Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

as irgi galiu pasirodyt kokias istobulinau sauskelnes po ilgu bandymu ax.gif
user posted image dabar kokiu avariju nebuna. ir taip pripratau prie siu sauskelniu kad vienkartiniu net nepasiugendu bigsmile.gif
o cia mano megstamiausiuos vilnones kelnytes
user posted image
Atsakyti
O gumytes sauskelnese ar prisiuvai ar iverei? Kazkaip kaip ivertos atrodo g.gif
Vilnones labai grazios 4u.gif

Man kol kas nera sauskelniu ant ko pamatuoti, tai negaliu ivertinti savuju.

O is keliu sluoksniu darei, kokius iklotus dar dedi?
Atsakyti
gumytes tai prisiuvau is vidaus ax.gif
mano megstamiausios dvieju sluoksniu kisenines flanelines sauskelnes ir viduj dar isiunu platu frotini iklota.mat mano dukryte daznai kakoja, tai toj vietoj kur nebudavo ikloto, tai permirkdavo kakutis blush2.gif o dabar tokiu avariju nera ax.gif o i vidu dedu dviguba arba triguba frotini iklota.
Atsakyti
QUOTE(rimimita @ 2009 04 04, 20:09)
gumytes tai prisiuvau is vidaus  ax.gif
mano megstamiausios dvieju sluoksniu kisenines flanelines sauskelnes ir viduj dar isiunu platu frotini iklota.mat mano dukryte daznai kakoja, tai toj vietoj kur nebudavo ikloto, tai permirkdavo kakutis  blush2.gif  o dabar tokiu avariju nera ax.gif  o i vidu dedu dviguba arba triguba frotini iklota.

o kiek mazdaug laiko isbuna iki sekancio pakeitimo? ax.gif
Atsakyti
rimimita , labai gražios ir spalvotos tavo sauskelnės thumbup.gif
Kaip supratau, tu gumutes siuvi iš blogosios pusės, jau po to kai susiuvi visus sluoksnius?
kilus man tokia mintis buvo, bet vis neprisiruošiu iš naujo sėst prie siuvinių blush2.gif

Beje, merginos, 2 sluoksniai flanelės + 2 sluoksniai froto = neperšlampa kiaurai? Mano mergina kiaurai per tokius varo, jei ant žemės sėdėtų, tai dar ir bala liktų g.gif Nos ir su vilnoninėm prilaikančiom būna.
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2009 04 04, 22:55)
o kiek mazdaug laiko isbuna iki sekancio pakeitimo? ax.gif

kadangi mano dukryte daznai kakoja tai iki sekancio pakakojimo lotuliukas.gif per diena man reikia 7-8sauskelniu, nes kakoja 5-6kartus. nors dabar jau kai pradejo valgyt kosytes tai kakojimai suretejo,todel keiciu kai pavalgo(nes valgydama pridaro i kelnes).diena taip vidutiniskai kas 3val keiciu o nakti isbuna 10val ir nieks neperslampa thumbup.gif

QUOTE(Kvaki @ 2009 04 05, 00:07)
rimimita , labai gražios ir spalvotos tavo sauskelnės  thumbup.gif
Kaip supratau, tu gumutes siuvi iš blogosios pusės, jau po to kai susiuvi visus sluoksnius?
kilus man tokia mintis buvo, bet vis neprisiruošiu iš naujo sėst prie siuvinių  blush2.gif

Beje, merginos, 2 sluoksniai flanelės + 2 sluoksniai froto = neperšlampa kiaurai? Mano mergina kiaurai per tokius varo, jei ant žemės sėdėtų, tai dar ir bala liktų  g.gif Nos ir su vilnoninėm prilaikančiom būna.

gumutes susiuvu is blogos puses kai jau viskas buna susiuta.
Mano nuomone biski mazoka tiek froto sluoksniu, pas mane gaunasi 3-4 sluoksniai froto ir dar 2 flaneles mirksiukas.gif tada tikrai kiaurai neperslampa. ir dar frotu visokiu storiu buna, tai gal labai plonas tavasis? g.gif
Atsakyti
O man dar kilo klausimėlis toks. Kas siuvat kišenines sauskelnes, nugaroj gumytes siuvat ir prie vidinio sluoksnio, ir prie išorinio? Nes aš tai siuvu tik iš išorės, nes galvoju, kad jei viduj įsiūsiu, tai tie raukinukai gali nugarytę spausti. Galvoju gražiau atrodytų, jei iš abiejų pusių gumytės, bet ar geriau? unsure.gif
Papildyta:
O mums per dieną užtenka kokių 6 sauskelnių. Kakoja mano mergytė sekmadieniais, tai prisisiot tik tiek spėja biggrin.gif

Tik va bėda turim tik vienas vilnones kelnytes, ir kadangi mezgėja esu netikus, o dar mezgiau pagal kažkokia keistą schemą, tai taip ir gavos... žmonėms neparodysi biggrin.gif O čia žiūriu mamytės tokių fainų prisimezgusios, net pavydas bambą griaužia tongue.gif
Pametėkit prašau ar schemučių, ar kokią nuorodą gerą gal žinot ax.gif aciuks.gif
Atsakyti
Ir vel as uzstrigau ant sios temos doh.gif Nors mano vaikam sauskelliu au seniai nereikia, bet negaliu praeit pro sali, kaip cia viskas idomu. O jus paskaiciavot kiek apytikriai sutaupot, naudodamos sias sauskelnes? Na apie vieta savartyne as jau net nekalbu, bet pinigeliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monciuke @ 2009 04 05, 14:43)
O man dar kilo klausimėlis toks. Kas siuvat kišenines sauskelnes, nugaroj gumytes siuvat ir prie vidinio sluoksnio, ir prie išorinio? Nes aš tai siuvu tik iš išorės, nes galvoju, kad jei viduj įsiūsiu, tai tie raukinukai gali nugarytę spausti. Galvoju gražiau atrodytų, jei iš abiejų pusių gumytės, bet ar geriau?  unsure.gif
Papildyta:
O mums per dieną užtenka kokių 6 sauskelnių. Kakoja mano mergytė sekmadieniais, tai prisisiot tik tiek spėja  biggrin.gif

Tik va bėda turim tik vienas vilnones kelnytes, ir kadangi mezgėja esu netikus, o dar mezgiau pagal kažkokia keistą schemą, tai taip ir gavos... žmonėms neparodysi biggrin.gif O čia žiūriu mamytės tokių fainų prisimezgusios, net pavydas bambą griaužia  tongue.gif 
Pametėkit prašau ar schemučių, ar kokią nuorodą gerą gal žinot  ax.gif  aciuks.gif

as tai nugarytej siuvu guma is vidaus, kaip ir slaunytem, o kisene palieku priekyje, todel jokiu bedu del raukinuku nera mirksiukas.gif
vilnones kelnytes mezgiau pagal schema, bet labai mazos gavosi ir trumpos, todel is trecio karto normalios gavosi ax.gif

QUOTE(sigita @ 2009 04 05, 15:38)
Ir vel as uzstrigau ant sios temos  doh.gif  Nors mano vaikam sauskelliu au seniai nereikia, bet negaliu praeit pro sali, kaip cia viskas idomu. O jus paskaiciavot kiek apytikriai sutaupot, naudodamos sias sauskelnes? Na apie vieta savartyne as jau net nekalbu, bet pinigeliu  g.gif

sutaupom tai labai daug thumbup.gif pirmus pusantro menesio tai augom su vienkartinem ir 5 daukartinem sauskelnem, tai vienkartiniu kas savaite po paka reikdavo pirkti. ir dar nei vienos sauskelnes netiko, tai berdavo, tai per krastus ar nugaryte praleisdavo... dar daug kas sako, kad skalbimui vanduo ir elektra kainuoja, bet karta specialiai perverciau saskaitas ir daugiau nesunaudojam nei vandens nei elektros, dar net kaikuriais menesiais maziau bigsmile.gif tiesiog dukryte vakarais buna zirzaliukas, todel mamai vonioj neleidzia guleti, tik po dusu nusiprausti lotuliukas.gif ir vakare kai dukryte miega telikas turi buti isjungtas, eh tie mazyliai wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Na jei is tiesu, normaliai sugeria kisenines plius frotinis keliasluoksnis iklotas, tai gal be reikalo nerimauju del prabegimo g.gif O as jau prisiruosiau dar papildomai ir vilnoniu iklotu, du numezgiau, ir dar kelis is balto vilnonio megztinio iskirpau ir apneriau. Kazkaip man atrodo, kad prabegs. g.gif
Pirmoji dukra sisiojo retai, bet is karto po labai daug. g.gif

Idedu vilnoniu kelnyciu mezgimo schemas smile.gif Pagaliau prisiruosiau nupiesti ax.gif
user posted image
user posted image

Jei neaiskiai matysis atsiusiu tam kas nores atskirai i emaila, nepamazinta varianta 4u.gif

Pagal sita varianta kojytems vietos gaunasi ne per mazai, ir uzpakaliuko isgaubimas toks kaip tik thumbup.gif Ne taip kaip pirmasias mezgiau pagal internetini varianta, tai tokios kampuotos gavosi g.gif

Bet kai paskaiciau, kad kitos vilnones kelnytes pasisiuva is vilnoniu megztiniu, man sis variantas labai tinkamas pasirode. Tai dar isbandysiu ir taip smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minėja: 05 balandžio 2009 - 21:22
QUOTE(Minėja @ 2009 04 05, 22:18)

Idedu vilnoniu kelnyciu mezgimo schemas  smile.gif  Pagaliau prisiruosiau nupiesti  ax.gif

Bet kai paskaiciau, kad kitos vilnones kelnytes pasisiuva is vilnoniu megztiniu, man sis variantas labai tinkamas pasirode. Tai dar isbandysiu ir taip  smile.gif


Ech, kad as mokeciau megzti, tai irgi pasinaudociau schema...deja, nemoku...
O va is megztiniu tai bandziau siuti, dar kazkur sioj temoj yra mano kelios foto tokiu siutu vilnoniu ax.gif Visai gerai gaunasi, o kas svarbiausia - labai greitai pasidaro tokios kelnytes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2009 04 05, 22:42)
Ech, kad as mokeciau megzti, tai irgi pasinaudociau schema...deja, nemoku...
O va is megztiniu tai bandziau siuti, dar kazkur sioj temoj yra mano kelios foto tokiu siutu vilnoniu ax.gif Visai gerai gaunasi, o kas svarbiausia - labai greitai pasidaro tokios kelnytes  thumbup.gif


Megztos gaunasi storesnes. Tai vien del to dar planuoju pasisiuti pora, is plonesnio vilnonio megztinio. Jau du megztinius 100 procentu vilnos atradau pas mama, vienas is paprastos avies vilnos, o kitas is merinosu.
Tas merinosu toks plonytis, tai gal bandysiu ir kokia apatine maikute pasiuti tuo paciu smile.gif Labai gerai sugeria prakaita, o vaikas neperkaista tada.
Dukrai dvi turejau vilnones naujas pirkusi, tik labai brangiai kainavo.
Atsakyti