mergickos judesius varzo, tai nenesiojam deja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Edora @ 2009 06 01, 22:15)
O aš pasigirti naujausiu savo darbeliu - megztomis kelnytėmis. Mezgiau iš lietuviškų ABC siūlų, kad būtų mezginys tankesnis, blogas akis mezgiau apsuktas, o virvelei įverti ir klešnytėm naudojau dvigubą mezgimą smile.gif
Klešnytes prisiuvau apsiūlėjimo dygsniu
user posted image

Reiktų tik dar šiek tiek brėžinį patobulinti ir kitos bus išvis nerealios  thumbup.gif


labai grazus darbelis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
norejau paklausti kiek per liemeny mazdaug gaunasi centimetru? arba kiek akiu mazdaug?
aciu 4u.gif
Atsakyti
Dėkui wub.gif
QUOTE(Greiciuke @ 2009 06 02, 10:27)
Ech, labai grazios. Ir spalva grazi, galima virsutine dali paderint ir tokios minkstutes atrodo  thumbup.gif
As tai uzsisakiau is supermamos merginos, kad numegztu, tai tokios kietokos jai gavosi, mergickos judesius varzo, tai nenesiojam deja  verysad.gif


šitos gana elastingos. tą tamprumą duoda persuktos akys. Tik patikslinsiu, kad persukdavau ne blogas, o geras akis blush2.gif

O už kiek mezgė, jei ne paslaptis?

QUOTE(Tian @ 2009 06 02, 10:35)
labai grazus darbelis 4u.gif  4u.gif  4u.gif
norejau paklausti kiek per liemeny mazdaug gaunasi centimetru? arba kiek akiu mazdaug?
aciu 4u.gif

apie 100 akių iš viso. O klešnytėms nuleidimas: 7, 3, 2, 0, 1, 2, 1, 1. Pridėjimas: 1, 2, 2, 2. (jei teisingai pasižymėjau megzdama ax.gif )

Atsakyti
QUOTE(Edora @ 2009 06 02, 10:27)

apie 100 akių iš viso. O klešnytėms nuleidimas: 7, 3, 2, 0, 1, 2, 1, 1. Pridėjimas: 1, 2, 2, 2. (jei teisingai pasižymėjau megzdama  ax.gif )


aciu 4u.gif
o per kiek mazdaug laiko isauga is tokiu kelnyciu? idomu ar bent kokius 3 menesiukus uzenka? rolleyes.gif
Atsakyti