Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

QUOTE(skyler @ 2009 05 20, 13:27)
gal galetum parodyti, kaip atrodo, is tos paltines medziagytes? didelis dekui butu smile.gif


neįtikėtina, bet mano didžioji dukrytė jas kažkur paslėpė biggrin.gif Nu ir niekur neberandu lotuliukas.gif Siūsiu naujas smile.gif Kai pasiūsiu, parodysiu wink.gif
Atsakyti
Labutis mergaitės, labai faina ši tema thumbup.gif Džiuagiuosi, kad užsukau ax.gif
Noriu jūsų paklausti kuri mamyte (koks nikas) daugiausiai išmano apie pačių siutas sauskelnes? Turiu neblogą mintį, labai lauksiu, kad nukreiptumėte į ką man kreiptis
Papildyta:
Labutis, labai faina ši tema thumbup.gif Labai džiaugiuosi ją radus bigsmile.gif
Mergaitės, gal galite pasakyti kuri mamytė ( koks nikas) daugiausiai nusimano apie pačių siutas sauskelnes. Turiu mintį, taigi labai lauksiu į ką man kreitis.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri bandė į sauskelnes įsiuti impregnuotos medžiagos, kad neperšlaptų? Gal tada vaikščiojančiam pipirui nereikėtų vilnonių kelnyčių g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Atene* @ 2009 05 24, 15:21)
Gal kuri bandė į sauskelnes įsiuti impregnuotos medžiagos, kad neperšlaptų? Gal tada vaikščiojančiam pipirui nereikėtų vilnonių kelnyčių g.gif ?


Kazin ar gerai butu g.gif Vis tik sustu tada unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal yra jusu tarpe mamu, kurios velia prilaikancias kelnaites? Gal galetumet pasidalinti patirtim? Noreciau nusivelti keleta vienetu ax.gif

O cia daug naudingu DIY nuorodu: http://www.ozclothna....org/links.html
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me_gustas_tu: 24 gegužės 2009 - 16:12
QUOTE(me_gustas_tu @ 2009 05 24, 16:59)
Sveikos 4u.gif
Gal yra jusu tarpe mamu, kurios velia prilaikancias kelnaites? Gal galetumet pasidalinti patirtim? Noreciau nusivelti keleta vienetu ax.gif

O cia daug naudingu DIY nuorodu: http://www.ozclothna....org/links.html
4u.gif


Pradzioj temos buvo kazkiek kalbeta apie veltas kelnytes, bet labai mazai ax.gif
Mielai prisideciau prie besisemianciu info sia tema, nes jau kelias savaites kirba mintis, kad reiktu nusivelti... bigsmile.gif
Atsakyti
Siaip skaiciau skaiciau siandien ir isskaiciau, kad prilaikancios kelnaites geriausios tokios, kurios yra tankiai sumegztos/suveltos, bet plonesnes + geriau uzmaunamos nei susegamos, nes taip vaikucio jos nestorina per liemeni, or ir per visas vietas, o tai ypac aktualu naujagimiams ax.gif
Atsakyti
merginos, sakykit, o kur ta lanolina perkat? as moraliskai ruosiuosi vilnoniu kelnyciu gamybai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2009 05 24, 16:31)
Kazin ar gerai butu  g.gif Vis tik sustu tada  unsure.gif

O kaip su Imse Vimse atpratinimo kelnaitėmis ir sauskelnėmis trys viename? Ten taip pat yra neperšlampamas sluoksnis... g.gif Pabandysiu... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atene*: 25 gegužės 2009 - 13:49
QUOTE(skyler @ 2009 05 25, 14:35)
merginos, sakykit, o kur ta lanolina perkat? as moraliskai ruosiuosi vilnoniu kelnyciu gamybai smile.gif


Eko parduotuvese 4u.gif Pati perku Sonett lanolina, kitokio cia LT nesu maciusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2009 05 25, 16:10)
Eko parduotuvese 4u.gif Pati perku Sonett lanolina, kitokio cia LT nesu maciusi  ax.gif



Aha, aš irgi tą patį pirkau. Vadinasi balzamas vilnai. Ten apie 30 % lanolino, bet veikia puikiai thumbup.gif Aš vis galvojau, kad reikia gryno lanolino, bet taip ir neradau niekur. O gal ir nebūna...
Atsakyti
QUOTE(Atene* @ 2009 05 25, 14:48)
O kaip su Imse Vimse atpratinimo kelnaitėmis ir sauskelnėmis trys viename? Ten taip pat yra neperšlampamas sluoksnis... g.gif Pabandysiu... rolleyes.gif


ai, teisingai, yra tos atprastukes 4u.gif Kazkaip mum dar iki ju daug laiko, tai net i galva neatejo tongue.gif

Siaip, jie turit tokios medziagos, tai galt tokius ale triusikelius bandyt pasisiut, nors buna ju ir pirkt, ir ne karve tekainuoja.
Atsakyti