Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

QUOTE(Vaizele @ 2008 09 21, 09:56)
Ritukasx, labai mielos sauskelnytės  4u.gif

Aš ankstesnę partiją siuvau su dviguba juosta prie kurios limpa lipukas, o antrą - tik su viena (labai taupiau, kad visiems užtektų kiek turėjau), tai man pirmieji geriau laikosi. O tu žiūriu irgi vieną juostelę siuvai, tau kaip laiko užsegimas?  ax.gif




Na, kol kas mums normaliai laikosi toks uzsegimas. Jeigu veliau bus blogai, tai bandysiu taisyti ir siusiu dviguba 4u.gif


Aciu visoms uz ivertinimus 4u.gif As net pati nustebau savo sugebejimais, pasirodo ne esu visai beviltiska siuvime blush2.gif
Atsakyti
O mano stai tokios vyriskos gavosi, tik ta melyna flanele labai jau dazo. Sauskelnytes jau spejom visokiais budais isbandyti, rezultatas - puikus, niekas neprabego ir neissiterliojo
Dabar man patarkit, kaip ta foto ideti? Ieskau pagalbos ir bandysiu ikelti
Atsakyti
QUOTE(rb051gf @ 2008 09 22, 10:07)
Dabar man patarkit, kaip ta foto ideti? Ieskau pagalbos ir bandysiu ikelti



As tai del nuotrauku pasiskaitinejau skyreli "Dazniausiai uzduodami klausimai", ten rasi visko ka tau reikia zinoti del nuotrauku idejimo 4u.gif
Atsakyti
Taigi nieko nebus schmoll.gif , net internetini foto albuma susikuriau, vis tiek tolesni veiksmai neaiskus doh.gif , gal kas priimsit i savo emaila ir cia patalpinsit unsure.gif ? Arba vakare bandysiu toliau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rb051gf @ 2008 09 22, 10:43)
Taigi nieko nebus schmoll.gif , net internetini foto albuma susikuriau, vis tiek tolesni veiksmai neaiskus doh.gif , gal kas priimsit i savo emaila ir cia patalpinsit unsure.gif ? Arba vakare bandysiu toliau... verysad.gif



Parasiau tau i AZ, nes cia butu ne i tema apie nuotraukas aiskintis 4u.gif
Atsakyti
Su Ritukasx pagalba (ačių jai 4u.gif ) rodausi ir aš savo gaminį. Brėžinuką pasidariau išsiardžiusi vienkartinę sauskelnę, nes namie printerio neturiu, negaėjau atsispausdinti iškarpos iš interneto. Todel per aukštai užsiuvau šlaunyčių gumytes, užsiraitė kampai, kitas siūsiu apvalesnes, gal bus gerai. Galvoju kitoms i vidų nebesiūti frote sluoksnio, kad greičiau išdžiūtų, šiaip ar taip vistiek į vidų dedu vilnonį įklotuką iš seno tikro vilnonio megztuko, kad neprateketų. Šaip pasisiūti tikrai nėra taip sudėtinga, kaip atrodo iš pradžių. Ir labai užkrečiantis dalykas, panašiai, kaip virusas.
paskutinis klausimas ne į temą - kiek jūs tokių sauskelniųsunaudojate per parą? Man grynų palučių išeina apie 16-18 vienetų.


user posted image
Papildyta:
QUOTE(rb051gf @ 2008 09 22, 18:14)
Su Ritukasx pagalba (ačių jai  4u.gif ) rodausi ir aš savo gaminį.  Brėžinuką pasidariau išsiardžiusi vienkartinę sauskelnę, nes namie printerio neturiu, negaėjau atsispausdinti iškarpos iš interneto. Todel per aukštai užsiuvau šlaunyčių gumytes, užsiraitė kampai, kitas siūsiu apvalesnes, gal bus gerai. Galvoju kitoms i vidų nebesiūti frote sluoksnio, kad greičiau išdžiūtų, šiaip ar taip vistiek į vidų dedu vilnonį įklotuką iš seno tikro vilnonio megztuko, kad neprateketų. Šaip pasisiūti tikrai nėra taip sudėtinga, kaip atrodo iš pradžių. Ir labai užkrečiantis dalykas, panašiai, kaip virusas.
paskutinis klausimas ne į temą - kiek jūs tokių sauskelniųsunaudojate per parą? Man grynų palučių išeina apie 16-18 vienetų.
user posted image

O nuotraukoj data tai 2005 metų doh.gif Amžinai taip gaunasi, nors fotkinau tik šį rytą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 09 21, 09:25)
bet ar nesigauna labai jau ten kieta  g.gif


Jei ištisinę plačią tai manau būtų per kita, bet aš siuvu dvi siauras šalia arba vieną plačią perkirptą išilgai į dvi dalis.

Va čia matosi pvz.


Atsakyti
Kuo giliau i miska, tuo daugiau medziu. Turiu klausima Akvilytei: ar apsiuvi is virsaus visa sauskelne ar tik prieki ir nugaryte, palikdama neapsiuvus kojyciu raukinukus g.gif ? Savo pirmosiom apsiuvau viska, tai ties slaunytem raukinukai atsoke, dabar vel siuvu pora nauju, tai kazkaip norisi leskutes palikt neapsiutas. Gal kazka darau ne taip? Ir dar vienas klausimukas (cia gal jau visoms siuvancioms ax.gif ): ar uzsegimo sparniukus darot tokio ilgio, kaip brezinyje ar trumpinat? Maniskis mazius nera baisiai kudas (penkiu men dabar jau svers virs 7 kg), bet kai uzsegu sauskelne, tai po 1,5 cm abu uzsegimo sparneliai galetu buti trumpesni. Guma nugaroj ir kitose vietose siudama itempiu maksimaliai, kaip ir rekomendavo Vaizele drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rb051gf @ 2008 09 30, 06:59)


apsiuvu tik priekį ir nugarą wink.gif leškučių nesiuvu rolleyes.gif buvau kažkada apsiuvus, nepasiteisino rolleyes.gif

kadangi aš siuvu ne pagal tas iškarpas tai nieko negaliu pasakyt bet kas tau trukdo patrumpint tuos sparnelius mirksiukas.gif jei matai kad galėtų būt trumpesni tai ir trumpink 4u.gif
Atsakyti
OK. Labai aciu. Eksperimentuojam toliau
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif

O as va ka radau, paklausius Akvilytes ir nuejus i "piguske" ieskodama ko nors, kas tiktu sauskelnems ar iklotukams
user posted image

Tai pagalvojau kad sis vilnonis daiktas gal tiktu prilaikancioms kelnaitems pasisiuti g.gif Kadangi pati visiskai nemezgu, o pirktines baigiam isaugti, tai nusipirkau si gana nemaza gabala medziagos tik uz 10 lt. Tai bandysiu ka nors numeistrauti su siuvimo masina, po to lanolinizuoti, ir ziuresim kaip suveiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 09 30, 11:10)
Tai bandysiu ka nors numeistrauti su siuvimo masina, po to lanolinizuoti, ir ziuresim kaip suveiks  4u.gif

kad nebūtų bereikalingo darbo tai siūlau pirma nedidelį gabaliuką lonalizuot ir tada prispausk šlapią palą ir pamatysi praleidžia ar ne ax.gif jei ne tai pirmyn biggrin.gif
Atsakyti