Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

QUOTE(juraciuxzx @ 2009 03 25, 14:55)
per kancias i zvaigzdes 
http://public.fotki....xzx/sauskelnes/
ir ziuresim kas bus blush2.gif

Nerealiai smile.gif Šaunuolė thumbup.gif
Aš pati siūt sauskelnių turbūt nesiryšiu blush2.gif Va megzt tai kitas reikalas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciuxzx @ 2009 03 25, 18:03)
su sniuriukais nera labai patogu ten pirminis variantas kada labai labai norejau siuti bet neturejau is ko ir man reikia arba i kauna arba i marijampole vaziuoti norint nusipirkti siuvimo reikmenu. Taigi visai nieko variantas iki kokiu 4 menesiu kol vaikutis labai nekruta. Be to butu tinkamas variantas i Imse vimse prilaikancias kelnytes (butent pagal imse vimse medvilnines kelnytes ir siuvau nusiziurejus, tai tos imse visme visai be jokiu sniureliu saguciu ar lipduku).

O del siuvimo masinos:)smile.gifsmile.gif sius tikrai. Tuoj imesiu anksciau ideta nuoroda. Jeigu man sita masina susiuvo tai jusiske 100 susius:)  biggrin.gif
Papildyta:
http://public.fotki..../siuvimo-maina/
va su situo agregatu as siuvausi visas nuotraukytese esamas sauskelnes. vienas rankomis apsiuvau vienas mama darbe su overloku sutvarke o kitas vien su ta masinele:)smile.gifsmile.gif tik gumos ji neisiuva tai as iveriu guma toki buda nebloga sumasciau...tiesiog neimanoma tempti siuvant nepatraukia masina jei apskritai ji masinos siuvimo vardo verta  doh.gif


Pasiuvau pirmasias sauskelnes cool.gif Turiu rusiska siuvimo masina Caika 132M smile.gif
Tai isejo ir gumas siuti, tik kad plonas kazkur nukisusi buvau, tai isiuvau tokias is likuciu trumpesnes negu reikia, tai gal prasciau del to raukinukai gavosi. Bet siuvimo masina gerai persiuvo tiek gumas, tiek lipdukus thumbup.gif
O ir siuti nebuvo ypatingai sunku smile.gif Tik didokos gavosi. Ir tie soniniai krastukai ilgoki g.gif
Siuvau is triju sluoksniu flaneles ir vieno frotinio per viduri. Flanele plona, tai tokios nestoros gavosi.
Rytoj nufotkinsiu idesiu nuotrauka savo pirmo blyno smile.gif Tuo paciu ir savo megztas parodysiu.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Idedu savo darbeliu nuotraukas
daugkartines sauskelnes

Gumas tik ties kojytem per trumpas isiuvau, ir siuvau paprastu dygsniu, o ne zigzaginiu. Visai pamirsau, kad reikejo gumas zigzago dygsniu siuti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2009 03 26, 10:39)
Labas rytas  4u.gif

Idedu savo darbeliu nuotraukas
daugkartines sauskelnes

Gumas tik ties kojytem per trumpas isiuvau, ir siuvau paprastu dygsniu, o ne zigzaginiu. Visai pamirsau, kad reikejo gumas zigzago dygsniu siuti  doh.gif


O jau vilnonyciu kelnyciu grazumas wub.gif thumbup.gif
O kas del sauskelniu, tai matosi, kad didokos siek tiek per raukinukus, kurie labai svarbus, kad pro sonus nebegtu niekas. Na, bet pirmas blynas cia, tuoj igusi labiau su bandymais ir gausis super thumbup.gif Man irgi pirmosios nekokios gavosi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 26 kovo 2009 - 09:51
QUOTE(Minėja @ 2009 03 26, 10:39)
Labas rytas  4u.gif

Idedu savo darbeliu nuotraukas
daugkartines sauskelnes


Labai labai dailios kelnytės thumbup.gif
Mano tokios daugiau "darbinės" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2009 03 26, 11:39)
Labas rytas  4u.gif

Idedu savo darbeliu nuotraukas
daugkartines sauskelnes

Gumas tik ties kojytem per trumpas isiuvau, ir siuvau paprastu dygsniu, o ne zigzaginiu. Visai pamirsau, kad reikejo gumas zigzago dygsniu siuti  doh.gif

Geras bandymas mirksiukas.gif Mano pirmos siutos tai schmoll.gif blink.gif Tada nutariau pas Akvilyte nusipirkt hihihi.gif
O megztos kelnytes pagal kokia schema? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2009 03 26, 10:39)
Labas rytas  4u.gif

Idedu savo darbeliu nuotraukas
daugkartines sauskelnes

Gumas tik ties kojytem per trumpas isiuvau, ir siuvau paprastu dygsniu, o ne zigzaginiu. Visai pamirsau, kad reikejo gumas zigzago dygsniu siuti  doh.gif


Minėja, prilaikančių kelnytės wub.gif thumbup.gif
Ir blynas pirmas ne toks jau prisvilęs mirksiukas.gif Bus dar daug kitų ir kiekvienu kart geresnių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2009 03 26, 09:50)
O jau vilnonyciu kelnyciu grazumas  wub.gif  thumbup.gif
O kas del sauskelniu, tai matosi, kad didokos siek tiek per raukinukus, kurie labai svarbus, kad pro sonus nebegtu niekas. Na, bet pirmas blynas cia, tuoj igusi labiau su bandymais ir gausis super  thumbup.gif Man irgi pirmosios nekokios gavosi  ax.gif


tai per trumpas gumytes prisiuvau, uztat ir gavosi ne taip kaip reikia. Apieskojau visus namus, ir dabar neradau tu gumu kur buvau pirkus blink.gif Teks lekti iki parduotuves kitas nusipirkti.

