Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

QUOTE(Tranquility @ 2008 07 14, 15:16)
o nėra jau išrastų vienkartinių sauskelnių ekologiškų? nes dabar taip... jaučiu daug laiko užima skalbti ir tt  blink.gif

prisijungiau neseniai ir nepaskaiciau visko iki galo bet yra ir vienkartiniu ekologisku. jos nebalintos ir viduje medvilne skyscio sugerimui ( ne "geliniai rutuliukai" kaip kad Pampers ar kitose sauskelnese). Jos ekologiskos nes is naturaliu meziagu be jokiu kvapikliu josjonu ir t.t kas gali alergizuoti. Vadinasi Moltex ir dar yra Tushies (tai situ ir lietuvoj imanoma gauti), tik va kaina apie 1 ir daugiau uz vnt taip kad kaina utiti
man regis didoka palyginus kad galima ir isiskalbti panaudotas medziagines kelnytes. kodel daugelis mamu mano kad skalbti jau taip sudetinga? Yra spec popieriuko kad kakuciai lengvai isimtu is kelnyciu visa kita darba atlieka skalbimo masina o jei dar ir su dziovinimo funkcija...koks skirtumas ar mesti i skalbykle ar i siuksliu deze, a? tik ismetus siuksledezen vienkartines tenka patraukti i parduotuve papildyti atsargu vel ir vel o va su daugkartinemis tai negresia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciuxzx @ 2009 02 10, 16:33)
prisijungiau neseniai ir nepaskaiciau visko iki galo bet yra ir vienkartiniu ekologisku. jos nebalintos ir viduje medvilne skyscio sugerimui ( ne "geliniai rutuliukai" kaip kad Pampers ar kitose sauskelnese). Jos ekologiskos nes is naturaliu meziagu be jokiu kvapikliu josjonu  ir t.t kas gali alergizuoti. Vadinasi Moltex ir dar yra Tushies (tai situ ir lietuvoj imanoma gauti), tik va kaina apie 1 ir daugiau uz vnt taip kad kaina utiti

Yra ir daugiau jų: ir prekybcetriuose, ir Nukas dar kažkokius pradėjo vežt. Bet kaina tikrai didelė doh.gif
Atsakyti
Visom siūnančiom mamytėm sveikinimai dideliausi 4u.gif
Akvilyte arba Ritukasx - labai prašau, paruoškit instrukciją savo sauskelnių siuvimo su foto kaip Vaizdele buvo padariusi blush2.gif (žinoma didelis AČIŪ jai notworthy.gif), bet kaip tas sauskelnes siūt, kad nereiktų viso perimetro apmėtyt zigzagu - kaip Akvilytė ir Ritukasx daro ? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dosikas @ 2009 02 13, 17:22)
Visom siūnančiom mamytėm sveikinimai dideliausi 4u.gif
Akvilyte arba Ritukasx - labai prašau, paruoškit instrukciją savo sauskelnių siuvimo su foto kaip Vaizdele buvo padariusi  blush2.gif (žinoma didelis AČIŪ jai notworthy.gif), bet kaip tas sauskelnes siūt, kad nereiktų viso perimetro apmėtyt zigzagu - kaip Akvilytė ir Ritukasx daro ?  doh.gif

o tai rankadrbiuose temos nebėr, buvi kažkur Akvilytė viską padarius jau ax.gif
Atsakyti
Akvilytė , kiek supratau, tai buvo įdėjusi Vaizelės blogą su Vaizelės pasakojimu apie sauskelnių siuvimą. Ir iškarpas Akvilytė kitokias naudoja. Na, teks pačiai bandyt įvairius variantus. Gal iskarpa net pagal tikrus pampersus (tuos plastmasinius) bandyt darytis? g.gif Reiks, matyt, kelias sauskelnes ir iš Akvilytės nusipirkt.
Atsakyti
QUOTE(Dosikas @ 2009 02 13, 18:22)
Visom siūnančiom mamytėm sveikinimai dideliausi 4u.gif
Akvilyte arba Ritukasx - labai prašau, paruoškit instrukciją savo sauskelnių siuvimo su foto kaip Vaizdele buvo padariusi   blush2.gif (žinoma didelis AČIŪ jai notworthy.gif), bet kaip tas sauskelnes siūt, kad nereiktų viso perimetro apmėtyt zigzagu - kaip Akvilytė ir Ritukasx daro ?  doh.gif


Bent jau as tai zigzagu nevisada apmetau sauskelniu isoreje, nebutina ax.gif
O kas del instrukcijos, tai reiktu surasti tam laiko, bet siaip tai ji labai nesiskirtu nuo SIOS INSTRUKCIJOS

QUOTE(Olesta @ 2009 02 13, 18:29)
o tai rankadrbiuose temos nebėr, buvi kažkur Akvilytė viską padarius jau ax.gif

Skelbimu lentoje visdar yra Akvilytes siuvamu sauskelnyciu tema smile.gif

QUOTE(Dosikas @ 2009 02 15, 17:27)
Akvilytė , kiek supratau, tai buvo įdėjusi Vaizelės blogą su Vaizelės pasakojimu apie sauskelnių siuvimą. Ir iškarpas Akvilytė kitokias naudoja. Na, teks pačiai bandyt įvairius variantus. Gal iskarpa net pagal tikrus pampersus (tuos plastmasinius) bandyt darytis?  g.gif  Reiks, matyt, kelias sauskelnes ir iš Akvilytės nusipirkt.


