Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

QUOTE(akvilyte @ 2008 11 09, 20:59)
vakar nusižiūrėjau pas vieną mamą  bigsmile.gif  šianien ant greičio pabandžiau  blush2.gif  tai truputį nelabai gavos, bet šiiap tai man patiko  bigsmile.gif
čia vilnonytės  wub.gif

bandysim tobulint  bigsmile.gif


Oho, tikrai grazios, fainules ax.gif Ir as tokiu noriu wub.gif
Isduok paslapti is ko ta vilna, kur galima rasti tokios plonutes, fainutes? Bet kaip tau fainiai, kai turi ta knopkyciu aparatura ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 09 lapkričio 2008 - 21:16
QUOTE(ritukasx @ 2008 11 09, 21:11)
Isduok paslapti is ko ta vilna, kur galima rasti tokios plonutes, fainutes?

Bet kaip tau fainiai, kai turi ta knopkyciu aparatura ax.gif

nežinau kur rasti doh.gif bandysiu dabar pati ieškot.. nes šitios tai iš rankovių padarytos lotuliukas.gif priekis ir nugara suejo šiom:
user posted image
o iš rankovių gavos šitos...

tai tu pasisiūk ką tau reik, pasikviesk mane kavos su aparatūra ir sumušim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 11 09, 22:23)
tai tu pasisiūk ką tau reik, pasikviesk mane kavos su aparatūra ir sumušim  ax.gif


Gerai, turesiu omenyje thumbup.gif
Tik dabar truputi atostogauju su sauskelniu siuvimu ax.gif Bet va tokiu vilnoniu su knopkytem tai labai noreciau, tik nezinau is ko cia pasisiuvus tokias verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 11 09, 22:22)
Bet va tokiu vilnoniu su knopkytem tai labai noreciau,

tik nezinau is ko cia pasisiuvus tokias  verysad.gif

ta mama pas kurią mačiau tai į tokias tik sulankstytą palą deda bigsmile.gif faina...

mane tai biesas ima kad kaune nėr normalios audinių pardės doh.gif vėl reik laukt kol į vilnių susiruošiu doh.gif tai arba gariūnuose arba kalvarijų gatvėj reiks paiškot.. turi būt kažkas panašaus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 11 09, 20:59)
vakar nusižiūrėjau pas vieną mamą  bigsmile.gif  šianien ant greičio pabandžiau 
bandysim tobulint  bigsmile.gif


Nu faina... Manau ir minkštą trikotažą naudot galima ax.gif
Norėjau tavęs paklaust, kurioj vietoj tu susiuvimą darai, kai išverti apsiūtas sauskelnes? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2008 11 10, 07:26)
Nu faina... Manau ir minkštą trikotažą naudot galima  ax.gif

Norėjau tavęs paklaust, kurioj vietoj tu susiuvimą darai, kai išverti apsiūtas sauskelnes? mastau.gif

čia vilnonės mirksiukas.gif jų paskirtis nepraleist drėgmės... taip kad trikotažas ni schmoll.gif

priekyje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 11 09, 23:40)
ta mama pas kurią mačiau tai į tokias tik sulankstytą palą deda  bigsmile.gif  faina...

mane tai biesas ima kad kaune nėr normalios audinių pardės  doh.gif  vėl reik laukt kol į vilnių susiruošiu  doh.gif  tai arba gariūnuose arba kalvarijų gatvėj reiks paiškot.. turi būt kažkas panašaus  rolleyes.gif



As tai panasias tokias vilnones kelnaites maciau toj musu Kauno silainiu parduotuvelej "Aukime kartu", tik ten su lipukais buvo, nu tikrai tokios fainos, minkstos, bet kaina apie 70 lt doh.gif
As rytoj i Vilniu varau, tai jei uzteks laiko, tai irgi uzmesiu aki kur nors ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 10 lapkričio 2008 - 10:16
QUOTE(akvilyte @ 2008 11 09, 23:40)
mane tai biesas ima kad kaune nėr normalios audinių pardės  doh.gif  vėl reik laukt kol į vilnių susiruošiu  doh.gif  tai arba gariūnuose arba kalvarijų gatvėj reiks paiškot.. turi būt kažkas panašaus  rolleyes.gif


Man viena mintis kilo del tu vilnoniu kelnaiciu, kai prisiminiau kazkada (kai dar mokykloj mokiausi) pas vienos klasiokes mama maciau tokia buitine rankine mezgimo masina (gal dar ir dabar ja turi), tai pamenu primegzdavo visokiu megztiniu, saliku, liemeniu vaikams rolleyes.gif
Tai pagalvojau, kad uzsipirkus urmu vilnoniu siulu, galima su tokia masina nusimegzti vilnone paklode, o tada jau issikarpai ir prisisiuni tu superiniu prilaikanciu kelnaiciu su knopkytem ax.gif Kaip manai? g.gif Ar as cia visai nusipeizejau kazka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 17 lapkričio 2008 - 15:55
Gavom savo sauskelnes wub.gif ir jau išbandėm thumbup.gif
Turiu pasakyti, kad akvilytes rankele "atkalta" - jau tokios fainulkos, mielos, taip kruopščiai pasiūtos wub.gif
Gaila tik, kad man protelis per vėlai "apsišvietė" - pirmasis užaugo taip ir nesupratęs, kas tas yr verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyrksė @ 2008 11 25, 23:36)
Gavom savo sauskelnes  wub.gif ir jau išbandėm thumbup.gif


Tai visdelto Akvilyte dirba ir viskas gerai...o as jau susimasciau, kodel ji neapsilanko jokioj temelej apie sauskelnes, net savojoj g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 25 lapkričio 2008 - 23:04
Merginos, patarkit 4u.gif
Tinka prilaikančias kelnytes iš merino vilnos 100% nusimegzt? Nes rasakiloj mačiau parašyta, kad tos dvigubo mezgimo būtent iš tokios g.gif
Ar kokius kitus siūliukus nusipirkti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(idommi @ 2008 11 27, 19:31)
Merginos, patarkit  4u.gif
Tinka prilaikančias kelnytes iš merino vilnos 100% nusimegzt? Nes rasakiloj mačiau parašyta, kad tos dvigubo mezgimo būtent iš tokios g.gif
Ar kokius kitus siūliukus nusipirkti? ax.gif

man atrodo, svarbu, kad vilna 100% būtų, nebūtinai merino. merino skiriasi turbūų tuo, kad ypač švelni. pas mane iš įprastos šiek tiek kandančios vilnos, viskas puikiai veikia smile.gif
Atsakyti