Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

QUOTE(Kvaki @ 2009 05 13, 19:52)
elektrinė pas mane, bet kompiuterizuota, tai labai tyli  ax.gif

Verslą atidaryk, pasiūla vilnonių tikrai nekokia  mirksiukas.gif
Na bet ir kantrybės, su rankom siūt ir dar šitaip dailiai    wub.gif  4u.gif


parasyk kur pirkai, kokios firmos. Gal man reiktu pakeisti masina g.gif

Su tom vilnoniu dydziais man dar nelabai aisku.
Tarkim i tas raudonas, tai dar ir dabar dukra tilptu, butu tik kaip timpos. Bet jei su daugkartinem sauskelnem, tai speju, gal tik ant kokiu 6 menesiu tiktu.
Labai per dideliu irgi nesinori prisisiuti. Nes dar jos ir tamposi.
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2009 05 13, 21:40)
parasyk kur pirkai, kokios firmos. Gal man reiktu pakeisti masina  g.gif

Su tom vilnoniu dydziais man dar nelabai aisku.
Tarkim i tas raudonas, tai dar ir dabar dukra tilptu, butu tik kaip timpos. Bet jei su daugkartinem sauskelnem, tai speju, gal tik ant kokiu 6 menesiu tiktu.
Labai per dideliu irgi nesinori prisisiuti. Nes dar jos ir tamposi.


Maniškė BERNINA Bernette E92c

Vilnonės ir turi būt kaip timpos, bent jau man taip atrodo rolleyes.gif
Kuo geriau priglunda aptempia, tuo mažiau matosi po kitai rūbais. Aš savo mergai visad ant prilaikančių pėdkelnes dar dedu(kojines nusimauna), tai jei laisvesnės vilnonės, tai labai jau matosi. Ir norit papuošt, ypatingai į akis krenta tos klostės, o ir vaikui jaučiu nepatinka kai viskas gumuluojas. Nevisada gi vien tik su vilnonėm namie laikysi.
Atsakyti
hr.. SM streikuoja..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kvaki: 14 gegužės 2009 - 07:11
Napagaliau baigiau pirmuosius ranksluostinius-bambukinius pampius karsta.gif
Pavyko tikrai puikiai ir siut labai lengva buvo, Kur kas lengviau nei su flanele. Ate ate flanele, daugiau su tavim nezaisiu tongue.gif
Tiesa idejos autorines teises priklauso Akvilytei, bet as vis vien kazkiek pagal save padariau ax.gif 4u.gif Tai kaip ir kombinuota gaunas 4u.gif rolleyes.gif
user posted image

Gavos laaabaaai jau panasus i bambinex hihihi.gif Ir pigiau kelis kartus ax.gif

P.S. sori uz belietuvybe, kompas vakar parejo, tai daba prie skolinto...
Atsakyti
g.gif gerai tokia butu, tik kad kaina nemaza. Kazin ar leis vyras man tokia, dabar gan skeptiskai nusiteikes. g.gif O gal yra pigesniu tyliai siunanciu ?

o sauskelnes graziai gavosi. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2009 05 15, 12:57)
g.gif gerai tokia butu, tik kad kaina nemaza. Kazin ar leis vyras man tokia, dabar gan skeptiskai nusiteikes.  g.gif O gal yra pigesniu tyliai siunanciu ?

o sauskelnes graziai gavosi.  thumbup.gif


Yra SM tema apie siuvimo masinas, jei netingi pasisikaitinek, ten daug visko prirasyta, bet imanoma atsirinkti.
Visos naujos manau tyliai siuna. tabar technologijos labiau pazengusios nei pries 20 metu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2009 05 15, 12:46)
Yra SM tema apie siuvimo masinas, jei netingi pasisikaitinek, ten daug visko prirasyta, bet imanoma atsirinkti.
Visos naujos manau tyliai siuna. tabar technologijos labiau pazengusios nei pries 20 metu  mirksiukas.gif


jau skaitinejau truputi. Tik sunkoka issirinkti.
Atsakyti
Sveikos mamytės smile.gif
Seniai čia besirodžiau. Jau išsikraustėm į sodybą vasaros sezonui, tai va sėkmingai naudojam medžiagines sauskelnes ir kaimiškom sąlygom smile.gif
Dar neparašiau kaip sekėsi siūt prilaikančias kelnytes iš paltinės medžiagos, tai turiu pasakyt, kad visai neblogai gavos. Nepraleidžia drėgmės, tik va šlapimo kvapas kai prisisioja labiau jaučiasi, nei megztų kelnyčių. Turbūt kol apdorojo tą vilną, vis tiek savo gerųjų savybių nemažai prarado...nes man megztos vilnonės, net ir sudrėkusios nesmirda smile.gif Bet toms, kurios nemoka arba tingi megzti, manau, puiki išeitis smile.gif Tik reiktų tą paltinį audinį gal storesnį pirkti. Aš pirkau tokią visai ploną medžiagėlę, ir siuvau iš dviejų sluoksnių.
Bet va mano mažoji jau pradėjo visą naktį išmiegoti, tai jokios vilnos nebeatlaiko visos nakties sisiuko smile.gif Prabunda dėl šlapumo ir nepatogumo sad.gif Labai norėčiau bambukines pasisiūt, bet ar būna bambukinio audinio pirkti? Gal kas galėtų rekomenduoti parduotuvių? ax.gif
Atsakyti
Monciuke, nzn kur yra to audinio, as ir ranksluoscio siuvau ax.gif

