Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

[quote=Kvaki,2008 11 03, 00:57]

Klausimai keli kilo:
1. ką dedat į tų kelnaičių vidų, kur su lipukais? nieko? ant pliko užpakalio kelnikes segat?
2. Kaip skalbiasi kelnikės po didelio reikalo? nelieka dėmių? Mano vyskytklai visi tarybinai, tai atlaikę visas negandas,o tos kelnikės tokios trapios skalbimui.. unsure.gif
3. Kokią gumelę siuvat į rietus? Kaip ji iš arčiau atrodo? ax.gif


1. Į kelnaičių vidų nieko nededu, segu ant plikos dupsės;
2. Po didelio reikalo tiek kelnikėms, tiek sauskelnių įklotams naudoju šepetuką, nuplaunu tirštumėlius ir įtrinu ūkišku muilu, arba iš karto paplaunu su išmuilintu šepetuku;
3. Į rietus pati paprasčiausia gumelė kaip Ritukas rašė, tik jei siūsi, neprisiūk prie pat rietų, bus kieta, kai reikės kraštelius atsiūti...berods viskas.

O aš pradėjau megzti vilnones prilaikančias kelnytes bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2008 11 03, 00:57)
3. Kokią gumelę siuvat į rietus? Kaip ji iš arčiau atrodo?  ax.gif



QUOTE(Olesta @ 2008 11 03, 21:00)
3. Į rietus pati paprasčiausia gumelė  kaip Ritukas rašė, tik jei siūsi, neprisiūk prie pat rietų, bus kieta, kai reikės kraštelius atsiūti...berods viskas.

O aš pradėjau megzti vilnones prilaikančias kelnytes bigsmile.gif


Dar vienas dalykas del gumeles: ja reiktu siuti tik ant vieno medziagos sluoksnio, jokiu budu ne per kelis, ir stipriai itempti guma siuvant - tiek kiek tempiasi ax.gif Tada gaunasi puikus raukinukai thumbup.gif

Olesta, pasirodyk, kai numegsi savas vilnones kelnaites mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus aciuks.gif bandysiu šiandie lipukų ir gumytės pas mum mieste rast.

QUOTE(Olesta @ 2008 11 03, 21:00)
O aš pradėjau megzti vilnones prilaikančias kelnytes bigsmile.gif


Mezgi pagal kažkokią schemą ar iš galvos?
Mano fantazija labai žemo lygio, tai be schemos nepajudėčiau iš vietos. Nors megzt labiau nei siūt patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2008 11 04, 10:06)
Ačiū už atsakymus aciuks.gif bandysiu šiandie lipukų ir gumytės pas mum mieste rast.
Mezgi pagal kažkokią schemą ar iš galvos?
Mano fantazija labai žemo lygio, tai be schemos nepajudėčiau iš vietos. Nors megzt labiau nei siūt patinka  ax.gif

Na labai noriu numegzt tokias, kaip Akvilytės baltosios su žaliu raišteliu, tai mezgu kaip kojinę, tik kažkaip manau, kad reikia užpakaliuko dalį ilgesnę padaryti ir neimanau kaip, ar kaip kojinės kulną, bet tada ties klešnytėmis nesąmonė gautųsi, na dar sumąstysiu kaip ten padaryti, nes schemos nesuprantu blush2.gif ax.gif doh.gif , o schema pirmame puslapyje mirksiukas.gif
Papildyta:
http://community.liv...ers/110889.html
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2008 11 04, 11:48)
Na labai noriu numegzt tokias, kaip Akvilytės baltosios su žaliu raišteliu, tai mezgu kaip kojinę, tik kažkaip manau, kad reikia užpakaliuko dalį ilgesnę padaryti ir neimanau kaip, ar kaip kojinės kulną, bet tada ties klešnytėmis  nesąmonė gautųsi, na dar sumąstysiu kaip ten padaryti, nes schemos nesuprantu blush2.gif  ax.gif  doh.gif , o schema pirmame puslapyje mirksiukas.gif
Papildyta:
http://community.liv...ers/110889.html

gerai mezgei smile.gif kaip kojine.. paskui ketvirtadali akiu palik ant vieno virbalo.. likusias visas siaurink kol liks tiek kiek palikai ant to vieno virbalo.. tada ta uodega uzlenksi ir viskas mirksiukas.gif

tik va pas mane tai su ciurniu nesamone doh.gif realiai reik ji is dvigubai maziau akiu megzt... paskui isplatint ir megzt tai kas uzsideda ant sauskelnes smile.gif

lauksim rezukltatu bigsmile.gif


Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2008 11 04, 12:48)
o schema pirmame puslapyje mirksiukas.gif
Papildyta:
http://community.liv...ers/110889.html


aciuks.gif ačiū bandysim žiūrėt.
Bet va klausimas vėl kilo: tos keltynės skirtos labiau gulinčiam vaikiui, nes labai jau tos kojos prieky iškirptos. Ar netrukdys ropliukui-vaikščiukui?
ten paveiksliukuose didesni vaikučiai, tai taip gerai apmuturiuoti atrodo g.gif Ir dar užpakalis taip juokindai atkištas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 11 04, 13:02)
gerai mezgei smile.gif kaip kojine.. paskui ketvirtadali akiu palik ant vieno virbalo.. likusias visas siaurink kol liks tiek kiek palikai ant to vieno virbalo.. tada ta uodega uzlenksi ir viskas  mirksiukas.gif 

