Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

QUOTE(romi @ 2008 07 15, 01:16)
sveikos
su g00tes pagalba savo dukrytei nuveliau tokius triusikelius


Kaip šauniai čia jūs darbuojatės bigsmile.gif

Galbūt veliant verta naudoti tas pačias iškarpas kurios skirtos siuvimui, kad išgaut teisingą formą, kad visur apgultų? g.gif

Nes aš kai sukirpinėjau pagal iškarpas siūti, tai pagalvojau, kad kai kuriose vietose nebūčiau pati taip išmąsčius kaip kad buvo iškarpoje schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(romi @ 2008 07 15, 01:16)
sveikos
su g00tes pagalba savo dukrytei nuveliau tokius triusikelius
user posted image
mano tikslas buvo pasigaminti uzmaunamas  kelnaites, kad nereiktu jau lakstanciam (ant puodo pratinamam) vaikui segioti lipuku ar sagyciu.
taigi suveliau didelius triusikus, o krastus ir juosmeni apsiuvau guma. praktiskai gavosi universalaus dydzio kelnaites. savo kurini jau naudoju praktiskai. pliusas, jog net nelanolizavus, pro jas beveik neprateka.  minusu gal daugiau: gal kiek per storos (pagauta azarto suklojau per stora klojini, teks mokytis juvelyriskumo), gumytes neaplenktos veltiniu, todel liecia oda (mano vaikas didelis, tai jai del to nieko blogo), neapgaubia-neapraukia pilnai rietuku. na, tiesiog liko erdves patobulinti technologija  biggrin.gif

O dabar eik i mano tema ir idek savo fotke lotuliukas.gif baisiai grazu... man rods greit galesi ir tu veltinio fabrikeli atidarinet mirksiukas.gif

QUOTE(Vaizele @ 2008 07 15, 07:00)
Kaip šauniai čia jūs darbuojatės  bigsmile.gif

Galbūt veliant verta naudoti tas pačias iškarpas kurios skirtos siuvimui, kad išgaut teisingą formą, kad visur apgultų?  g.gif

Nes aš kai sukirpinėjau pagal iškarpas siūti, tai pagalvojau, kad kai kuriose vietose nebūčiau pati taip išmąsčius kaip kad buvo iškarpoje  schmoll.gif

Mes matavom nuo daugkartiniu sauskelniu, apie tas schemas man mintis kilo, rods ir Romi uzsiminiau,mol kazhkada senai senai, dar sunui tik gimus, kazhkur kazhkokiam vokishkam www tokias maciusi, ale as kai vokishkai anei bum bum...
Joop, pries 2-3 metus rast LT info apie daugkartines ekologishkas paciu darytas sauskelnes buvo tikrai sunku + tas amzinas nesupratimas, mol KAM TAU JU REIKIA...
o dabar labai smagu - vien rugpjutinukiu temoj nemaza mamau, kurios pacios domisi, ruosiasi augint savo vaikus be daugkartiniu.
As artimiausiomis dienomis velsiu maziukui smelinuka su vieta vystyklui, mano galva, jis turetu but paprastesnis, uzteks gumikiu tik ties rietukais, veliau vaikui gimus paeksperimentuosiu su cia idetomis scemutemis ir "pratestuosiu" ant savo vaiko. Tada galesiu kazhka tiksliai pasakyt.
Atsakyti
biggrin.gif
nenorejau nieko nei izeit nei ironiskai rasinet unsure.gif
gi idomus motyvai kodel siunate gaminate


o tos veltinukines tai super atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaites, pykit nepykit jūs ant mamos gulbės, bet ji teisi. Jūsų "atradimas" niekuo neiskiria nuo senųjų merliukų, palučių. Tada palutes, flanelinius įklotėlius, nuskalbtos patalynės atraižas vaikams dėdavom į kelnaites -ir dabar tą patį darote. Vienintelis įdomus aspektas šioje temoje - pačios kelnaitės;
Labai gražios akvilytes megztos kelnaites.
Atsakyti
QUOTE(white tea @ 2008 07 15, 12:39)
Mergaites, pykit nepykit jūs ant mamos gulbės, bet ji teisi. Jūsų "atradimas" niekuo neiskiria nuo senųjų merliukų, palučių. Tada palutes, flanelinius įklotėlius, nuskalbtos patalynės atraižas vaikams dėdavom į kelnaites -ir dabar tą patį darote. Vienintelis įdomus aspektas šioje temoje - pačios kelnaitės;
Labai gražios akvilytes megztos kelnaites.


