Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

Aš pirkau siūlų Žvėryne http://www.diteksas.lt/. Kainos ten mažos (100 g - 6 Lt), kelnytėms 100 g siūlų sočiai pakanka. Tik bėda, kad ten grynos vilnos nelabai yra, tai pirkau 80% (forume pasiskaičius, kad irgi tinka). Dar neišbandėm ax.gif
Atsakyti
truputuka pildau garderoba kam idomu uzmeskite aki blush2.gif

http://public.fotki....xzx/sauskelnes/
Atsakyti
Kelnytems mazdaug reikia 100-150g.
As pirkau 100% vilna 100g uz 8lt.
Dar buvau radus 100 procentines vilnos turguj, tos kur kelnytes buvo idetos, tamsios ir margos. Tai uz 100g mokejau po 4lt smile.gif Tik siulai jau labai stori, megzti tik su 6 dydzio virbalais. Bet net paciupinejus jauciasi tas vilnos riebumas.
O kaimiska vilna, kad ir be sapaliuku yra astri. Tai ji manau tinkama iklotukams(galima ivynioti i kokio frotinio ikloto vidu, ir ta vilna nesijaus, bet padides sugeriamumas), arba vilnonems kojinytems( jos turi masazuoti pedutes, tai geriausiai ir tinka astri vilna).

Siandien isbandziau tuos du vilnonius megztinius. Dar nelanolizavau, bet vienas ir taip uzpylus vandens nepraleido, o kitas tas plonytis tai lengvai praleido. Tai is to nepraleidziancio, turetu iseiti pora vilnoniu kelnyciu. O is to kito pasiusiu apatiniu maikuciu g.gif

Juraciuxzx, o pas tave kelnytes apsiutos su trikotazine juostele g.gif Kur perki, nes pas mus parduotuvej tokios neturejo. Man tokia juostele tiktu maikuciu kakliukams, krastukams apsiuti.

buvau pritrukus lipuku, tai kai pirkau pakartotinai, kazkokie prasti pasitaike, vos laikosi, kai susegi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2009 04 07, 19:57)
tai kai pirkau pakartotinai, kazkokie prasti pasitaike, vos laikosi, kai susegi  blink.gif

jooooo su lipukais tai li8dnas reikalas doh.gif artais tos pačios firmos bet skirtingų pločių skiriasi kokybė doh.gif radau neblogus bet plačius.. tai tenka nukirpinėt... bet vardan kokybės.. tai šitie atlaikė apie 6 men... o kur pirkau siauresnę tai po poros mėn nebesilaikė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2009 04 05, 22:18)


Idedu vilnoniu kelnyciu mezgimo schemas  smile.gif  Pagaliau prisiruosiau nupiesti  ax.gif
user posted image
user posted image





Ačiū labai už schemutę 4u.gif

O man irgi labai patiko ta idėja iš megztinio pasisiūt kelnytes, bet kad neturiu nei vieno tinkamo megztinio šiam reikalui... O megztinį pirkti tam, kad sukarpyt tai irgi ne variantas biggrin.gif

Beje, aš dar pagalvojau, kad galima nusipirkti pvz vilnonės paltinės medžiagos ir pasisiūti išorines kelnytes... Gal būna 100 % vilnos..Gal kas bandėt? Įdomu ar tokios praleistų drėgmę ir ar pakankamai kvėpuotų, nes megztos tai vis tiek tokios laidesnės orui atrodo...
Atsakyti
QUOTE(Monciuke @ 2009 04 07, 21:18)
Ačiū labai už schemutę  4u.gif

O man irgi labai patiko ta idėja iš megztinio pasisiūt kelnytes, bet kad neturiu nei vieno tinkamo megztinio šiam reikalui... O megztinį pirkti tam, kad sukarpyt tai irgi ne variantas biggrin.gif

Beje, aš dar pagalvojau, kad galima nusipirkti pvz vilnonės paltinės medžiagos ir pasisiūti išorines kelnytes... Gal būna 100 % vilnos..Gal kas bandėt? Įdomu ar tokios praleistų drėgmę ir ar pakankamai kvėpuotų, nes megztos tai vis tiek tokios laidesnės orui atrodo...


Prasom 4u.gif

Buna ir paltu 100% vilnos ir adijaliuku. Bet kaip rase kazkuri, uztenka bent 75% vilnos, kad butu. Bet is kokios palto, kaip suprantu reiktu siuti jau su kokiais lipdukais ir gumytem, kaip prilaikancias, kad pro sonus neprabegtu. Nes paltine medziaga nesitampo.
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2009 04 07, 19:57)

Juraciuxzx, o pas tave kelnytes apsiutos su trikotazine juostele  g.gif  Kur perki, nes pas mus parduotuvej tokios neturejo. Man tokia juostele tiktu maikuciu kakliukams, krastukams apsiuti.