Truputi ne i tema, bet paklausiu. Nakti irgi dedat medziagines sauskelnes? Ir vaikai normaliai ismiegia?
As labai tingiu naktim keltis keisti pampiu, tai dedu vienkartines, nes mano princesa nemegsta slapia but nei minutes blush2.gif O ir uzpakalis tokio naktinio kruvio neatlaiko, jei nepakeiciu.
Kaip jusu klecku uzupakaliai? atlaiko nakties dregme?
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2009 05 16, 12:08)
Monciuke, nzn kur yra to audinio, as ir ranksluoscio siuvau  ax.gif

Truputi ne i tema, bet paklausiu. Nakti irgi dedat medziagines sauskelnes? Ir vaikai normaliai ismiegia?
As labai tingiu naktim keltis keisti pampiu, tai dedu vienkartines, nes mano princesa nemegsta slapia but nei minutes  blush2.gif O ir uzpakalis tokio naktinio kruvio neatlaiko, jei nepakeiciu.
Kaip jusu klecku uzupakaliai? atlaiko nakties dregme?


Taip ir nakčiai dedu medžiagines, tik storesnį sluoksnį įklotukų įdedu. Na ir nemiega visą naktį šlapia smile.gif Aš ją prieš nakties miegą primaitinu, tada leidžiu pabūti be sauskelnių, kai pamatau kad pasisioja, tada greit sutvarkau, uždedu sauskelnes ir greit užmigdau smile.gif Jau kai soti, tai greit užmiega smile.gif Nu ir miegodama nesisioja, tik paryčiui kažkada pasimuisto ir pasisisioja, bet nepabunda, tada dar pora valandų pamiega drėgnai smile.gif O jau kai pasidaro nebepatogu tai pabunda smile.gif Nors kartais per visą naktį iki ryto nepasisioja, bet jau prabudus tai tokią gerą porciją išsisioja, kad kiaurai per visus sluoksnius biggrin.gif Tai va, dėl poros valandų nemanau, kad yra prasmė dėti vienkartines, juk jas irgi reiktų iš karto pakeisti, kai tik prišlapina, tai jos vaikučio tikrai nesaugo, nebent rūbus... Bet va kol keldavosi naktį valgyt, tai ir keisdavau kiekvieną kartą, nes bevalgydama prisisiodavo smile.gif


O su tais rankšluosčiais tai pasisekė thumbup.gif Kad dar tokių akcijų kas pametėtų ax.gif

Na dar galvoju pabandyt nusivelt tokių storokų vilnonių iklotukų. Esu pora nusivėlus, bet nelabai storų, tai ir tie padeda, bet va storesni nakčiai manau būtų pats tas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monciuke: 16 gegužės 2009 - 11:35
QUOTE(Kvaki @ 2009 05 16, 12:08)
Kaip jusu klecku uzupakaliai? atlaiko nakties dregme?

Aš nakčiai dedu baby beehinds (ekovaikų) kanapines su didžiuoju įklotu. Labai gerai sugeria, tuolab, kad mažius mažai naktį sisioja. O 6 ryto (nuo kokios 22 val) jau bet kurias kitas segu.
Atsakyti
QUOTE(Monciuke @ 2009 05 16, 11:22)
Sveikos mamytės smile.gif
Seniai čia besirodžiau. Jau išsikraustėm į sodybą vasaros sezonui, tai va sėkmingai naudojam medžiagines sauskelnes ir kaimiškom sąlygom smile.gif
Dar neparašiau kaip sekėsi siūt prilaikančias kelnytes iš paltinės medžiagos, tai turiu pasakyt, kad visai neblogai gavos. Nepraleidžia drėgmės, tik va šlapimo kvapas kai prisisioja labiau jaučiasi, nei megztų kelnyčių. Turbūt kol apdorojo tą vilną, vis tiek savo gerųjų savybių nemažai prarado...nes man megztos vilnonės, net ir sudrėkusios nesmirda smile.gif Bet toms, kurios nemoka arba tingi megzti, manau, puiki išeitis smile.gif Tik reiktų tą paltinį audinį gal storesnį pirkti. Aš pirkau tokią visai ploną medžiagėlę, ir siuvau iš dviejų sluoksnių.
Bet va mano mažoji jau pradėjo visą naktį išmiegoti, tai jokios vilnos nebeatlaiko visos nakties sisiuko smile.gif Prabunda dėl šlapumo ir nepatogumo sad.gif Labai norėčiau bambukines pasisiūt, bet ar būna bambukinio audinio pirkti? Gal kas galėtų rekomenduoti parduotuvių?  ax.gif

gal galetum parodyti, kaip atrodo, is tos paltines medziagytes? didelis dekui butu smile.gif
Atsakyti