Bent jau as tai naudoju SITAS ISKARPAS.
Turiu kelias Akvilytes sauskelnes, tai sakyciau, kad jos irgi pagal minetas iskarpas. smile.gif (Jeigu ka, tai Akvilyte, pataisys mane)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 15 vasario 2009 - 20:05
Sveikos, vaizeles bloge parašyta ir parodyta kaip zigzagu apsiūtas visas pampis. Bet dauguma nesiuva zigzagu, o paprasta siūle susiuva ir išverčia. Aš irgi taip darau. Buvo ten pradžioj apie tai šnekėta kaip ir kas, tik nuotraukų nebuvo.
Dabar kaip tik krūvą prisiuvau nebesiruošiu greitu laiku siūtis, įmesčiau foto. ax.gif
Atsakyti
Ačiū Ritukasx ir Kvaki 4u.gif . Aš tą instrukciją jau kokius 5 ar 6 kartus skaičiau, studijavau, ir manau, bandysiu daryt kaip Tu ir sakai Kvaki - apsiūsiu perimetru, tik nugarą paliksiu nesiūtą, tada išversiu sauskelnes ir jau iš gerosios pusės užbaigsiu siūti siūlę nugaroje. Manau turėtų būti gerai.
O dar sakykit, ar visos siūnat iš keturių sluoksnių flanelės, ar bandėt iš trijų ar dviejų?
Kažkas anksčiau lyg rašė, kad 2 sluoksniai mažoka - greit peršlampa, bet jei bus įklotukas kokie 3 sl. froto ir vienas flanelės - gal nieko?
Atsakyti
QUOTE(Dosikas @ 2009 02 16, 19:58)
O dar sakykit, ar visos siūnat iš keturių sluoksnių flanelės, ar bandėt iš trijų ar dviejų?
Kažkas anksčiau lyg rašė, kad 2 sluoksniai mažoka - greit peršlampa, bet jei bus įklotukas kokie 3 sl. froto ir vienas flanelės - gal nieko?


Gali bandyti is dvieju flaneles sluoksniu, visai gerai gaunasi smile.gif nes ta vieta, kuri suslampa, tai ten bus frotas, o tie du flaneles sluoksniai jauciasi tik ties spraneliais su lipukais- ten neslampa. Tad viskas gerai gaunasi ir su dviem thumbup.gif
Atsakyti
na ką.. reik aba paslaptis atskelist visas lotuliukas.gif negaila tongue.gif

aš arau iš viejų slluoksnių flanelės.. turiu kelias iš trijų.. bet kažkaip dėl sugeriamumo tas vienas sluoksnis negelbsti..o va džiūna čiut ilgiau mirksiukas.gif tai geriau jau įklotuką įedu 4u.gif

dėl iškarpų tai jau tiesą sakant nepamenu iš kur dariau blush2.gif gal ir iš tos nuorodos.. tik pamenu kad kelis kartus perdariau... bet visumoj tai toj paskutinėl nuorodoj liux thumbup.gif

dėl to apmėtymo tai as susiuvu per visą perimetrą ir išverčiu per priekį mirksiukas.gif nes ten nėr gumos...ppieš išverčiant zigzagu apmėtau tik tas vietas prie leškučių gumyčių, nes kitos vietos išvertus apsisiuva paprasta siūle.. ties leškutėmis jau nesiuvu mirksiukas.gif nes kažkaip ten trina paskui schmoll.gif

tai va tokie reikaliukai.. o ėl nufotkinimo viso proceso tai gal kadu ir reiktų padaryt g.gif tik paskutiniu metu nuotaikos nėr... tokeim dalykam įkvėpimas turi paimt lotuliukas.gif gal kai saulutė už lango bus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dosikas @ 2009 02 16, 19:58)
Ačiū Ritukasx ir Kvaki  4u.gif . Aš tą instrukciją jau kokius 5 ar 6 kartus skaičiau, studijavau, ir manau, bandysiu daryt kaip Tu ir sakai Kvaki - apsiūsiu perimetru, tik nugarą paliksiu nesiūtą, tada išversiu sauskelnes ir jau iš gerosios pusės užbaigsiu siūti siūlę nugaroje. Manau turėtų būti gerai.
O dar sakykit, ar visos siūnat iš keturių sluoksnių flanelės, ar bandėt iš trijų ar dviejų?
Kažkas anksčiau lyg rašė, kad 2 sluoksniai mažoka - greit peršlampa, bet jei bus įklotukas kokie 3 sl. froto ir vienas flanelės - gal nieko?


Aš panašiai kaip akvilytė daro: flanelė 2 sluoksniai, o viduj, dar 2 stačiakampio formos frotiniai sluoksniai. viską paprasta siūle susiuvu, tik priekyje skylę palieku, kad išversti eitų, o tada viską išviršaus paprasta siūle apsiuvu. Siuvu ir leškutes, man taip gražiau atrodo ax.gif Ir ant nugarinių sparnelių dar prisiuvu abiejų rūšių lipukus, kad uždaryt galečiau kai skalbiu, kad nepriliptų jie visur. tingiu pastoviai juos užseginėt ax.gif
Į tokį pampį dar dedu įdėklą, tik tingėjau flanelinius siųt, tai labai jau puikiai man sueina mikropluošto šluostės blush2.gif Kažkada maximoj per išpardavimus prisipirkus buvau. Super daiktas, nes gerai sugeria ir nesijaučia vaikui tiek tos drėgmės rolleyes.gif
Atsakyti
Oi, AČIŪ, jums mamytės už gerus patarimus aciuks.gif .
Dar turiu klausimėlį dėl vilnonių kelnyčių lanolizavimo - yra toksai "eastcon" balzamas vilnai su lanolinu - ar jo tirpale bandėt kas nors lanolizuoti? Ar reik pirkti gryną lanoliną?
Atsakyti