Niekas čia net nesiruošia pykt smile.gif

Mūsų mamoms gal tas pats, o man visiškai nauja, nes aš savo pirmą vaiką su sauskelnėm auginau ir labai džiaugiausi tokiu išradimu tongue.gif taip kad man visiškai nauja. Be to, pats principas nuo sulankstomų vystyklų ir siūtų daugkartinių sauskelnių - kelnaičių yra kitas. Bent jau man taip atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(white tea @ 2008 07 15, 12:39)
Mergaites, pykit nepykit jūs ant mamos gulbės, bet ji teisi. Jūsų "atradimas" niekuo neiskiria nuo senųjų merliukų, palučių. Tada palutes, flanelinius įklotėlius, nuskalbtos patalynės atraižas vaikams dėdavom į kelnaites -ir dabar tą patį darote. Vienintelis įdomus aspektas šioje temoje - pačios kelnaitės;
Labai gražios akvilytes megztos kelnaites.

o man jokio skirtumo, skiriasi ar nesiskiria, atradimas cia ar neatradimas, man svarbu, kad butu kuo patogiau vaika augint su vystyklais, pasidarysiu veltines kelnaites, smelinukus, bus patogu naudosiu, nebus patogu - vystysiu.
O ironija gal man jau net vaidenasi lotuliukas.gif doh.gif nes kazhkaip pries 2 metus tos ironijos tikrai labai daug buvo - mol kokia tu cia nesamone susigalvojai, kai pilna pampersu, ir visi aishkinimai apie perkaitimus bei vaisinguma per niek nueidavo. nu nesvarbu. as nepykstu, jei ka lotuliukas.gif mirksiukas.gif
tai vat, mama_gulbe 4u.gif , darysiu tokias kelnaites nes:
1. siek tiek tikiu teorija apie berniuku lyties organu perkaitima sauskelnese, bei SITO itaka vaisingumui
2. Siek tiek rupi ekologija, t.y. nesinori uzverst pasaulio prikakotomis ilgai nepuvanciomis sauskelnemis, o visokioms brangioms ekologishkoms as dar neuzdirbu.
lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 15 liepos 2008 - 14:54
QUOTE(g00te @ 2008 07 15, 15:50)

tai vat, mama_gulbe  4u.gif , darysiu tokias kelnaites nes:
1. siek tiek tikiu teorija apie berniuku lyties organu perkaitima sauskelnese, bei SITO itaka vaisingumui
2. Siek tiek rupi ekologija, t.y. nesinori uzverst pasaulio prikakotomis ilgai nepuvanciomis sauskelnemis, o visokioms brangioms ekologishkoms as dar neuzdirbu.
lotuliukas.gif

biggrin.gif
biggrin.gif
gerai gerai gi tikrai neironiskai
tik va dar pagalvojau kad kazkuri rase jos jei nereikes jai tu siutu, gi ims peciun imes ir sudegins
a ko gi pampersu nealima sudegint g.gif blush2.gif biggrin.gif as va kai pas tevukus gyvenau ,tai sumesdavau viska peciun - sudega ir gerai biggrin.gif

bet ideja vistiek palaikau smile.gif thumbup.gif

ka gali zinot, gal pati kai turesiu kada kita leluiuka taip ir darysiu
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 07 15, 15:52)
biggrin.gif 
gerai gerai gi tikrai neironiskai
tik va dar pagalvojau kad kazkuri rase jos jei nereikes jai tu siutu, gi ims peciun imes ir sudegins
a ko gi pampersu nealima sudegint  g.gif  blush2.gif  biggrin.gif as va kai pas tevukus gyvenau ,tai sumesdavau viska peciun - sudega ir gerai  biggrin.gif

bet ideja vistiek palaikau smile.gif  thumbup.gif

Nu va matai, mes pampersus naudodavom kelionese/sveciuose/vaikui sergant (nesam visishki maniakai, kartais nauda i patoguma iskeiciam) tai vis pas uosvius i uki tuos prikakotuosius atvezdavom, o jie visas siuksles degina, galop uosviene nebeleido i siukliu kibira pampersu deti, NES JIE NEDEGA AR NESUDEGA!!! nezinau kaip taip imanoma, bet ji grieztai man atskira maisiuka duodavo.
+ degimo metu irgi issiskiria kenksmingos aplinkai medziagos.
ale as diletante ekologijoj, galejau kazhka ir neteisingai parasyt.
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 07 15, 15:52)
a ko gi pampersu nealima sudegint  g.gif  blush2.gif  biggrin.gif


nes išsiskiria toksinės medžiagos, kurias patys ir sukvėpuojat unsure.gif be to, kai degini ne kurą, labai apsineša kaminas ir sunku išvalyt.
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 07 15, 18:16)
nes išsiskiria toksinės medžiagos, kurias patys ir sukvėpuojat  unsure.gif be to, kai degini ne kurą, labai apsineša kaminas ir sunku išvalyt.



