Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

Šaunuolės, mamos! Labai gera temelė!
Mano kleckas jau didelis, bet paskaičius temą ėmiau ir prisiuvau vienkartinukių blush2.gif . O dabar vilnones kelnytes mezgu lotuliukas.gif Balionėlis Jums visoms 4u.gif !
Atsakyti
prisiuti tai as prisiuvau tu sauskelniu, bet dabar noriu klausti, nuo kokio amziaus jus jas naudojat??? mano mazylei dar tik 2 sav, tai tos sauskelnes atrodo baisiniai dideles, ir net pirktines bambukines pacios maziausios viska pro sonus praleidzia sad.gif
tai gal reikia laukti kol mazyle pauges??
Atsakyti
QUOTE(pumpotaukslis @ 2008 10 01, 16:08)
prisiuti tai as prisiuvau tu sauskelniu, bet dabar noriu klausti, nuo kokio amziaus jus jas naudojat??? mano mazylei dar tik 2 sav, tai tos sauskelnes atrodo baisiniai dideles, ir net pirktines bambukines pacios maziausios viska pro sonus praleidzia sad.gif
tai gal reikia laukti kol mazyle pauges??



Siaip tai sauskelnes tinkamos nuo pat gimimo. O siuvant pries gimdyma, tai juk negali numatyti kokio dydzio prireiks ax.gif O pirktines tai jos visaip apsilanksto, kad mazesnes gautusi, na aisku kad kol leliukas labai mazas tai teks siek tiek pakenteti su didesnemis smile.gif
O tai su vilnonemis prilaikanciomis vistiek praleidzia? Pvz. pirktines is Rasakilos su ilgom klesnem arba Ekomamos dvigubo mezgimo tai turetu gerai apglusti ir nepraleisti dregmes g.gif na, bent jau mums taip buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpotaukslis @ 2008 10 01, 15:08)
prisiuti tai as prisiuvau tu sauskelniu, bet dabar noriu klausti, nuo kokio amziaus jus jas naudojat??? mano mazylei dar tik 2 sav, tai tos sauskelnes atrodo baisiniai dideles, ir net pirktines bambukines pacios maziausios viska pro sonus praleidzia sad.gif
tai gal reikia laukti kol mazyle pauges??

Mes naudojom nuo pat gimimo, tiesa ne savos gamybos, o pirktines. Pradžioje, kol paūgėjo, labiausiai patiko naujagimių dydžio žr. čia. O nuo 4-5kg jau gerai buvo visos universalaus dydžio sauskelnės. Labai dar priklauso, kiek jūs sveriat.
Atsakyti
QUOTE(pumpotaukslis @ 2008 10 01, 16:08)
prisiuti tai as prisiuvau tu sauskelniu, bet dabar noriu klausti, nuo kokio amziaus jus jas naudojat??? mano mazylei dar tik 2 sav, tai tos sauskelnes atrodo baisiniai dideles, ir net pirktines bambukines pacios maziausios viska pro sonus praleidzia sad.gif
tai gal reikia laukti kol mazyle pauges??

nu tai mamka, reikėjo mažesnes siūt tongue.gif aš pradžioj visai mažytes siuvau.. bet kadangi pati bandžiau tai nesigilinau kiek užteks ir tt.. tai tos tiko gal mėn.. bet tai ten juokindos jos ir buvo kai daba psižiūriu atgal biggrin.gif paskui siuvau rimtesnes tai va jų užteko iki dabar rolleyes.gif ty iki maždaug 9kg ir naudojom nuo mėn... o dabar vidų iškirpaau ir pasiuvau nuajas... tikiuos šitų užteks iki puoduko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpotaukslis @ 2008 10 01, 16:08)
prisiuti tai as prisiuvau tu sauskelniu, bet dabar noriu klausti, nuo kokio amziaus jus jas naudojat??? mano mazylei dar tik 2 sav, tai tos sauskelnes atrodo baisiniai dideles, ir net pirktines bambukines pacios maziausios viska pro sonus praleidzia sad.gif
tai gal reikia laukti kol mazyle pauges??

