Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

QUOTE(Stasikė @ 2008 07 26, 09:34)
Kažkaip čia tylu labai, gal kas nors ką nors nuveikėt sauskelnių meistravimo srityje naujo? ...

o dar savo eilės laukia vilnoniai siūliukai doh.gif vakar susikuskau jau į kamuoliukus bigsmile.gif nu iki rugsėjo laiko dar yra, bet kad tas laikas lekia siaubingiausiai greitai......nespėsiu pamatyti, kaip baigsis dekretinės atostogos nestuke.gif


Žinok jei pas tave vilnoniai siūliukai iš Rasakilos, tai labai greitai nusineria vienas įklotukas. Per vieną prisėdimą prie TV vakare arba užmigus mažiui ir nuneriu su užmetimu vieną trūkstamą įklotuką mirksiukas.gif Tik va kad nert neįdomu, norisi kažką įdomesnio cool.gif
Atsakyti
o jau tose vilnose pimpilas guli sušąlęs??? neturit jūs ką veikt lotuliukas.gif
Atsakyti
Labutis auksarankės mamytės wub.gif
Man kaip visada iškyla vis dar gamybinių klausimų, na nei tai gėda, nei tai ką, bet nesuprantu šitos mezgimo schemos http://community.liv...ers/110889.html doh.gif gal kuri nors galėtumėte paaiškinti kaip čia darosi, kadangi nesimato siūlių, tai manyčiau, kad megzta 4 virbalais, bet ir tik tiek, o kiek akių, kiek eilių, kaip atsiranda klešnytės kojytėms??????????Vakar mezgiau pagal kitą schemutę(http://www.ottobredesign.com/en/print/pdf/...er_cover_en.pdf), tai viskas gavosi, beliko tik susiūti ir apmegzti kelnyčių klešnytes, bet man šitos iš man nesuprantamos schemos atrodo dailesnės ir ant Akvilytės nuotraukytės taip dailiai atrodo, bet nedašunta kaip iššifruiti brėžinį doh.gif
Papildyta:
QUOTE(jonė3 @ 2008 07 26, 23:31)
o jau tose vilnose pimpilas guli sušąlęs??? neturit jūs ką veikt lotuliukas.gif

Na ledu neapsitraukęs manau guli, bet vaikui tikrai sveikiau vilna, nei neaišku kas uždėta blink.gif bent jau kvėpuoja oda.... čia biškį ne į temą, bet papasakosiu, anądien skalbiau pusseserės atiduotus vaikiškus rūbelius naujagimiui ir tarp jų netyčia papuolė sauskelnė, na ir išsiskalbė, skalbimo metu išsiardė, tai kol išpurčiau rūbelius nuo tų prakeiktų pūkelių, prilipusių prie rūbelių, maniau, kad man gyvai odą nugrauš tie pūkeliai, kandimas nežmoniškas...
Papildyta:
QUOTE(Vaizele @ 2008 07 26, 22:08)
Žinok jei pas tave vilnoniai siūliukai iš Rasakilos, tai labai greitai nusineria vienas įklotukas. Per vieną prisėdimą prie TV vakare arba užmigus mažiui ir nuneriu su užmetimu vieną trūkstamą įklotuką  mirksiukas.gif Tik va kad nert neįdomu, norisi kažką įdomesnio  cool.gif

Ne iš Rasakilos, o Akvilytės rekomenduoti mano siūliukai, 100 vilna verpalų pavidalu, bet labai jau švelnutė, nekanda visiškai. O įklotukus aš vakar siuvau iš flanelės su frotinuku „įdaru“ lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stasikė: 28 liepos 2008 - 06:57

4u.gif tiksliau ne 4, o 5 virbalais kaip kojines blush2.gif apsiskaičiavau vakar beklausdama...
Atsakyti
suprantančioms angliškai (arba mokančioms "skaityti" iš nuotraukų") - megztos kelnytės mirksiukas.gif
http://www.purlbee.com/baby-bloomers/
Atsakyti
QUOTE(Stasikė @ 2008 07 28, 07:06)
Na ledu neapsitraukęs manau guli, bet vaikui tikrai sveikiau vilna, nei neaišku kas uždėta blink.gif bent jau kvėpuoja oda.... čia biškį ne į temą, bet papasakosiu, anądien skalbiau pusseserės atiduotus vaikiškus rūbelius naujagimiui ir tarp jų netyčia papuolė sauskelnė, na ir išsiskalbė, skalbimo metu išsiardė, tai kol išpurčiau rūbelius nuo tų prakeiktų pūkelių, prilipusių prie rūbelių, maniau, kad man gyvai odą nugrauš tie pūkeliai, kandimas nežmoniškas...

i jones posta net neatsakinesiu, fui..
del vilnos - ji turi labai gera savybe prisitaikyti prie kuno temperaturos.
del tu "pukeliu", teko skaityt oficialiai (pries pora metu, dabar saltinio net neknisiu)skelbiama pampersu gamintoju info, kad sauskelniu viduje esantis uzpildas pavojingas vaikuciu sveikatai ir gyvybei, todel daugkartinei sauskelnei prasiardzius, butijna ja ismesti, o turini kruopsciai surinkti.
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 07 29, 10:55)
i jones posta net neatsakinesiu, fui..
del vilnos - ji turi labai gera savybe prisitaikyti prie kuno temperaturos.
del tu "pukeliu", teko skaityt oficialiai (pries pora metu, dabar saltinio net neknisiu)skelbiama pampersu gamintoju info, kad sauskelniu viduje esantis uzpildas pavojingas vaikuciu sveikatai ir gyvybei, todel daugkartinei sauskelnei prasiardzius, butijna ja ismesti, o turini kruopsciai surinkti.

Tai vat kokį brūdą mes naudojame savo vaikams g.gif tuos pūkelius kol surinkau ir kol išvaliau, tai vargo turėjau doh.gif verysad.gif yra tekę kažkur čia SM skaityti, kad mama nusidegino delną su sauskelnės užpildu doh.gif mano antras lelius negaus jų blink.gif aišku, kol būsime ligoninėje, neišvengsime vienkartinių, bet namučiuose tokio brūdo nebus thumbup.gif gaila, kad augindama pirmagimę, nežinojau apie daugkartines skalbiamas sauskelnes , o ir kaip daugelis jaunų mamų vaikiausi patogumo sau, net į galv nebuvo atėję, kad galima vystyti...na nieko, gyveni žmogus ir mokaisi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Visai atsitiktinai internete radau štai tokią informaciją apie sauskelnes, tikiuosi nesikartoju
http://www.vaikas.lt..._vg_kud_s03.htm
kai paskaitai verčia susimastyti.
Atsakyti
Žinau, kad pirktinės daugkartinės sauskelnės iš bambuko garsėja kaip gerai drėgmę sugeriančios.

Turiu bambuko siūlų. O jei bandyčiau iš jų numegzti / nunerti vaikui įklotukų arba prilaikančias kelnytes?

Bet kažin, ar prilaikančios kelnytės bus gerai? Juk man atrodo parduodamų kelnyčių iš vilnos esmė, kad per vilną neprasigeria taip greit drėgmė, ar ne?

Bet va vidun dedamas vilnonis įklotukas juk dedamas dėl to, kad sugertų drėgmę, ar ne? Tai gal tiktų bambukinis?

O gal ir kelnytės prilaikančios neblogai? g.gif Dar turiu ir lino, įdomu o jei iš lino nunerčiau prilaikančias kelnytes, tiksliau šortukus vasarai, gal irgi gerai? g.gif

Niekas nebandėt? rolleyes.gif


Papildyta:
g00te, sveikinu su dukrytės gimimu 4u.gif koks džiaugsmas!!!!

Kaip daugkartiniai vystykliukai,ar naudojat mažyliukei? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(sizike @ 2008 07 29, 08:52)
suprantančioms angliškai (arba mokančioms "skaityti" iš nuotraukų") - megztos kelnytės  mirksiukas.gif
http://www.purlbee.com/baby-bloomers/


Labai didelis ačiū už šią nuorodą 4u.gif 4u.gif 4u.gif ten tiek visokio gėrio bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaizele: 02 rugpjūčio 2008 - 13:27
Mamytės, o kas čia per tyla, atsotogaujate su leliukais? wub.gif
o aš vis pušku nestuke.gif ir krutu, jei ne su siuvimo mašina, tai su virbalais, numezgiau dvejas vilnones kelnytes prilaikančias. Dar pasiuvau porą sauskelnių, išorinę pusę iš frotinio rankšluosčio, vidinę iš flanelės, o įklotuką į vidų irgi frotinį įsiuvau. Išmatavimus nusimatavau nuo Imse Vimse flanelinių prisitaikančio dydžio vystyklų blush2.gif Įklotukų atskirai iš likučių prisiuvau, frotines atraižas po 10-11 cm pločio įvyniojau į flanelę ir apsiuvau, išskalbiau, išlyginau ir oki-doki gavosi mirksiukas.gif dar pasiuvau flanelinį užvalkaliuką kaldrytei, o šiandien pirkau 100% medvilnės ploną apklotėlį į lauką, nusipirkau medvilnytės ir atlasinės juostelės, darysiu puošnų kaldriuką išvykoms į lauką wub.gif dar prisirinkau visokiausių megztų batukų aprašymų ir bandysiu primegzti batukų bigsmile.gif kol kas dar sveikatos yra tokiems darbeliams, tai bandysiu naudingai išnaudoti atostogas wub.gif
Atsakyti
Šaunuolė Stasikė thumbup.gif

QUOTE(Stasikė @ 2008 08 03, 15:26)
Mamytės, o kas čia per tyla, atsotogaujate su leliukais? wub.gif


Aš tai daugkartines sauskelnes visą savaitgalį siuvu biggrin.gif rimtai. Baigiu visai nusigaluot smile.gif
Atsakyti
Va mano savaitgalio darbo rezultatas:

http://www.blogas.lt...alio-darbu.html

Labai greitai nebebus tokios gražios ir šviežios biggrin.gif
Atsakyti