Ach štai kur visos mano įkvėpėjos ir patarėjos susirinko, atsidarė naują temukę ir nepasigyrė cool.gif o aš tai labai palaikau daugkartinių sauskelnių-vystyklų, ar kaip mes juos bepavadintume idėją. Pirmagimę auginau su vienkartinėmis, ačiū-nebereikia schmoll.gif (neteršiu temos argumentais, bet mane atgrasė šitas reikalas labai)....taigi savo laukiamam rugsėjinukui nestuke.gif jau dabar pradėjau kaupti vystyklus, daugkartines, skalbiamas sauskelnes, kaupiu Akvilytės ir Vaizelės ir kt. mamyčių patirtį bigsmile.gif o į aplinkinių skeptišką požiūrį stengiuosi nebekreipti dėmesio, aš manau, kad elgiuosi teisingai ir man to pakaknka, mane labai palaiko mano vyras thumbup.gif ir man to pakakanka:)
Akvilyt, aš į az įmečiau klausimuką dėl siūlų mezgamoms kelnytėms, jei galėsite, atsakykite smile.gifačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stasikė @ 2008 07 21, 11:19)
Ach štai kur visos mano įkvėpėjos ir patarėjos susirinko, atsidarė naują temukę ir nepasigyrė cool.gif o aš tai labai palaikau daugkartinių sauskelnių-vystyklų, ar kaip mes juos bepavadintume idėją. Pirmagimę auginau su vienkartinėmis, ačiū-nebereikia schmoll.gif (neteršiu temos argumentais, bet mane atgrasė šitas reikalas labai)....taigi savo laukiamam rugsėjinukui nestuke.gif jau dabar pradėjau kaupti vystyklus, daugkartines, skalbiamas sauskelnes, kaupiu Akvilytės ir Vaizelės ir kt. mamyčių patirtį bigsmile.gif o į aplinkinių skeptišką požiūrį stengiuosi nebekreipti dėmesio, aš manau, kad elgiuosi teisingai ir man to pakaknka, mane labai palaiko mano vyras thumbup.gif ir man to pakakanka:)
Akvilyt, aš į az įmečiau klausimuką dėl siūlų mezgamoms kelnytėms, jei galėsite, atsakykite smile.gifačiū 4u.gif


Vakar buvau Vilniuje, tai ta proga užėjau į Rasakilą, pasidairiau idėjų, kai ką nusipirkau kaip po pavyzdį mirksiukas.gif rankdarbiams, tobulinsim techniką dabar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stasikė @ 2008 07 24, 08:38)
Vakar buvau Vilniuje, tai ta proga užėjau į Rasakilą, pasidairiau idėjų, kai ką nusipirkau kaip po pavyzdį mirksiukas.gif rankdarbiams, tobulinsim techniką dabar  ax.gif

Kažkaip čia tylu labai, gal kas nors ką nors nuveikėt sauskelnių meistravimo srityje naujo? Akvilyte gal jau įgyvendinot idėją į marlę iškart įsiūti įklotukus? Marlės nusipirkau tos kvadračiukais thumbup.gif , šiandien tikiuosi atsiūti kraštelius ir bandysiu keliems įsiūti įklotukus kaip sumaniau. Tik nežinau kurie būtų patogesni naudojimui, ar tie pagal trikampio lankstymo „strategiją“ ar kaip Prefolds stačiakampiai, kažin kaip patogiau vaikelį vystyti g.gif o dar savo eilės laukia vilnoniai siūliukai doh.gif vakar susikuskau jau į kamuoliukus bigsmile.gif nu iki rugsėjo laiko dar yra, bet kad tas laikas lekia siaubingiausiai greitai......nespėsiu pamatyti, kaip baigsis dekretinės atostogos nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(g00te @ 2008 07 15, 15:50)
o man jokio skirtumo, skiriasi ar nesiskiria, atradimas cia ar neatradimas, man svarbu, kad butu kuo patogiau vaika augint su vystyklais, pasidarysiu veltines kelnaites, smelinukus, bus patogu naudosiu, nebus patogu - vystysiu.
O ironija gal man jau net vaidenasi  lotuliukas.gif  doh.gif nes kazhkaip pries 2 metus tos ironijos tikrai labai daug buvo - mol kokia tu cia nesamone susigalvojai, kai pilna pampersu, ir visi aishkinimai apie perkaitimus bei vaisinguma per niek nueidavo. nu nesvarbu. as nepykstu, jei ka  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif
tai vat, mama_gulbe  4u.gif , darysiu tokias kelnaites nes:
1. siek tiek tikiu teorija apie berniuku lyties organu perkaitima sauskelnese, bei SITO itaka vaisingumui
2. Siek tiek rupi ekologija, t.y. nesinori uzverst pasaulio prikakotomis ilgai nepuvanciomis sauskelnemis, o visokioms brangioms ekologishkoms as dar neuzdirbu.
lotuliukas.gif


Na nieko sau sugebėjimai thumbup.gif super darbeliai, pagarba tokioms darbštuolėms, labai originalu ir gražu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti