Įkraunama...
Įkraunama...

daugkartinės sauskelnės

Va čia įdėjau pasirodyti naujus vilnonius šortus dar kažkodėl oficialiai vadinamus prilaikančiomis kelnytėmis biggrin.gif

Tik nesumąstau, kai atvės orai, tai man juos dėti ant daugkartinių sauskelnių ir ant viršaus pėdkelnes, ar pirmiau pėdkelnes, o tada ant viršaus šituos šortus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 09 07, 21:07)
Va čia įdėjau pasirodyti naujus vilnonius šortus dar kažkodėl oficialiai vadinamus prilaikančiomis kelnytėmis  biggrin.gif

Tik nesumąstau, kai atvės orai, tai man juos dėti ant daugkartinių sauskelnių ir ant viršaus pėdkelnes, ar pirmiau pėdkelnes, o tada ant viršaus šituos šortus?  g.gif

Labai liuksiški šortukai thumbup.gif

O dėl uždėjimo, tai juk pati puikiai žinai, kam tokie vilnoniai dalykėliai yra naudojami rolleyes.gif Jeigu šortukai bus virš pėdkelnių, tai galima tik spėti, ar ilgai tos pėdkelnės išliks sausos cool.gif Juk šie šortukai skirti ne "kai atvės orai...", o kaip prilaikančios, apsaugančios drabužėlius nuo pratekėjimo. Jeigu tai būtų ne šiam tikslui, tai visai gerai atrodytų šortukai ir virš pėdkelnių mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai taip, kaip ir žinau paskirtį. Tik va sunku kažkaip sutalpint į galvą, kad storas ir šiltas rūbas kaip ir apatinis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 09 07, 21:07)
Va čia įdėjau pasirodyti naujus vilnonius šortus dar kažkodėl oficialiai vadinamus prilaikančiomis kelnytėmis  biggrin.gif

Tik nesumąstau, kai atvės orai, tai man juos dėti ant daugkartinių sauskelnių ir ant viršaus pėdkelnes, ar pirmiau pėdkelnes, o tada ant viršaus šituos šortus?  g.gif

na žinoma kad ant viršaus pėdkelnes.. ir nieko čia keisto kad vilnonis bus apatinis rūbas mirksiukas.gif aš ir vasarą taip dėdavau... ir nieko biggrin.gif

patys šortukai fainuoliukai bet užkliuvo keli dalykėliai blush2.gif kaip suprantu jie nerti, ar nesigavo per dideli tarpai??? kazkaip pakankamai reti atrodo.. ar laikys drėgmę g.gif prašom paskui pasidalint mirksiukas.gif

ir dar laaaaabai užkliuvo tos sagos blush2.gif tavo vaikis juk greit turėtų pradėt vaikščiot g.gif kažkaip man neatrodo kad bus jos patogu.. per didelės.. per masyvios schmoll.gif ir net nelabai supratau kam jos reikalingos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 08 rugsėjo 2008 - 08:03
QUOTE(akvilyte @ 2008 09 08, 07:59)
na žinoma kad ant viršaus pėdkelnes.. ir nieko čia keisto kad vilnonis bus apatinis rūbas  mirksiukas.gif  aš ir vasarą taip dėdavau... ir nieko  biggrin.gif

patys šortukai fainuoliukai bet užkliuvo keli dalykėliai  blush2.gif  kaip suprantu jie nerti, ar nesigavo per dideli tarpai??? kazkaip pakankamai reti atrodo.. ar laikys drėgmę  g.gif  prašom paskui pasidalint rankdarbių temoj  mirksiukas.gif 

ir dar laaaaabai užkliuvo tos sagos  blush2.gif  tavo vaikis juk greit turėtų pradėt vaikščiot  g.gif  kažkaip man neatrodo kad bus jos patogu.. per didelės.. per masyvios  schmoll.gif  ir net nelabai supratau kam jos reikalingos  g.gif



Tai jo jo, man pačiai reik pratintis prie mintis, kad vilnoniai rūbai po apačia biggrin.gif

Ne, tarpų tikrai nesijaučiau, drėgmę laiko puikiai thumbup.gif

O dėl sagų tai jos čia tam, kad pakeisti po apačia daugkartines sauskelnes nenumovus šių prilaikančių kelnyčių. Ten atsisega.

O sagos būtent tokios todėl, kad norėjosi kažkokio akcento, kad tas rūbelis (vistiek rūbelis) nebūtų toks visiškai nykus ir beveidis... O prie tokios faktūros kažkaip netiko niekas schmoll.gif Tai radau tokias sagas auksines blizgančias su inkaru, man jos pasirodė kontrastuojančios ir dėl to kažkiek tinkančios ax.gif

O dėl jų dydžio tai aš pamąsčiau ir jos yra labiau priekyje nei apačioje, tai vaikščioti netrukdo. Nors nėriau vasarą, kai nedėjau ant viršaus jokių pėdkelnių, tai įdomu, ar sagos netrukdys kai ant viršaus dėsiu viršutinius rūbelius g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 09 08, 09:09)

Ne, tarpų tikrai nesijaučiau, drėgmę laiko puikiai  thumbup.gif

O dėl sagų tai jos čia tam, kad pakeisti po apačia daugkartines sauskelnes nenumovus šių prilaikančių kelnyčių. Ten atsisega.


tada super thumbup.gif

gera mintis didis.gif
Atsakyti
paskaitinejau, pazioplinejau, tokiu geru minciu cia radau wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu Akvilytei ir Vaizelei uz puiku pavyzdi. Maciau ir nauja Akvilytes tema su labai graziom sauskelnem. Jau buvo kilusi ranka rasyti ir uzsisakyti, bet galu gale pasiryzau ir jau susikirpau vienas sauskelnes, kol maziukas miegos bandysiu siuti. Dabar einu dar karta perskaityti Vaizeles instrukcija. kai tik turesiu rezultata, o tikiuosi, kad turesiu, butinai jums pasirodysiu doh.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif

Na va, ir as pabandziau pagaliau kazka pasisiuti. Tai bandau parodyti savo pirmaji darbeli 4u.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 09 18, 16:57)
Sveikutes  mirksiukas.gif

Na va, ir as pabandziau pagaliau kazka pasisiuti. Tai bandau parodyti savo pirmaji darbeli  4u.gif
user posted image



nu labai faini mirksiukas.gif
Atsakyti
Ritukasx, labai mielos sauskelnytės 4u.gif

Aš ankstesnę partiją siuvau su dviguba juosta prie kurios limpa lipukas, o antrą - tik su viena (labai taupiau, kad visiems užtektų kiek turėjau), tai man pirmieji geriau laikosi. O tu žiūriu irgi vieną juostelę siuvai, tau kaip laiko užsegimas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 09 18, 16:57)
Sveikutes  mirksiukas.gif


super thumbup.gif
QUOTE(Vaizele @ 2008 09 21, 09:56)
Aš ankstesnę partiją siuvau su dviguba juosta prie kurios limpa lipukas,

bet ar nesigauna labai jau ten kieta g.gif
Atsakyti