Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

QUOTE(Minėja @ 2009 04 06, 09:59)
Dukrai dvi turejau vilnones naujas pirkusi, tik labai brangiai kainavo.


Tai jau tikrai, kad vilnoniai dalykeliai labai brangus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2009 04 06, 09:59)
Tas merinosu toks plonytis,

pabandyk pradžiai gabaliuką lonalizuot ir pažiūrėk kad nepraleistų.. nes gali tekt dvigubą daryt mirksiukas.gif na kad paskui pasisiūsiu viengubas o jos praleis.. darbo gaila ax.gif aš kelis kartus esu taip prašovus tai dabar visada pirma pasibandau blush2.gif
Atsakyti
Labukas.
Klausimukas: o iš vilnonio megztuko kai siuvat prilaikančias kelnytes naudojatės overloku? Ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Linksmutė @ 2009 04 06, 12:15)
Labukas.
Klausimukas: o iš vilnonio megztuko kai siuvat prilaikančias kelnytes naudojatės overloku? Ar kaip?


Jeigu tureciau overloka, tai naudociau ji siam reikalui. Bet kai neturiu, tai naudoju smulkaus zigzago siule apsiuvimui. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 04 06, 10:28)
pabandyk pradžiai gabaliuką lonalizuot ir pažiūrėk kad nepraleistų.. nes gali tekt dvigubą daryt  mirksiukas.gif  na kad paskui pasisiūsiu viengubas o jos praleis.. darbo gaila  ax.gif aš kelis kartus esu taip prašovus tai dabar visada pirma pasibandau  blush2.gif


gerai 4u.gif reikes bandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2009 04 06, 12:48)
Jeigu tureciau overloka, tai naudociau ji siam reikalui. Bet kai neturiu, tai naudoju smulkaus zigzago siule apsiuvimui.  ax.gif

Ooo, tai super. Galvojau tik overlokas šiam reikalui tinkamas, kad neirtų vilna. Reikės pabandyt pasisiūst wink.gif
Atsakyti
Radau padėvėtuose natūralios vilnos pleduką, tai planuoju ji sukarpyt (nereikės megzti įklotukų) lonalizuot, apsiūt mevilne ir naudot tokius įklotukus (čia iš Vaizelės blogo šią idėja paėmiau blush2.gif ), gal tuomet mažiau reikės frotinių įklotukų - bus sugeriamumas geresnis g.gif
O šiaip prisisiuvau dviejų sluoksnių flanelės kelnyčių. Įklotukų į juos nesiuvau, kad lengviau būtų išdžiovint. Prisikarpysiu frotinių įklotukų + naudosiu mano minėtus pasiūtus vilnonius įklotukus. Dar planuoju pabandyt pasisiūt kelnyčių kur viduj flanelinis, o iš išorės frotinis sluoksnis.
Toks mano pradinis kraitelis belaukiant lialiaus. Jei turite pastabų mano išvardintiems variantams, tai laukiu kritikos. Noriu pradėt viską naudot nuo pirmųjų lialytės gyvenimo dienų (na gal tik ligoninėj uždėsiu ekologiškas vienkartines).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linksmutė: 06 balandžio 2009 - 15:38
QUOTE(Linksmutė @ 2009 04 06, 16:36)
viduj flanelinis, o iš išorės frotinis sluoksnis.

koks tikslas??? g.gif

nes man bent jau nepasiteisino... nebent del uzsegimo snapiu... o jei tik siaip tai nematau reikalo tokia sdaryt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 06 balandžio 2009 - 15:50
QUOTE(akvilyte @ 2009 04 06, 16:44)
koks tikslas???  g.gif

Sugeriamumui jei pratekės per įklotus padidinti smile.gif Neverta? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(akvilyte @ 2009 04 06, 16:44)
o jei tik siaip tai nematau reikalo tokia sdaryt  biggrin.gif

Naudosiu tik "lipučkes", tada žinosiu, kad neverta. Frote tada keliau į įklotukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linksmutė @ 2009 04 06, 17:00)
Sugeriamumui  jei pratekės per įklotus padidinti  smile.gif Neverta?  blush2.gif

Tai tada jau geriau vidinis froto, o išorinis flanelės.
Atsakyti
o kiek kainuoja siulai prilaikanciu kelnyciu mezgimui? rasakiloj maciau 100g 21 lt. o kur kitokius perkat? ir kokia kaina? ir kiek mazdaug reikia? vienom kelnytem? vidutinskai? (naujagimiui ir vaiksciojanciam juk skirsis).

bandysiu megzti...

o dar ir del to klausiu kad smulkia lentele darau palyginimui klausiantiems kas pigiau - daugkartines ar vienkartines. faktai visada kalba uz save. O ir klausimuka maciau kiek sutaupyti galima tai pagalvojau paskaiciuosiu taip nuosirdziai...
Atsakyti
QUOTE(juraciuxzx @ 2009 04 07, 16:19)
o kiek kainuoja siulai prilaikanciu kelnyciu mezgimui?

Jeigu kalba eina tik apie ekologiškus siūlus, tai mačiau berods Lana care (jeigu teisingai parašiau doh.gif ) siūlų parduotuvėje šalia buvusio Lietuvos kinoteatro. Tai ten yra ekologiškos vilnos siūlų, pati pirkau, tik kepurytę mezgiau. Užteko ir dar liko. Kelnytėms manau panašiai išeitų. Ir kaina mažesnė, lyg 17 Lt už 100 g.

O šiaip tai galima ir iš neekologiškos vilnos megzti, tai tada dar pigiau gausis. Kad tik būtų galima lanolizuoti ir neprabėgtų.

Turiu naminės vilnos, Kaziuke pirkau, tik ji tokia tvirta, dar šapelių visokių priverpta yra doh.gif Gal pabandyti numegzti kelnytes g.gif Tik vat ar nesikandžios tie šapeliai, o išrinkti juos tai vargo vakarienė doh.gif
Atsakyti