tik va pas mane tai su ciurniu nesamone  doh.gif  realiai reik ji is dvigubai maziau akiu megzt... paskui isplatint ir megzt tai kas uzsideda ant sauskelnes smile.gif

lauksim rezukltatu  bigsmile.gif


ketvirtadalis akių ir taip jau ant virbalo g.gif juk pas mane ant kiekvieno virbalo po 26 akis, tai ir yra ketvirtadalis, kažko neponial bigsmile.gif g.gif gerai, paliksiu ant vieno virbalo taip suprantu priekinę dalį, o toliau vietą subiniukui ant trijų virbalų, siaurinti reikia nuo kraštinių virbalų sumezgant po 2 akis į vieną iš abiejų kraštų, o visurinį virbalą išmegzti pilnai??????
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2008 11 04, 14:42)
ketvirtadalis akių ir taip jau ant virbalo g.gif juk pas mane ant kiekvieno virbalo po 26 akis, tai ir yra ketvirtadalis, kažko neponial bigsmile.gif  g.gif gerai, paliksiu ant vieno virbalo taip suprantu priekinę dalį, o toliau vietą subiniukui ant trijų virbalų, siaurinti reikia nuo kraštinių virbalų sumezgant po 2 akis į vieną iš abiejų kraštų, o visurinį virbalą išmegzti pilnai??????

viska labai reisingai parasei biggrin.gif tik nepamenu ar kiekviena eile po dvi akis nuiminejau ar kaip
jo turdut prieky suimi ir mezgi iki galo, paskui apsukus vel dvi sumezgi ir iki galo.. nes ten nemazas gabalas dar turi gautis rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas

Užsikrėčiau nerealiai doh.gif Jau temą du kart perskaiciau,o blogas jau seniai favorituose doh.gif
Bandau siūt, tik rezultato kol kas dar nėr blush2.gif

dar klausimų kilo dėl tos iškarpos:
- ar darot tas kišenytes "Velcro tab pocket"
- kas tas "CHECKING SQUARE" ir ką su juo daryt?

Beje, tikrai jau trečią kart temą skaitau bet nerodo man tų nuorodų kaip tas lanolinas atrodo schmoll.gif Gal dar kart galit įdėt? Gyvenu Visagine, tai net nzn kur to gero reiktų ieškot. Kažkas minėjo, kad vaistinėse perka, tai gal žinot kaip vadinas ar kokioj vaistinėj būna? O gal kažkas panašaus yra atvežama iš Rusijos ar Baltarusijos?
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2008 11 07, 08:54)
Labas rytas

Užsikrėčiau nerealiai  doh.gif Jau temą du kart perskaiciau,o blogas jau seniai favorituose  doh.gif
Bandau siūt, tik rezultato kol kas dar nėr  blush2.gif

dar klausimų kilo dėl tos iškarpos:
- ar darot tas kišenytes "Velcro tab pocket"
- kas tas "CHECKING SQUARE" ir ką su juo daryt?

Beje, tikrai jau trečią kart temą skaitau bet nerodo man tų nuorodų kaip tas lanolinas atrodo  schmoll.gif Gal dar kart galit įdėt? Gyvenu Visagine, tai net nzn kur to gero reiktų ieškot. Kažkas minėjo, kad vaistinėse perka, tai gal žinot kaip vadinas ar kokioj vaistinėj būna? O gal kažkas panašaus yra atvežama iš Rusijos ar Baltarusijos?


Na, smagu, kad uzsikretet sia manija thumbup.gif Man irgi panasiai buvo, kaip pabandziau ax.gif Kai igusit labiau, tai taip smulkmeniskai neziuresit, viskas daug greiciau gausis. As tai tu kisenyciu nedarau.
As tai dabar iskerpu vidini ir isorini sluoksni is flaneles pagal iskarpa, is akies pritaikau ir prisiuvu koki noriu iklota prie vidinio flaneles sluoksnio, isiuvu gumytes, ir sujungiu abu sluoksnius, isorini ir vidini (su iklotu). Ir galiausiai taip pat is akies pritaikau ir prisiuvu lipukus. Stai ir viskas smile.gif
O del lanolino, tai as perku is Rasakila.lt balzama vilnai mirksiukas.gif
Atsakyti
Labryt, dar pafloodinsiu ax.gif

Iškepiau vakar pirmą prisvilusį blyną biggrin.gif Siūlas vėlės, nes mašina pastrigus buvo, bet po to MB patvarkė ir lyg užbaigiau karsta.gif
Tai mažajai tikrai per didelės gavos biggrin.gif Bet didžiąjam kaip tik hihihi.gif net nakčiai norėjo užsidėt thumbup.gif Vis galvojau, kokioj baloj vaikis atsibus, bet neteko to jausmo išbandyt, nes sausas atsikėlė rolleyes.gif
Atsakyti
vakar nusižiūrėjau pas vieną mamą bigsmile.gif šianien ant greičio pabandžiau blush2.gif tai truputį nelabai gavos, bet šiiap tai man patiko bigsmile.gif
user posted image
user posted image
čia vilnonytės wub.gif

bandysim tobulint bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 09 lapkričio 2008 - 20:00