QUOTE(Edora @ 2009 03 26, 11:57)
Labai labai dailios kelnytės  thumbup.gif
Mano tokios daugiau "darbinės"  biggrin.gif


aciu 4u.gif

Papildyta:

QUOTE(idommi @ 2009 03 26, 13:29)
Geras bandymas  mirksiukas.gif Mano pirmos siutos tai  schmoll.gif  blink.gif Tada nutariau pas Akvilyte nusipirkt  hihihi.gif
O megztos kelnytes pagal kokia schema?  4u.gif


Aciu 4u.gif
Gal tau is antro bandymo butu jau geriau pavyke g.gif
O tos megztos buvo pagal rasta pries pora metu schema. Dabar ieskojau jos neradau. ax.gif Bet dar is saves truputi patobulinau.
Tai pirmos ir antros megztos tokios jau su trukumais. O trecios ir ketvirtos, tai jau gerai isejo smile.gif
Jei noresi megzti, galesiu pabandyti nupiesti schema. 4u.gif

QUOTE(Kvaki @ 2009 03 26, 13:50)
Minėja, prilaikančių kelnytės  wub.gif  thumbup.gif
Ir blynas pirmas ne toks jau prisvilęs  mirksiukas.gif Bus dar daug kitų ir kiekvienu kart geresnių  4u.gif


aciu 4u.gif
Su sekanciais bandymais, igudziai atsiranda, supranti klaidas, pasitaisai tada.
Jau susikirpau medziaga dar dvejom kelnaitem. Tik iskarpa truputi pakeiciau, patrumpinau tuos soninius sparnelius. Ir viena iskarpa pasidariau dar mazesnio dydzio, (is akies jau nusipiesiau) kad galeciau paskui kuo anksciau isbandyti ant vaikiuko smile.gif
O siaip nesu dar igudusi siuveja. Seniau esu siuvus tik dukrai patalynei uzvalkaliukus, uzuolaideles ax.gif
Atsakyti
Na va jau ir aš galiu parodyti savo sauskelnytes smile.gif

http://public.fotki....ike/sauskelnes/

ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Minėja @ 2009 03 27, 12:10)

Tai pirmos ir antros megztos tokios jau su trukumais. O trecios ir ketvirtos, tai jau gerai isejo  smile.gif
Jei noresi megzti, galesiu pabandyti nupiesti schema.  4u.gif
aciu  4u.gif





Labai būtų smagu, jei įdėtumėt schemutę smile.gif Jau tokios fainos kelnytės!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Monciuke @ 2009 04 03, 20:00)
Na va jau ir aš galiu parodyti savo sauskelnytes smile.gif


Niu ir visai fainiai gavosi jums...grazios, margos tokios wub.gif
Ar patogios naudoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 03 balandžio 2009 - 19:12
QUOTE(ritukasx @ 2009 04 03, 20:12)
Niu ir visai fainiai gavosi jums...grazios, margos tokios  wub.gif
Ar patogios naudoti?


Ačiū ačiū ax.gif Aš tiesą sakant savimi labai didžiuojuosi, nes tai apskritai mano pirmieji siuviniai biggrin.gif Tai va ir sakau, kad siūdama dažniau žiūriu kaip aš čia pasiuvau, negu siuvu biggrin.gif

Na o dėl naudojimo, tai jos dar didokos šiek tiek, bet tuoj priaugs smile.gif Tai pora avarijų buvo ax.gif Bet ir tai greičiausiai dėl to, kad nauja flanelė. Tai nuo jos kaip nuo žąsies sisiukas nubėgo į kelnytes smile.gif Bet šiaip tai man labai patogios. Siuvau kišenines, kad greičiau džiūtų, tai vakare išdžiaustau, ryte jau sausos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Monciuke @ 2009 04 03, 20:09)
Ačiū ačiū  ax.gif Aš tiesą sakant savimi labai didžiuojuosi, nes tai apskritai mano pirmieji siuviniai  biggrin.gif Tai va ir sakau, kad siūdama dažniau žiūriu kaip aš čia pasiuvau, negu siuvu biggrin.gif

Na o dėl naudojimo, tai jos dar didokos šiek tiek, bet tuoj priaugs smile.gif Tai pora avarijų buvo  ax.gif Bet ir tai greičiausiai dėl to, kad nauja flanelė. Tai nuo jos kaip nuo žąsies sisiukas nubėgo į kelnytes smile.gif Bet šiaip tai man labai patogios. Siuvau kišenines, kad greičiau džiūtų, tai vakare išdžiaustau, ryte jau sausos  thumbup.gif


graziai pasiuta 4u.gif

as irgi jau nemazai prisiuvau. 5 pacio maziausio dydzio, gal iki 5-6 kg kazkur tiktu, ir 6 gal iki kokiu 10kg g.gif Tik fotiko akumuliatoriai nusibaige, padarai pora nuotrauku ir issikrauna. doh.gif
Na kada idesiu papildyma ir as. Tuo paciu papiesiu kelnyciu mezgimo schema.
Atsakyti