Na neperku as tos juosteles mama darbe susiuvo kad greiciau man butu ir paprasciau blush2.gif

Bet seip turiu pasiulyma nusipirkti trikotazines medziagos bet butent stulpeliais austos (labai panasiai ir mezgame stulpeliu 1 akis gera 1 bloga ), buna aiskiai matyti IR isikirpti juostele ir sulenkti taip kaip kantavimo juostele ax.gif
Papildyta:
Beje del prilaikanciu kelnyciu turiu tokia ideja. Na bet gal jau jus irgi buvot sugalvoje ir nieko cia as naujo neatradau.

Dirstelikte cia

http://vilnosfabrika...aveltasveltinis

Ir dar cia ( na sitas gal maziau tinkamas nes mazi cia gabaliukai)

http://www.kasiulai....lzit-p-502.html


Kaip manote, juk galima is veltinio pasisiuti ar ne?

ne taip ir brangu o ir variantas nemokancioms megzti irlaiko susivelti tiek neuzima:)smile.gifsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraciuxzx: 08 balandžio 2009 - 14:06
QUOTE(juraciuxzx @ 2009 04 08, 15:10)
Beje del prilaikanciu kelnyciu turiu tokia ideja. Na bet gal jau jus irgi buvot sugalvoje ir nieko cia as naujo neatradau.

Dirstelikte cia

http://vilnosfabrika...aveltasveltinis

Ir dar cia ( na sitas gal maziau tinkamas nes mazi cia gabaliukai)

http://www.kasiulai....lzit-p-502.html
Kaip manote, juk galima is veltinio pasisiuti ar ne?

ne taip ir brangu o ir variantas nemokancioms megzti irlaiko susivelti tiek neuzima:)smile.gifsmile.gif


Aš bandžiau velti, tik tiek kad reikia gana tankiai suvelti, kad būtų tvirtos kelnaitės, o tada gaunasi storokas veltinis, ir jis taip nelabai gražiai susiraukia. Nors gal dar nemoku puikiai velti. Bet va šiandien nusipirkau paltinio vilnonio audinio, tokio švelnučio šviesaus, 100 % vilnos. Pirkau likutį 1 m x 1,4 ir mokėjau 25 LT. Tai va net ne vienos kelnytės turėtų gautis. Tai va bandysiu šiom dienom pasiūt. Tikiuosi pasiteisins smile.gif Pranešiu kaip gausis smile.gif


Ir tiesa, toj antroj nuorodoj veltinis ne is vilnos, o is 100 % akrilo. Tai jis netiktų kelnytėms sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monciuke: 08 balandžio 2009 - 14:56
O kaune kur galima audiniu nusipirkti? bazese? zinau tik viena parduotuve donelaicio gatveje prie laisves al. bet ten nelabai yra is ko rinktis...
Atsakyti
As siandien pagaliau nusipirkau normalios plonos gumos. O tai visos kur pirkau ir siuvau pries tai kazkokios skystos, kad ir istempdavau iki pat galo siudama, vis tiek mazai sutraukdavo.
O si karta grizus isbandziau, tai labai gerai gavosi thumbup.gif Stipriai susitrauke, kaip ir turi buti. O jau galvojau gal reikes bandyti verti gumytes. Tik tiek, kad jau pasiuvau 11 sauskelniu su silpnom gumytem. Reik tiketis, kad nebegs pro sali ax.gif
O normaliu lipuku siandien taip ir neradau pirkti.

Gal kas perkat lipukus is interneto? g.gif Galetumet parasyti kurie tikrai gerai limpa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciuxzx @ 2009 04 07, 19:41)
truputuka pildau garderoba kam idomu uzmeskite aki  blush2.gif

http://public.fotki....xzx/sauskelnes/

O pagal kokią schemutę siuvai? Galvoju, dabar prisiūsiu, o po to irgi bus per trumpos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linksmutė @ 2009 04 09, 14:02)
O pagal kokią schemutę siuvai? Galvoju, dabar prisiūsiu, o po to irgi bus per trumpos  g.gif


Hm kaip cia pasakius....
Pradzioje as pirkau keleta kelnyciu ir perfold vystyklu...bet neuzteko niekaip kasdien skalbdavau o kartais iskart po panaudojimo bet nespejo dziuti. Ir net negalvojau siuti pati. kazkaip labai man sunku pasirode smile.gifsmile.gifsmile.gif
O kai nutariau siuti ...nemoku as labai iskrapu daryti tai tiesiog paemiau ir turimas kelnytes - universalaus dydzio nuo 3 iki 15 kg apsibreziau ir dar truputuka ilgesne dali palikau ten kur sonuose gumutes siuvasi nes patogiau kada ilgesnes bent man...ir viskas ir iskart isikirpau 10 kelnyciu iskrapas smile.gifsmile.gifsmile.gif
Atsakyti