Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

QUOTE(zmogs @ 2008 10 17, 11:22)
Tai aišku, čia liuks variantas, per šilta tikrai nebus, juk ir vėsu dabar. Mano abu vaikai taip miega (nors su sauskelnėm), grynai dėl jaukumo ir šilumos.

QUOTE(ritukasx @ 2008 10 17, 11:50)
Tikrai gera ideja  4u.gif


Ačiū už palaikymą, reiks bandyt įgyvendint. 4u.gif

Daugkartinių sauskelnių tai aš nesiūsiu, nes siūti nemoku, o ir niekad netraukė siuvimas manęs; tad pilvinukui reiks augti su Akvilytės sauskelnėmis. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2008 10 17, 15:12)
Daugkartinių sauskelnių tai aš nesiūsiu, nes siūti nemoku, o ir niekad netraukė siuvimas manęs; tad pilvinukui reiks augti su Akvilytės sauskelnėmis.  thumbup.gif



Jo, Akvilytes sauskelnes thumbup.gif , jau isbandem ax.gif
Atsakyti
Gal kas patarsit iš mamyčių g.gif Mezgiau kelnytes pagal šią nuorodą. Tiksliai pagal parašytus nurodymus - ir ką gavosi nerealiai mažos - gal kokiam neišnešiotukui ar naujagimiui biggrin.gif Įdomu, ką ne taip dariau? ar gali būti dėl plonesnių siūlų ir aišku plonesnių virbalų? Ten parašyta 5 - 6mm - tai pagal mano suoprotį t.y. 5 ar 6nr virbalai? Ar klystu? Tiesa pasakius - tokia iš manęs mezgėja blush2.gif Mezgiau su 2,5 nr virbalais. Tai ar gali būti, kad dėl to gavosi mažos kelnytės? g.gif Patarkit prašau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2008 10 19, 23:14)
Gal kas patarsit iš mamyčių  g.gif  Mezgiau kelnytes pagal šią nuorodą. Tiksliai pagal parašytus nurodymus - ir ką gavosi nerealiai mažos - gal kokiam neišnešiotukui ar naujagimiui  biggrin.gif  Įdomu, ką ne taip dariau? ar gali būti dėl plonesnių siūlų ir aišku plonesnių virbalų? Ten parašyta 5 - 6mm - tai pagal mano suoprotį t.y. 5 ar 6nr virbalai? Ar klystu? Tiesa pasakius - tokia iš manęs mezgėja  blush2.gif  Mezgiau su 2,5 nr virbalais. Tai ar gali būti, kad dėl to gavosi mažos kelnytės?  g.gif  Patarkit prašau  verysad.gif

aš mezgiau, matyt siūlai siūlams ir virbalai virbalams nelygu, aš mezgiau iš dvigubų lietuviškų ABC vilnonių siūlų ir gavosi taip pat mažos, 3 nr. virbalais, tai antroms kelnytėms dėjau akių daugiau pagal vaikelį ir ties kojytėmis tą klyniuko dalį irgi ilgesnę dariau, o tas pirmas kaip treniruotę palikau ax.gif
Atsakyti
Sveikos darbštuolės smile.gif

labai sudomino sauskelnės natūralios, gal kuri mamytė mezga už pinigėlius? nes aš tai visai nemoku tokių dalykų blush2.gif moku tik kojines numegzti....
ypač patiko Vaizelės kelnytės.

Gal kuri mama tą daro? ax.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Na va, dar vienas mano darbelis, jau po truputi tobuleju 4u.gif Bebandydama, prisisiuvau apie keliolika sauskelniu, ir kuo toliau, tuo geriau iseina ax.gif