Na su siuvimu aš dydį pataikiau pasirodo ir puikiai mums veikia mūsų siūtinės pagal Akvilytės pamokytes 4u.gif , tik aš turiu jų mažai, nėštumo pabaigoje, užpuolė nėštukių toksikozė ir nespėjau pabaigti, bet net iškarpas turiu, tai reikės kokį savaitgalį prisėsti pasiūti, labai greitas reikalas...o iš pirktinių, tai One Size aš atlenkiu, ir ant jų dedu vilnones prilaikančias kelnytes, o geriausiai man veikia aprišami vystyklai ir ant jų kelnytės, niekas nieko nepraleidžia per jokius šonus, net kelnyčių nesutepa skysčiausi turiniai-superinis reikalas, nežinau kiek ilgai mano vyrutis pasiduos vystomas tais aprišamais vilnoniais, bet man jie greita, patogu, greitai džiūsta, puikiai sugeria drėgmę, ploni, nu patys pačiausi be siūtinių. Bambukinių džiaugiuosi turėdama tik vienerias pirktas iš Rasakilos, nes jau džiūna tai baisiausiai ilgai, o ir funkcionalumas man schmoll.gifšiandien bandžiau marlę+mažiukai triusikėliai+prilaikančios išorinės vilnonės irgi veikia ne ką prasčiau thumbup.gif dabar maniškis jau trečią valandą angelo miegu miega su Imse Vimse One Size flaneliniu vystyklu + vilnonės kelnytės, atidengiau pažiūrėt, nu miega šiltutis sausutis kleckutis, ką ten rasiu, kai nurengsiu, neįsivaizduoju, bet miega ramiai, matyt nešlapia jam ax.gif nes šiaip paguldžius su marle ar kokiu plonesniu įklotėliu, tai peršlapęs tuoj bundasi ir visa laiptinė žino, kad kelnytės šlapios tongue.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Na va, noriu pasirodyti, ka pavyko is vilnonio megztinio pasisiuti, kai susinervavus isejau is Rasakilos parduotuves, kur taip norimos ilgaklesnes kelnaites net 80 lt kainuoja doh.gif
Trumpaklesnes ax.gif
user posted image

Ir ilgaklesnes
user posted image

Tik gaila, kad tik viena toki megztini turejom verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 10 14, 13:59)
Tik gaila, kad tik viena toki megztini turejom  verysad.gif

nu super thumbup.gif net užpavydėjau blush2.gif o nepraleidžia???



Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 10 14, 15:36)
nu super  thumbup.gif  net užpavydėjau  blush2.gif  o nepraleidžia???



Na nepraleidzia jos, veikia panasiai, kaip pirktines dvigubo mezgimo, kurias mes isaugom ax.gif
Atsakyti
Žinot ką pagalvojau... o jeigu aš numegzčiau vilnonį paklotuką ir jį lanolizuočiau... turėtų veikti panašiai kaip visokios "klijonkės" ar ne? Tik ar nebus per šilta miegoti. g.gif

Čia aš savo dičkei, kuri be sauskelnių jau senokai, bet štai avarijų miego metu dažnai pasitaiko. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2008 10 17, 09:03)
Žinot ką pagalvojau... o jeigu aš numegzčiau vilnonį paklotuką ir jį lanolizuočiau... turėtų veikti panašiai kaip visokios "klijonkės" ar ne? Tik ar nebus per šilta miegoti.  g.gif

Čia aš savo dičkei, kuri be sauskelnių jau senokai, bet štai avarijų miego metu dažnai pasitaiko.  rolleyes.gif

Tai aišku, čia liuks variantas, per šilta tikrai nebus, juk ir vėsu dabar. Mano abu vaikai taip miega (nors su sauskelnėm), grynai dėl jaukumo ir šilumos.
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2008 10 17, 10:03)
Žinot ką pagalvojau... o jeigu aš numegzčiau vilnonį paklotuką ir jį lanolizuočiau... turėtų veikti panašiai kaip visokios "klijonkės" ar ne? Tik ar nebus per šilta miegoti.  g.gif

Čia aš savo dičkei, kuri be sauskelnių jau senokai, bet štai avarijų miego metu dažnai pasitaiko.  rolleyes.gif



Tikrai gera ideja 4u.gif
Atsakyti