Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

QUOTE(kriziukas @ 2008 10 27, 15:39)
o gal galima plačiau? kas per Akvilytės sauskelnės? rolleyes.gif



Va cia Akvilytes sauskelnes EKOmanija Cia galima ju pasiziureti, pasigrozeti, o jei patiks, tai ir isigyti namie siutu Akvilytes sauskelnyciu 4u.gif Tikrai verta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kriziukas @ 2008 10 27, 15:39)
o gal galima plačiau? kas per Akvilytės sauskelnės? rolleyes.gif

Na kol prisiruošiau parašyti, žiūriu jau spėta lotuliukas.gif o Akvilytei 4u.gif 4u.gif 4u.gif good.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 28 spalio 2008 - 21:47
user posted image
čia iš neto platybių kaip galima prilaikančias kelnytes iš megztinių susiorganizuot rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 28 spalio 2008 - 21:53
QUOTE(akvilyte @ 2008 10 28, 22:47)
user posted image
čia iš neto platybių kaip galima prilaikančias kelnytes iš megztinių susiorganizuot  rolleyes.gif


Va tas "trikampio" siuvimas kaip man patiko, ir dar taip greitai viskas gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 10 29, 09:28)
Va tas "trikampio" siuvimas kaip man patiko, ir dar taip greitai viskas gaunasi  thumbup.gif

baigiu užsimušti doh.gif galiu prisiekti, kad kažkur mačiau pavyzdį, akip tą trikampį pasiūti ir neberandu, pagelbėkit PRAŠAU help.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2008 10 29, 11:12)
baigiu užsimušti doh.gif galiu prisiekti, kad kažkur mačiau pavyzdį, akip tą trikampį pasiūti ir neberandu, pagelbėkit PRAŠAU help.gif



Jo, cia neseniai Akvilyte buvo nuoroda idejus, tai as iskart ja isisaugojau "Favorituose". ax.gif Tai butu STAI CIA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 10 29, 11:24)
Jo, cia neseniai Akvilyte buvo nuoroda idejus, tai as iskart ja isisaugojau  "Favorituose".  ax.gif  Tai butu STAI CIA  4u.gif

notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif AČIŪ
Atsakyti
Na va, baigiau savo paskutine sauskelniu partija, prie kurios uztrukau dvi dienas ax.gif

user posted image

Dabar jau turim tiek sauskelniu, kad ju siuvima atidesiu ilgesniam laikui, kai isaugsim ar susinesios turimos lotuliukas.gif
Dabar bandysiu gal koki sijona pasisiuti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 10 29, 17:21)
Na va, baigiau savo paskutine sauskelniu partija, prie kurios uztrukau dvi dienas  ax.gif

user posted image

Dabar jau turim tiek sauskelniu, kad ju siuvima atidesiu ilgesniam laikui, kai isaugsim ar susinesios turimos  lotuliukas.gif
Dabar bandysiu gal koki sijona pasisiuti  biggrin.gif

Super Mamukas, malačius, aš laukiu kol vyrui išeiginės bus, nes su dviem vaikais niekaip neprisėdu prie rankdarbių, o jau pasiilgau...pasufleruok prašau, kaip įkeli šitaip nuotraukytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif labai gražios Jūsų sauskelnytės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2008 10 29, 19:45)
Super Mamukas, malačius, aš laukiu kol vyrui išeiginės bus, nes su dviem vaikais niekaip neprisėdu prie rankdarbių, o jau pasiilgau...pasufleruok prašau, kaip įkeli šitaip nuotraukytes 4u.gif  4u.gif  4u.gif labai gražios Jūsų sauskelnytės thumbup.gif


Siaip paprastai as ilgiau uztrunku su sauskelniu siuvimu, nes mano maziukas reikalauja nemazai demesio ax.gif Bet siandien kazkaip jis toks ramus buvo, nezyze, o beveik visa diena uzsiemes savais reikalais lotuliukas.gif tuo paciu aiskindamas mamai kaip siuti: va-vava,mamamaa, ne-nenee, aba-baba... biggrin.gif
Jei nori galesiu parasyti i AZ, kaip nuotraukas ideti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos hi.gif
prisiskaičiau, seilė nutįso.... Nu taip gražu, ir aš noriu... tik va siuvimo mašiną reik susivairuot, arba piniginę pasitikrint...

Klausimai keli kilo:
1. ką dedat į tų kelnaičių vidų, kur su lipukais? nieko? ant pliko užpakalio kelnikes segat?
2. Kaip skalbiasi kelnikės po didelio reikalo? nelieka dėmių? Mano vyskytklai visi tarybinai, tai atlaikę visas negandas,o tos kelnikės tokios trapios skalbimui.. unsure.gif
3. Kokią gumelę siuvat į rietus? Kaip ji iš arčiau atrodo? ax.gif

Sori jei per durni klausimai umn.gif: bet nesumastau blush2.gif

Iš manęs siuvėja nekokia, bet pas mum jokių ekologiškų pardžių nėr, tai tik popiguškės medžiagom sušelptų... o mažosios princesės persikinis užpakaliukas labai jau vienkartinėm sauskelnėm inoringas ir tik grynas lietuviškas oras jam įtinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2008 11 03, 00:57)
Klausimai keli kilo:
1. ką dedat į tų kelnaičių vidų, kur su lipukais? nieko? ant pliko užpakalio kelnikes segat?
2. Kaip skalbiasi kelnikės po didelio reikalo? nelieka dėmių? Mano vyskytklai visi tarybinai, tai atlaikę visas negandas,o tos kelnikės tokios trapios skalbimui..  unsure.gif
3. Kokią gumelę siuvat į rietus? Kaip ji iš arčiau atrodo?  ax.gif


Na, pabandysiu as kazkiek atsakyti, po to gal ir kitos dar kazka patars ax.gif
1. Kadangi bambukiniu ar kanapiniu audiniu (kas tinkamiausia tokioms sauskelnems) Lietuvoj dar nelabai rasi, tai namie sauskelnes siunu is flaneles ir frotinio audiniu (pvz. senas geras ranksluostis). Su siais audiniais ir zaidziam siunant - tai flanele virsuj, viduj-frotas, arba viskas is frotines medziagos, dar galima iklotuku viskokiu pasisiuti i vidu ideti. Sios sauskelnes dedamos ant pliko uzpakaliuko, ir ant virsaus dar vilnones kelnaites, kad sulaikytu dregme ir siluma ax.gif
2. Tam, kad didelis reikalas stipriai neisteptu sauskelniu, as dedu pirktini specialu popieriu, kuri po to galima nuleisti su visu "turtu" i klozeta. Todel sauskelnes stengiuosi skalbti svelniau, nes man tikrai gaila tos medziagytes, kuri siais laikais ne tokia patvari, kaip kad budavo anksciau ax.gif
3. As tai gumele naudoju paprasta, kazkur apie 0,5 cm plocio, o prie nugarytes kartais ir siek tiek platesne ax.gif

4u.gif
Atsakyti