user posted image

Sitose sauskelnese sugalvojau (pagal pirktines vienas sauskelnes) paploninti paciu sauskelniu vidini sluoksni ir atskirai prisiuti kazka panasaus i iklotuka. Tai padariau tam, kad greiciau galetu jos dziuti, nes laukti 2-3 dienas kol isdzius visi vidiniai sluoksniai kazkaip nebesinori. O dziovinti skalbimo masinoj ant dideliu apsuku irgi nesinori, nes tada medziaga nekokia atrodo doh.gif
Ziuresim, ar pasiteisins tai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 24 spalio 2008 - 17:37
QUOTE(ritukasx @ 2008 10 24, 18:17)
Na va, dar vienas mano darbelis, jau po truputi tobuleju  4u.gif Bebandydama, prisisiuvau apie keliolika sauskelniu, ir kuo toliau, tuo geriau iseina  ax.gif

user posted image

Sitose sauskelnese sugalvojau (pagal pirktines vienas sauskelnes) paploninti paciu sauskelniu vidini sluoksni ir atskirai prisiuti kazka panasaus i iklotuka. Tai padariau tam, kad greiciau galetu jos dziuti, nes laukti 2-3 dienas kol isdzius visi vidiniai sluoksniai kazkaip nebesinori. O dziovinti skalbimo masinoj ant dideliu apsuku irgi nesinori, nes tada medziaga nekokia atrodo  doh.gif
Ziuresim, ar pasiteisins tai  ax.gif

Kokia šaunuolė thumbup.gif manau, kad pasiteisins, nes įtariu, kad pagal Rasakilos flanelinį one size vystyklą siuvai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2008 10 24, 22:02)
Kokia šaunuolė thumbup.gif manau, kad pasiteisins, nes įtariu, kad pagal Rasakilos flanelinį one size vystyklą siuvai drinks_cheers.gif


Aha, Rasakilos turiu sitas 4u.gif , bet yra ir daugiau panasiu pirktiniu, kur iklotas atskirai prisiutas, man tokios kazkaip greiciau isdziuna. Tai dabar tai isbandysim ant savo pasiutu smile.gif Neseniai padzioviau savo naujas sauskelnes, ziuresim kiek laiko dzius ax.gif
Atsakyti
super ritukasx thumbup.gif

tuoj galėsim mestis ir atidaryt parduotuvikę tongue.gif bigsmile.gif

o tai koks privalumas to kad įklotas prisiūtas o ne atskirai dedasi??? g.gif ką dėjai į vidų ir iš ko įklotas???

kokios sauskelnės tau dvi tris paras džiūna blink.gif pas mane tai tik bambukinės parą laiko džiūna g.gif

pasirodyk daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 10 24, 23:45)
super ritukasx  thumbup.gif

tuoj galėsim mestis ir atidaryt parduotuvikę  tongue.gif  bigsmile.gif

o tai koks privalumas to kad įklotas prisiūtas o ne atskirai dedasi???  g.gif  ką dėjai į vidų ir iš ko įklotas???

kokios sauskelnės tau dvi tris paras džiūna  blink.gif  pas mane tai tik bambukinės parą laiko džiūna  g.gif

pasirodyk daugiau  ax.gif



Siaip tai, kaip ir jokio skirtumo nera, ar iklotas prisiutas, ar ne. Tiesiog jis pritvirtintas ir islieka savo vietoj, kai yra uzsegtos sauskelnes ant uzpakaliuko ax.gif O be tokio iklotuko, sauskelnes butu per plonos. Nusiziurejau is pirktiniu ir pabandziau taip pasiuti, kad nebutu visi sluoksniai susiuti viename, kas manau ilgina dziuvima. Ir labai nepatinka sauskelnes grezti skalbimo masinoje, nes po to jos ne tokios grazios atrodo, ypac savo siutos, gaila man ju ax.gif Tai greziant lengviausiu rezimu, man kazkodel dziusta 2-3 paras g.gif
Taigi sauskelnese 1 sluoksnis froto ir 2 flaneles, iklotukas irgi is tokiu pat sluoksniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2008 10 17, 14:12)

Daugkartinių sauskelnių tai aš nesiūsiu, nes siūti nemoku, o ir niekad netraukė siuvimas manęs; tad pilvinukui reiks augti su Akvilytės sauskelnėmis.  thumbup.gif



o gal galima plačiau? kas per Akvilytės sauskelnės? rolleyes.gif
Atsakyti